Sobota, 24. júl, 2021 | Meniny má VladimírKrížovkyKrížovky

I. a II. TRIEDA: Hororová koncovka Blatnice, zostava kola, v dvojke držia Kľačany prvú priečku

Bystrička získala body bez toho, aby musela hrať. Blatnica síce otočila skóre stretnutia v Dražkovciach z 2:0 na 2:3, no v poslednej minúte inkasovala gól a prišla o dva cenné body.

O víťazovi prvej triedy sa rozhodne až v poslednom kole. Bystrička hrá v Mošovciach a Blatnica privíta nevyspytateľné Trebostovo.O víťazovi prvej triedy sa rozhodne až v poslednom kole. Bystrička hrá v Mošovciach a Blatnica privíta nevyspytateľné Trebostovo. (Zdroj: ĽUDO LETTRICH)

I. TRIEDA

Príbovce – Turany 3:0 (1:0)
Mladý tím Turian predviedol v Príbovciach solídny výkon, keď viackrát pohrozil po štandardných situáciách, ale na kompaktný celok súpera ukázal vyššiu futbalovú kvalitu. Skóre otvorili domáci v 28. min, keď sa po rohu v skrumáži najlepšie zorientoval J. Ivan. Ten istý hráč bol v druhom polčase na konci peknej akcie svojho tímu, pričom i tentoraz sa výborne zorientoval vnútri šestnástky a trafil presne do horného rohu brány hostí. Domáci podčiarkli svoje zaslúžené víťazstvo dve minúty pred koncom. Za obranu si zabehol Š. Lach, ktorý dostal kvalitnú prihrávku a výborne zvládol finálnu fázu. Príbovčania tak od duelu úvodného kola, keď remizovali v Necpaloch 0:0, odohrali stretnutie, v ktorom si udržali čisté konto.
Góly: 28. a 61. J. Ivan, 88. Š. Lach. PRÍBOVCE: M. Matúš – J. Kmeť, M. Bízik, M. Themár (81. A. Styk), J. Konôpka, Š. Lach, M. Sumka, M. Bučkuliak (66. R. Janík), M. Mazurák, D. Styk, J. Ivan (85. D. Veterník). TURANY: J. Brezáni – R. Krystýnek, B. Hríb, M. Noga, P. Šimko, Z. Luscoň, F. Lehotský (52. L. Škumát), S. Pečit, M. Šidlo, M. Matúška, R. Bochnička.

Trebostovo – Horná Štubňa 6:0 (3:0)
Domáci sa od úvodu s chuťou pustili do svojho súpera a svoju prevahu korunovali aj gólmi. V 10. min smer strely R. Mertiňáka zmenil obranca a bolo 1:0. O šesť minút neskôr sa k dobre sklepnutej lopte dostal F. Illés a zvýšil náskok svojho tímu. Potom M. Moškvan zakončením z priameho kopu nádherne vymietol ľavý horný roh brány súpera a vedenie Trebostova bolo trojgólové.

Dočítajte článok - prihláste sa alebo si predplaťte SME.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C835Y na číslo 8787. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.
Ďalšie možnosti platby:
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom M835Y na číslo 8787, alebo kliknite na „Objednať cez SMS“ a odošlite predvyplnenú správu. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.