Správa sekretariátu (E.Maňúr mobil: 0907841477):
1. Aktív ŠTK a KM (vyžrebovanie) sa uskutoční v piatok 12.7. o 15. h v zasadačke TFZ.
2. UPOZORNENIE: Oznamujeme všetkým FO a FK, že v súťažnom ročníku 2002/2003
môžu štartovať: v kategórii dorastu hráči narodení 1.1.1984 a mladší, v kategórii žiakov hráči narodení 1.1.1988 a mladší.
Správa ŠTK (predseda Daniel Borcovan):
1. Schvaľujeme výsledky MFZ jarnej časti súť.ročníka 2001/2002 dosiahnuté na hracích plochách, alebo ktoré boli ŠTK upravené a uverejnené v Správe TFZ - 2. Na základe dosiahnutých výsledkov do súťaží SsFZ postupuje z I. triedy Družstevník Dražkovce, do II. riedy zostupujú Žiara Horná Štubňa a Družstevník Blážovce - 3. Na základe dosiahnutých výsledkov II.triedy postupuje do I. triedy Družstevník Sklabiňa - 4. Súpisky - zoznamy družstiev zaradených do súťaží TFZ bude ŠTK potvrdzovať iba na schválených tlačivách, ktoré obdržia FO a FK na aktíve ŠTK a KM 12.7. - 5. Súpisky- zoznamy spolu s registračnými preukazmi hráčov bude ŠTK kontrolovať a potvrdzovať 30.7. (utorok) a 2.8. (piatok) v čase od od 12. do 16. h v zasadačke TFZ (platí aj pre dorast a žiakov)
Správa DK z 2.7.2002 (predseda Pavol Baják):
1. DP-128 Ján Kapalka ved. mužstva žiakov Dynamo Diviaky: ZČN 3 mesiace od 2.7.02 do 1.10.02 (1-9-2b - uhradiť 200 Sk), zákaz výkonu ved. mužstva na MFZ - 2. DP-129 Marián Ertel tréner žiakov Dynamo Diviaky: ZČP 4 MFZ do 31.10.02 (1-9-2b - uhradiť 200 Sk) - 3. DP-130 DK trestá Dynamo Diviaky - žiaci pokutou 1000 + 250 Sk za neoprávnený štart hráčov v MFZ (DP-2-6) - 4. DP-131 Mário Šeregely 790605 Krpeľany: ZČN 4 MFZ od 25.6. (1-9b - uhradiť 150 Sk) 5. DP-132 Jaroslav Maslák, ved. mužstva dospelých Krpeľany: ZČN 4 MFZ od 2.7. (1-9b - uhradiť 200 Sk), zákaz výkonu akejkoľvek činnosti na MFZ dospelých - 6. DP-133 Peter Volna tréner dospelých Krpeľany: ZČP 4 MFZ do 31.10. (1-9b - uhradiť 200 Sk) - 7. DP-134 Ján Volna 750416 Krpeľany: ZČP 4 MFZ do 31.10. (1-9b - uhradiť 150 Sk).
8. Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od zverejnenia v Správe TFZ v NŽT.
Správa KM (predseda Ľubomír Važan):
1. KM vykonala pohovor s vedúcim družstva a trénerom žiakov FO Dynamo Diviaky ohľadne neoprávneného štartu hráčov v MFZ. Prípad postupuje na doriešenie DK.
Správa KR (predseda Igor Putra):
1. KR prerokovala a prijala príslušné opatrenia ohľadom rozhodcov pp.P.Mikula, M.Holotík, R.Ivády, R.Rohoň, R.Kubica, J.Filo a S.Snovák. Prípad postupuje na doriešenie DK.
KONEČNÉ TABUĽKY oblastných súťaží - ročník 2001/2002:
DOSPELÍ
I. trieda
1. Dražkovce 26 15 7 4 54:22 52
2. Kláštor 26 16 4 6 51:29 52
3. Dubové 26 15 6 5 64:34 51
4. Kľačany 26 15 5 6 43:23 50
5. Bystrička 26 13 7 6 53:36 43
6. Košťany 26 10 5 11 50:54 35
7. Mošovce 26 11 2 13 30:36 35
8. Krpeľany 26 10 5 11 41:49 35
9. Žabokreky 26 11 2 13 31:48 35
7. T. Teplice B 26 9 6 11 37:45 33
11. M. Čepčín 26 8 6 12 35:36 30
12. Lipovec 26 7 3 16 34:53 24
13. Blažovce 26 4 4 18 31:74 16
14. Hor. Štubňa 26 5 4 17 31:46 13
Bystričke boli stiahnuté 3 body a Hornej Štubni 6 bodov za inzultáciu.
II. trieda
1. Sklabiňa 26 21 0 5 72:28 63
2. Podhradie 26 18 2 6 62:24 56
3. Sl. Pravno 26 17 4 5 75:35 55
4. Necpaly 26 15 4 7 59:31 49
5. Sklené 26 15 1 10 55:34 46
6. Valča B 26 13 5 8 49:47 44
7. Turček 26 12 4 10 62:44 40
8. Háj 26 9 8 9 45:43 35
9. Príbovce 26 10 1 15 37:57 31
10. Blatnica 26 8 6 12 43:51 30
11. Trebostovo B 26 6 2 18 44:111 20
12. Priekopa 26 5 4 17 31:61 19
13. Ďanová 26 5 2 19 37:65 17
14. Kláštor B 26 4 5 17 27:67 17
DORAST
I. trieda – skupina A
1. Martin C 22 17 1 4 110:26 52
2. Vrútky 22 15 1 6 87:35 46
3. Lipovec 22 12 4 6 55:47 40
4. Dražkovce 22 9 2 11 54:65 29
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. Turany 22 10 1 11 43:45 31
6. Bystrička 22 10 1 11 50:53 31
7. Štiavnička 22 10 1 11 37:50 31
8. Sklabiňa 22 5 0 17 31:99 15
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. Kľačany 16 2 1 13 17:64 7
I. trieda – skupina B
1. M. Čepčín 22 16 3 3 71:26 51
2. Valča 22 14 3 5 48:20 45
3. Dubové 22 12 4 6 40:34 40
4. Košťany 22 8 6 8 32:31 30
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. Diviaky 22 13 2 7 70:30 41
6. Kláštor 22 11 1 10 52:48 34
7. Belá 22 5 4 13 30:64 19
8. Mošovce 22 4 3 15 29:70 15
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. Turček 16 0 0 16 15:64 0
ŽIACI
I. trieda – skupina A
1. Podhradie 18 16 1 1 99:13 49
2. Žabokreky 18 15 1 2 112:15 46
3. Lipovec 18 13 0 5 93:26 39
4. Turany 18 10 2 6 53:48 32
5. Krpeľany 18 9 0 9 34:57 27
6. Bystrička 18 7 2 9 36:50 23
7. Priekopa 18 7 0 11 48:63 21
8. Belá 18 4 1 13 24:66 13
9. Necpaly 18 3 1 14 16:86 10
10. Martin C 18 1 2 15 20:111 5
I. trieda – skupina B
1. Diviaky 18 13 3 2 74:19 42
2. Kláštor 18 12 2 4 54:22 38
3. Blažovce 18 11 2 5 49:34 35
4. M. Čepčín 18 10 3 5 37:32 33
5. Blatnica 18 10 2 6 71:33 32
6. Hor. Štubňa 18 9 2 7 31:32 29
7. Mošovce 18 7 2 9 41:51 23
8. Sl. Pravno 18 4 3 11 25:53 15
9. Trebostovo 18 3 1 14 20:59 10
10. Dubové 18 1 0 17 16:93 3
Pavol Kuteľ - prezident TFZ
Eduard Maňúr - sekretár TFZ