I. liga
1. Rimavská Sobota 17 10 4 3 33:13 34
2. Šaa 17 9 6 2 30:17 33
3. Zlaté Moravce 17 9 3 5 23:17 30
4. Prešov 17 7 6 4 23:14 27
5. Moenok 17 7 5 5 30:28 26
6. Košice B 17 7 4 6 19:20 25
7. Luenec 17 6 4 7 18:19 22
8. Michalovce 17 3 9 5 20:23 18
9. Podbrezová 17 4 6 7 17:22 18
10. Humenné 17 4 6 7 19:29 18
11. Dun.Streda 17 3 6 8 15:27 15
12. Tur.Teplice 17 3 1 13 22:40 10
III. liga
1. Žilina B 14 9 3 2 34:12 30
2. Dolná Ždaa 14 9 3 2 35:15 30
3. Kremnika 14 8 2 4 29:12 26
4. Dolná Strehová 14 7 5 2 22:12 26
5. Rakytovce 14 7 4 3 31:17 25
6. Bánová 14 6 4 4 29:17 22
7. Králiky 14 5 6 3 16:15 21
8. Námestovo 14 5 4 5 17:18 19
9. R. Sobota B (Martin) 14 6 1 7 19:24 19
10. Rudinská 14 5 3 6 29:26 18
11. Zvolen 14 4 2 8 15:24 14
12. Kysucké Nové Mesto 14 4 1 9 28:31 13
13. Lietavská Lúka 14 4 1 9 14:31 13
14. Krásno 14 4 1 9 11:33 13
15. Byta 14 4 1 9 14:45 13
16. Brusno 14 3 3 8 20:31 12
IV. liga
1. Makov 12 7 4 1 37:22 25
2. Stará Bystrica 12 7 3 2 24:18 24
3. Dúbrava 12 7 1 4 27:16 22
4. Tvrdošín 12 6 3 3 19:17 21
5. Vala 12 5 4 3 20:18 19
6. Ošadnica 12 5 3 4 19:17 18
7. Belá 12 5 2 5 21:14 17
8. Trebostovo 12 5 2 5 20:21 17
9. Stráavy 12 3 6 3 17:21 15
10. Lipt. Štiavnica 12 4 2 6 18:19 14
11. Orav. Jasenica 12 3 4 5 15:16 13
12. Tur. Štiavnika 12 2 5 5 14:20 11
13. Kys. Lieskovec 12 2 3 7 12:25 9
14. Nižná 12 1 2 9 7:26 5
V. liga
1. Záv. Poruba 12 11 0 1 34:6 33
2. Palúdzka 12 7 3 2 34:18 24
3. Trstená 12 7 2 3 25:11 23
4. Suany 12 6 2 4 27:21 20
5. Kláštor 12 6 2 4 18:19 20
6. Bešeová 12 6 1 5 27:21 19
7. Vrútky 12 5 3 4 17:16 18
8. Lisková 12 4 2 6 20:25 14
9. Ludrová 12 2 7 3 20:23 13
10. ernová 12 3 4 5 18:22 13
11. Žaškov 12 3 2 7 9:19 11
12. Zuberec 12 3 2 7 14:37 11
13. Dražkovce 12 3 1 8 16:23 10
14. Podbiel 12 2 1 9 16:34 7
I. trieda
1. anová 12 11 1 0 28:5 34
2. Dubové 12 8 3 1 37:16 27
3. Žabokreky 12 8 1 3 24:9 25
4. Kaany 12 7 1 4 38:20 22
5. T. Teplice 12 5 4 3 29:21 19
6. Podhradie 12 5 3 4 30:17 18
7. Sklabia 12 5 3 4 22:24 18
8. Bystrika 12 5 2 5 13:18 17
9. Vala B 12 4 1 7 14:23 13
10. Mošovce 12 4 1 7 19:36 13
11. Blatnica 12 2 3 7 14:31 9
12. Krpeany 12 2 2 8 13:24 8
13. Diviaky 12 2 2 8 14:36 8
14. Košany 12 2 1 9 12:26 7
Program na víkend
Sobota 28. októbra
I.liga: Turčianske Teplice – Podbrezová, I. trieda: Podhradie - Žazbokreky, Košťany – Blatnica, Diviaky – Ďanová.
Nedeľa 29. októbra:
III. liga: Rimavská Sobota B (Martin) – Kremnička, IV. liga: Belá – Valča, Trebostovo – Dúbrava, Turčianska Štiavnička – Liptovská Štiavnica, V. liga: Lisková – Kláštor, Sučany – Trstená, Zuberec – Dražkovce, Ludrová – Vrútky, I. trieda: Turčianske Teplice B – Dubové, Valča B (Príbovce) – Kľačany, Sklabiňa – Bystrička, Mošovce – Krpeľany.
Začiatky stretnutí sú o 14. h.