súperom Rimavskou Sobotou a Močenkom majú najproduktívnejší útok. Na druhej strane, ale ich obrana inkasovala desať gólov a zo štatistík vyplýva, že v tejto bilancii sú horšie iba Michalovce. Navyše, zverenci trénera Ivana Šimčeka, sú stále v hre aj v Slovenskom pohári – v jeho druhom kole na svojom ihrisku privítajú futbalisti Aquy 13. septembra Inter Bratislava.
Strelci gólov Aquy v I. lige: Richard Privitzer 4 góly, Peter Hoferica a Marek Jeťko po 2 góly, Pavol Kravárik, Jozef Koleno a Jozef Šavol po 1.
I. LIGA
1. Košice B 5 4 0 1 8:6 12
2. Rimavská Sobota 5 3 1 1 11:3 10
3. Luenec 5 3 0 2 6:4 9
4. Tur. Teplice 5 3 0 2 11:10 9
5. Šaa 5 2 2 1 6:4 8
6. Zlaté Moravce 5 2 2 1 5:3 8
7. Moenok 5 2 1 2 11:10 7
8. Dunajská Streda 5 1 2 2 6:8 5
9. Prešov 5 1 1 3 5:8 4
10. Podbrezová 5 1 1 3 2:5 4
11. Michalovce 5 0 3 2 7:11 3
12. Humenné 5 0 3 2 3:9 3
III. LIGA
1. D. Ždaa 2 2 0 0 5:0 6
2. Rakytovce 2 2 0 0 6:2 6
3. L. Lúka 2 2 0 0 6:3 6
4. Námestovo 2 1 1 0 2:0 4
5. Králiky 2 1 1 0 4:3 4
6. Rudinská 2 1 0 1 7:3 3
7. D. Strehová 2 1 0 1 2:1 3
8. Bánová 2 1 0 1 3:3 3
9. Žilina B 2 1 0 1 2:2 3
10. Krásno 2 1 0 1 2:3 3
11. Byta 2 1 0 1 3:8 3
12. Kremnika 2 0 1 1 2:3 1
13. Kys.N. Mesto 2 0 1 1 1:2 1
14. Brusno 2 0 0 2 3:6 0
15. Zvolen 2 0 0 2 2:6 0
16. R. Sob. B (Martin) 2 0 0 2 0:5 0
IV. LIGA
1. Makov 2 2 0 0 8:2 6
2. Dúbrava 2 2 0 0 5:2 6
3. Vala 2 1 1 0 5:0 4
4. S. Bystrica 2 1 1 0 4:3 4
5. Belá 2 1 0 1 7:2 3
6. Or. Jasenica 2 1 0 1 3:2 3
7. L. Štiavnica 2 1 0 1 5:5 3
8. Trebostovo 2 1 0 1 1:2 3
9. Tvrdošín 2 1 0 1 2:6 3
10. Stráavy 2 0 2 0 3:3 2
11. K. Lieskovec 2 0 1 1 2:4 1
12. T. Štiavnika 2 0 1 1 0:5 1
13. Ošadnica 2 0 0 2 3:5 0
14. Nižná 2 0 0 2 1:8 0
V. LIGA
1. Ludrová 2 1 1 0 6:3 4
2. Palúdzka 2 1 1 0 4:2 4
3. ernová 2 1 1 0 5:3 4
4. Trstená 2 1 1 0 3:2 4
5. Suany 2 1 0 1 4:1 3
5. Z. Poruba 1 1 0 0 4:1 3
7. Lisková 2 1 0 1 5:3 3
8. Podbiel 1 1 0 0 3:2 3
9. Bešeová 2 1 0 1 7:6 3
10. Kláštor 2 1 0 1 3:4 3
11. Dražkovce 2 0 1 1 5:7 1
12. Vrútky 2 0 1 1 1:4 1
13. Zuberec 2 0 0 2 4:9 0
14. Žaškov 2 0 0 2 0:7 0
I. TRIEDA
1. anová 2 2 0 0 6:1 6
2. Dubové 2 1 1 0 6:5 4
3. Blatnica 2 1 1 0 3:2 4
4. Bystrika 2 1 1 0 2:1 4
5. Kaany 2 1 0 1 6:3 3
6. Žabokreky 2 1 0 1 4:3 3
7. Sklabia 2 1 0 1 3:2 3
8. Vala B 2 1 0 1 3:3 3
9. T. Teplice 2 0 2 0 3:3 2
10. Podhradie 2 0 1 1 5:6 1
11. Krpeany 2 0 1 1 2:3 1
12. Košany 2 0 1 1 1:3 1
13. Mošovce 2 0 1 1 1:5 1
14. Diviaky 2 0 1 1 3:8 1