Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Goldspart sa odviazal

Hostia začali stretnutie veľmi dobre. Vynútili si tlak na bránku domácich a z neho vyťažili v 3. min aj vedúci gól stretnutia, keď Naušovu prihrávku usmernil do prázdnej bránky Hrivnák. Od 6. min ale začali úradovať rozhodcovia, ktorí hostí nepustili do v

HBC Žirafa Žilina – Izoglobal Martin 2:1 (0:1,0:0,2:0) – gól dal Hrivnák Zostava Izoglobalu: Jurošek – Šalaga, Ďuris, Nauš, Hrivnák, Silvester, Končiar, Fedor, Žulko, Hazucha, Wagner, Pobeha, Michnáč, Žingor.
ážnejšej akcie. Kým hráči Izoglobalu až osemkrát sedeli na trestnej lavici, domáci iba raz, aj to pri vzájomnom vylúčení. Napriek tomu domáci nedali ani jeden gól z presilovej hry. Vynikajúci Jurošek dlho držal čisté konto, lenže oslabenia hosťom ubrali sily a po jednom z brejkov vyrovnali. Zverenci hrajúceho trénera Ďurisa hrali opatrne, chceli získať aspoň bod a spoliehali sa na rýchle protiútoky. Pri jednom z nich mal smolu pri zakončovaní Žingor. Minútu pred koncom stretnutia po vhadzovaní v obrannom pásme Martinčanov domáci prudkou strelou zblízka nedali Jurošekovi žiadnu šancu. Za svoj výkon si hostia zaslúžili aspoň bod.
Goldspart Martin - HBK Čadca 7:1 (3:0,2:0,2:1) – góly: M. Sumka 3, R. Stupák 2, Ľ. Nátny a I. Šavol. Zostava Goldspartu: Kokavec – Ľ. Nátny, Huraj, Lazarík, Ješko, Pavlík, Podhorský, I. Šavol, M. Nátny, Hanus, Stupák, Rudinský, Urbánek, Vidlák, M. Sumka.
Po rozpačitom začiatku, v ktorom mal viac roboty domáci brankár Kokavec, ktorý chytil hosťom tri čisté šance, dali Martinčania vedúci gól v 5. min stretnutia. Po ňom jednoznačne prevzali iniciatívu a ešte do prestávky pridali ďalšie dva góly. V druhej tretine pokračovali domáci v tlaku a prakticky sa hralo na jednu bránku. Strelci z množstva šancí premenili iba dve. V záverečnej tretine sa hralo dosť nervózne a hráči Goldspartu sa zbytočne nechali vylučovať, čo dalo šancu hosťom, aby zdramatizovali zápas. Domáci im ale nedovolili skórovať, až na jednu-jedinú výnimku, keď minútu pred koncom dali hostia čestný gól.
Kométa Vrútky – LG Franklin Bratislava 4:5 (3:1,1:3,0:1) – góly: A. Kerdík 2, M. Pallo a Chlebec. Zostava Vrútok: M. Fáber (Michal Ratveiský) – J. Fáber, Ruttkay, Martin Ratveiský, Chlebec, Fleško, Kerdík, Štefan, Vojtas, M. Pallo, Lojdl, Murín.
Domáci začali stretnutie veľmi dobre, keď už v desiatej minúte vyhrávali 3:0. Góly padli po pekných kombináciách domácich hráčov. V závere tretiny znížili hostia náskok domácich v presilovej hre na rozdiel dvoch gólov. V druhej tretine hráči Kométy spočiatku pokračovali v trende z prvej časti hry a svoje vedenie zvýšili na 4:1. Potom sa ale ich gólostroj zastavil, nevyužili ani presilové hry. Hostia naopak práve pri presilovkách dokázali vstať z kolien a nabrať kurz na obrátenie výsledku. Víťazný gól dali hostia sedem minút pred koncom stretnutia. V závere sa ešte Vrútočania veľmi usilovali, aby doma zostal aspoň bod, ale hostia ich rozumnou hrou nepustili ani do početnej prevahy na konci zápasu. Každopádne Kométa podala lepší výkon ako v predchádzajúcom zápase. V jej drese podali najlepšie výkony brankár Fáber a hráči Kerdík, Ruttkay a Štefan.

1. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  7. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  6. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  7. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  8. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Pri strete auta so zverou dochádza aj k zraneniam posádky

Dopravné nehody s lesnou zverou sú prakticky zriedkavé. Keď k nim ale dôjde, neskončí sa to len usmrtením zvieraťa a zničením auta, ale dochádza aj k zraneniam posádky.

Zničené BMW po nedávnej zrážke s jeleňom.

Sahajdovi nový tartan šťastie nepriniesol

Ostrý pretekársky krst nového atletického štadióna dopadol veľmi dobre. Menili sa na ňom slovenské historické tabuľky v behu na 10 000 metrov.