Správa DK zo 14.5.2002 (predseda Pavol Baják):
1.DP-45 Igor Kovačka 751211 Sklabiňa:ZČN 4 MFZ
od 13.5.(1-3b)-2.DP-46 Marián Budiský 760817 Háj:
ZČP 1 MFZ do 31.10.(1-1a)-3.DP-47 Michal Belák,
tréner dorastu Dubové:ZČP 2 MFZ do 31.10.(1-3a)
-4.DP-48 Michal Kráľ,zdravotník žiakov Krpeľany:
ZČN 6 MFZ od 14.5.-zákaz výkonu akej oľvek funk-
cie na lavičke náhradníkov (1-3b -200+50 Sk uhradiť)
-5.DP-49 Milan Bielik Košťany:ZČN 2 MFZ od 13.5.
(1-4a)-6.DP-50 Slavomír Štefanides 810527 Žabok-
reky:ZČN 4 MFZ od 14.5.(1-9-1b)-7.DP-51 Maroš
Kalnický 770526 Žabokreky:ZČP 4 MFZ do 31.10.
(1-9-2b)-8.DP-52 Peter Kalnický,ved.mužstva Žabok-
reky:ZČN 3 mesiace od 14.5.do 13.8.-zákaz výkonu
akej oľvek funkcie na lavičke náhradníkov (1-9-2b)-
9.DP-53 Otto Líška,tréner Žabokreky:ZČP 4 MFZ
do 31.10.(1-9-2b)-10.DP-54 ZČN od 13.5.na 1 MFZ
za 4 ŽK:Radoslav Pačaj 720208 Kľačany -11.DP-55
Neprerokované priestupky hráčov pre porušenie DP:
Dušan Veterník 760211 FO Príbovce -chýba poplatok
za ČK -12.DP-56 DK predvoláva na svoje zasadnutie
21.5.o 16.h z MFZ Príbovce -Trebostovo B R Ľubomír
Skvašík -13.Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať
do 15 dní od zverejnenia v Správe TFZ.
Správa sekretariátu TFZ (E.Maňúr mobil:0907841477):
1.Úsek mládeže SFZ v spolupráci so SsFZ v B.Bystrici
poriada Letný športový tábor (ďalej LŠT)mladých fut-
balistov v dňoch 2.-9.júla 2002 v Látkach pri Hri-
ňovej.LŠT budú realizovať profesionálni tréneri SFZ.
Zdravotnú starostlivosť zabezpečuje lekár.LŠT sa môžu
zúčastniť chlapci nar.v roku 1989 (okrem športových
tried a nie tí,ktorí sa zúčastnili v LŠT v r.2001)
Písomné prihlášky s uvedením mena,rod.čísla,adresy,
FO a súhlasu rodičov môžete zasielať na adresu:
SsFZ -RTM,Partizánska cesta 93,975 84 B.Bystrica
do 31.5.2002.Informácie podá Pavel Padúch č.t.
048/4142263 a Miroslav Kráľ 041/7233960.
KR -obsadenie R a DZ na 25.a 26.5.2002
I.TRIEDA -22.kolo 26.mája o 17 h:Dubové -Kláštor
(Zelezník,Kunert,Rohoň –Guoth),Kľačany -Blažovce
(Kohút,Polonec,Kuteľ -V.Šenšel),Mošovce -Draž-
ovce (TFZ,Ján Zajasenský,Zajasenský-Lamoš),T.Tep-
lice B -Košťany (TFZ,TFZ,TFZ),Krpeľany -Malý
Čepčín (TFZ,Karolčík,TFZ),Žabokreky -Bystrička
(TFZ,Balko,Filo – Štifil)),Lipovec -H.Štubňa (Mikula,
Holotík,Pavlovič – Borcovan)).
II.TRIEDA -22.kolo 26.mája o 17.h:Podhradie -Trebos-
tovo B (Tylka,Rizman,Hronček Sklabiňa -Ďanová (Vlas,
Snovák,Sajdák –Štanceľ),Príbovce -Sl.Pravno (Čun-
derlík,S.Vojvoda –Lupták),Sklené -Priekopa (Kochan,
Palenčár),Turček –Háj (Vadina,Leitman,Kubica),Kláš-
tor B -Blatnica (Jankovič,Skvašík,Lisická),Valča B -
Necpaly (25.5.-Balko,Vlas,Karolčík).
DORAST -4.kolo nadstavby 25.mája o 17.h-SKUPINA
A:Dražkovce -Martin C (Plžík,Kunert),Lipovec -
Vrútky (TFZ,Letrich),Sklabiňa -Turany (TFZ,Kuteľ),
Štiavnička -Bystrička (Rizman,Kochan)–SKUPINA
B:Košťany -Malý Čepčín (Sajdák,Palenčár),Dubové -
Valča (Kubica,Filo),Mošovce -Kláštor (Rohoň,Pavlo-
vič),Belá -Diviaky (Kochan,Hronček).
ŽIACI -16.kolo 26.mája o 10.h –SKUPINA A:Žabok-
reky -Martin C (Jozef Zajasenský),Bystrička -Turany
(Kuteľ),Krpeľany -Priekopa (Lisická),Podhradie -Belá
(S.Vojvoda),Lipovec -Necpaly (Ján Zajasenský)–
SKUPINA B:Dubové -Kláštor (Kubica),Mošovce -Sl.
Pravno (Kunert),Blažovce -Malý Čepčín (v Príbovciach
-Rizman,),Diviaky -Blatnica (Filo),Trebostovo -H.
Štubňa (Kohút),
Pavol Kuteľ -prezident TFZ
Eduard Maňúr -sekretár TFZ