Nedeľa, 13. jún, 2021 | Meniny má AntonKrížovkyKrížovky
HOKEJ MLADÝCH

Cenný zisk zo Šariša

Hokej mladých
Extraliga juniorov: Žilina – Martin 3:3 (1:2,2:0,0:1) – Zetík, Horský, Učník, Martin – Spišská Nová Ves 5:2 (2:2,2:0,1:0) – Matej, Drábek, Zetík, Kmeť a Učník. V stretnutiach za Martin nastúpili: Pračko – Šimka, Brcko, Školník, Papp, Guraj, Horňák - Horský, Učník, Matej, Kmeť, Zetík, Drábek, Kučma, Ondrľa, Themár.
Ladislav Spišiak, tréner: - V zápase so Žilinou sme začali dobre, ale z množstva šancí sme v úvodnej tretine vyťažili iba dva góly. V druhej tretine domáci obrátili výsledok, ale v záverečnej časti hry sme vyrovnali a nakoniec najmä vďaka brankárovi Pračkovi sme získali bod. V stretnutí proti Spišiakom nám síce tentoraz nevyšiel úvod zápasu, ale postupne sme sa začali presadzovať a naše víťazstvo bolo zaslúžené.

16. Prešov 36 2 4 30 72:216 8

Extraliga dorastu: Košice – Martin 5:3 (1:3,2:0,2:0) – Pánik, Ondrľa a Jančovič, Prešov – Martin 3:4 (0:2,1:0,
2:2) – Galamboš, Thomka, Ondrľa a Themár. V stretnutiach za Martin nastúpili: Pastorek – Brcko, Thomka, Jánoš, Bundil, Tomka, Krška, Podhradský, Ďurajka – Themár, Ondrľa, Jančovič, Bartek, Thurský, Pogonyi, Kolčák, Galamboš, Pánik, Čerňanský, Bujňák.
Jozef Čepan, tréner: - Stretnutie v Košiciach bolo našej réžii do 6. min, keď sme vyhrávali 3:0. Potom sme nepochopiteľne prepustili iniciatívu domácim a pre našich hráčov akoby sa skončil zápas. V prešovskom zápase sme mali prevahu, ale napriek tomu sme ešte minútu pred koncom zápasu prehrávali o gól. Šťastena sa v závere zápasu predsa naklonila k nášmu mužstvu.

16. Prešov 36 5 4 27 78:142 14

Žiaci – 9. ročník: Považská Bystrica – Martin 4:4 (4:0,0:3,0:1) – Polerecký 2, Kočvara a Obuch, 8. ročník: Považská Bystrica – Martin 2:7 (0:3,0:3,
2:1) – Murček 3, Jánošík 2, Rechtorík a Polonec, 7. ročník: Martin – Považská Bystrica 17:2 (5:0,7:0,5:2) – Dírer 6, Zifčák 3, Puvák 2, Majer, Sedláček, Paulovič, Turček, Bielený, Kováč, 6. ročník: Martin – Považská Bystrica 7:3 (2:2,1:1,4:0) – Gardlík 2, Balko, Hriňa, Záborský, Kohút a Cíger.

1. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  2. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  3. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  4. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?