Sobota, 6. jún, 2020 | Meniny má NorbertKrížovkyKrížovky

IV. LIGA: Také niečo sme tu už dlho nemali

Taký zlý vstup do štvrtej ligy naše tímy už dlho nemali. Po dvoch úvodných kolách ani jedno mužstvo z turčianskeho tria nezískalo bod. Dokonca Belá ešte nestrelila ani gól.

Naše tímy hrajúce vo štvrtej lige zatiaľ veľmi vyskakovať nemôžu.Naše tímy hrajúce vo štvrtej lige zatiaľ veľmi vyskakovať nemôžu. (Zdroj: ĽUDO LETTRICH)

Diviaky – Stráňavy 1:2 (1:0)
Dynamo už v 6. min predviedlo ukážkovú akciu, ktorú zakončil otváracím gólom Kollár. Domácim patrili aj ďalšie minúty, ale napriek kvalitnej hre sa im náskok nepodarilo poistiť. V 25. min zle zareagovali pri odkopnutej lopte a Lajš vyrovnal. Ten istý hráč potrestal chybu Diviak aj o jedenásť minút neskôr a hostia z ničoho nič viedli. Po zmene strán turčiansky celok opäť pôsobil futbalovejším dojmom, snažil sa hrať kombinačne, no vo finálnej fáze mu niekedy chýbal kúsok šťastia alebo väčší dôraz. Ak rátame aj pohárový duel, tak Diviaky prehrali tretí zápas po sebe výsledkom 1:2.

Prečítajte si tiež IV. LIGA: Turčianske tímy vyšli naprázdno Čítajte

Góly: 6. Kollár, resp. 25. a 36. Lajš. DIVIAKY: Harman – R. Hanko, M. Ižip, Šupej, Ursíny (66. Horváth) – Mandík (57. Magoč), P. Koleno – R. Ďanovský (83. D. Hrivňák), Kollár, Ladňák – M. Hanko (42. D. Badáň).

Zdenko Veselovský, tréner Diviak: Mali sme veľmi dobrých dvadsať minút, počas ktorých bolo treba súpera definitívne doraziť, žiaľ, to sa nám nepodarilo. Potom sme trochu stiahli nohu z plynu a efektívny súper to dokonale využil a otočil skóre.

Dočítajte článok - prihláste sa alebo si predplaťte SME.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C646Y na číslo 8787. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť (viac na www.sme.sk/vop).
Ďalšie možnosti platby:
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom M646Y na číslo 8787, alebo kliknite na „Objednať cez SMS“ a odošlite predvyplnenú správu. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť (viac na www.sme.sk/vop).