Streda, 14. november, 2018 | Meniny má Irma
HOKEJBAL, EXTRALIGA

Martinské hradby sú stále pevné + FOTO

Martinčania si cez víkend udržali domácu neporaziteľnosť, Vrútky o ňu v repríze minulosezónneho finále pripravil celok LG Bratislava.

Martin si poradil s Petržalkou.(Zdroj: ĽUDO LETTRICH)

Martin – Petržalka 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

MARTIN. Pred zápasom si Michal Hrivnák prevzal pamätný dres za 300 gólov v extralige a potom v 9. min rozbehol akciu na konci, ktorej otvoril skóre Bielený. V druhej tretine uplatnil svoju rýchlosť i dôraz Tomečko a bekhendovým zakončením zvýšil na 2:0. Hosťom potom vyšiel brejk a znížili, ale päť minút pred koncom našiel Romančík prihrávkou spoza brány M. Ruttkaya a ten stanovil konečný výsledok.

„Dnes sme sa presadili predovšetkým aktívnou celoplošnou hrou. Chalani nechávali súperovým hráčom minimum priestoru a zaslúžene získali dvojgólový náskok. Hostia síce znížili a snažili sa duel zdramatizovať, no dali sme tretí gól a ten nám definitívne zabezpečil všetky body,“ zhrnul stretnutie Peter Petrák, tréner Martina.
Góly: 9. Bielený (M. Hrivnák, Tomka), 22. Tomečko (Zluky) a 40. M. Ruttkay (Romačík), resp. 36. Kováč. MARTIN: Murček – Zluky, Říman, Fodrek, Tupý, Sušienka – Bielený, Tomka, M. Hrivnák – Tomečko, M. Ruttkay, Romančík – Moravčík, Štaffen, S. Hrivnák.

Vrútky – LG Bratislava 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)

VRÚTKY. Po prehre v Československom superpohári stratila Kometa aj domácu extraligovú neporaziteľnosť. V repríze minulosezónneho finále síce v predposlednej minúte prvej časti otvoril skóre Sahul, no tesne pred druhou prestávkou vyrovnal Mikulčík. Bratislavčania skórovali v tretej tretine ešte dvakrát a mohli sa tešiť z trojbodového zisku.

Góly: 14. Sahul (Farbák), resp. 30. Mikulčík (Varga, Bilik), 36. Weber, 45. Vavro (Ďurech). VRÚTKY: Kubala – Knesl, Greňo, Zeman, Fillo, Čavajda, Simon, Hlaváč, Ruttkay, Kolčák, Čipkala, Sahul, Farbák.

1. OMV má riešenie na neohlásených kuriérov
  2. Platíte si poistenie domova zbytočne?
  9. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí
  10. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku!
  1. Platíte si poistenie domova zbytočne?