Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

IV. a V. LIGA: Tím spod Lysca dostal šestku, Sučany vyhrali v Tepliciach

Žabokreky odohrali infarktový zápas, v ktorom otočili výsledok vo svoj prospech minútu pred koncom, no v nadstavenom čase inkasovali vyrovnávajúci gól. Derby v Tepliciach sa stalo jasnou záležitosťou Sučian.

Diviaky už zápas v Tepličke nestihli otočiť.Diviaky už zápas v Tepličke nestihli otočiť. (Zdroj: ĽUDO LETTRICH)

IV. LIGA

Žabokreky – Staškov 4:4 (0:2)
Prvý polčas Slovanu absolútne nevyšiel. Síce si vypracoval niekoľko možností, ale gól nedal, naopak, po zbytočných zaváhaniach dvakrát inkasoval.
Pred druhým dejstvom ale domáci tréneri oživili hru dvomi zmenami v zostave a v 56. min znížil z penalty Adamec. Na tento presný zásah síce ešte hostia odpovedali, keď Gavlák vrátil svojmu tímu dvojgólový náskok, no Žabokreky sa naďalej snažili bojovať o lepší výsledok.
V 66. min pekne trafil z priameho kopu Kračmer a schyľovalo sa k infarktovému záveru. Ten nakoniec aj prišiel. V 82. min najskôr krížnou strelou zvnútra šestnástky vyrovnal Kračmer. V predposlednej minúte si loptu do dobrej pozície naviedol Valášek a presnou ranou k tyči otočil skóre. V nadstavenom čase však domáci nechali na hranici šestnástky veľa miesta hosťujúcemu Jarabicovi a ten upravil na konečných 4:4.
Góly: 56. Adamec (z pok. kopu), 66. a 82. Kračmer a 89. Valášek, resp. 6. a 58. Gavlák, 35. Zahaluk a 90. Jarabica. ŽABOKREKY: Vidlák – R. Šavol, P. Kalnický, Adamec, Frkáň (88. Liháň) – Povinec, Kračmer – Handlír (46. Valášek), Jesenský, M. Štefanides (46. Šmehýl) – M. Šavol (86. Koša).

Michal Fúčela, tréner Žabokriek
– Po dobrom výkone v stredu v Stráňavách, kde sme síce prehrali, no k okolnostiam tejto prehry sa radšej nejdem vyjadrovať, som v prvom polčase naše mužstvo nespoznával. Jeho výkon sa dal označiť asi jediným slovom – a to katastrofa. Našťastie, cez prestávku si chalani dali povedať a k druhému polčasu pristúpili oveľa zodpovednejšie. Súpera dokázali dostať pod tlak, dokonca otočili výsledok, ale po eufórii, ktorá nastala, prišla tvrdá rana v podobe gólu na 4:4. Po takejto prestrelke sú pocity zmiešané. Na jednej strane teší, že tím sa za nepriaznivého stavu nezložil a zabojoval o výsledok. Na druhej veľmi mrzí, keď si takto necháme pretiecť víťazstvo pomedzi prsty.

Teplička nad Váhom – Diviaky 4:2 (3:0)
Hráčom Dynama absolútne nevyšiel prvý polčas. Súper ich prevýšil vo všetkých herných činnostiach a zaslúžene viedol 3:0.
Po zmene strán však vyšlo na plochu úplne iné mužstvo hostí. Už v 48. min potiahol akciu po krídle Ladňák, našiel M. Hanka a ten znížil. Diviaky ešte zvýšili tempo a v 68. min bol po tvrdom faule na R. Ďanovského vylúčený domáci brankár.

Dočítajte článok - prihláste sa alebo si predplaťte SME.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C7ATY na číslo 8787. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.
Ďalšie možnosti platby:
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom M7ATY na číslo 8787, alebo kliknite na „Objednať cez SMS“ a odošlite predvyplnenú správu. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.

5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  2. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.

Pozrite si tiež články z hlavnej témy  Futbal  na sport.sme.sk

Autá boli zaparkované pod kalváriou. Sú zo stretnutia ľudí, ktorí si boli uctiť pamiatku Milana Lučanského.

Starostka Kláštora pod Znievom bude situáciu riešiť osadením zákazových značiek.

53m
V Nolčove prebieha testovanie len dnes.

V Nolčove a na Vrícku prebieha testovanie hladko.

4 h
Karol Bayer, vedúci Odboru krízového riadenia Okresného úradu Martin.

Povzbudivé čísla v regióne sa ešte môžu meniť.

6 h
Počas osláv majstrovského titulu v roku 2010 spolu s Dominikom Hašekom. V pozadí vidno aj Radovana Somíka.

Skúsený útočník Rastislav Špirko chce pomôcť materskému klubu k vytúženému postupu do extraligy. V rozhovore potvrdil, že o možnej spolupráci sa v lete bavil aj so Žilinčanmi a tiež sme sa dozvedeli, aké to je sedieť v kabíne s Dominikom Hašekom či lietať ruským strojom JAK.