Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky
HOKEJ MLADÝCH

Cenné body od posledného

Extraliga juniorov: Martin – Zvolen 2:2 (0:1,0:0,2:1) – Bundil a Ondrľa, Martin – Zvolen 1:3 (1:1,0:1,0:1) – Kučma, Ondrľa a Holienka, Martin – Košice 0:4 (0:0,0:3,0:1). V stretnutiach za Martin nastúpili: Makoš, Felcan – Burzík, Brcko, Horňák, Bundil, J

ánoš, Thomka, Bernát – Kučma, Ondrľa, Otčenáš, Mikluš, Bartek, Gallo, Thurský, Holienka, Pogonyi, Bujňák, Zábojník, Galamboš, Kolčák, Jančovič.
Pavol Šimka, tréner: - V domácom zápase so Zvolenom sme hrali slabšie, vyšla nám len záverečná desaťminútovka, v ktorej sa hráči dokázali vyburcovať k veľmi dobrému výkonu a gólmi v poslednej minúte pri power-play sme si zabezpečili remízu. Vo Zvolene hráči potvrdili, že sa poučili z vlastných chýb a počas celého zápasu sme boli lepším celkom a zaslúžene sme získali body na ľade súpera. V domácom zápase s Košicami sme so súperom držali krok, ale v druhej tretine sme inkasovali lacné góly a súper prakticky rozhodol o svojom víťazstve. V záverečnej tretine sme mali viac šancí, ale bez gólovej koncovky.

14. Dubnica 44 0 7 37 78:233 7

Extraliga dorastu: Martin – Zvolen 2:5 (1:2,1:3,0:0) – Zábojník a Galamboš, Martin – Detva 8:1 (1:1,3:0,4:0) – Kočvara 2, Kolčák, Galamboš, Jančovič, Černianský, Matejka a Cíger. V stretnutiach za Martin nastúpili: Makoš (Forgáč) – J. Kozák, Matejka, Šišmič, Grega, Obuch, Fáber, Novotný, Krška, Sluka – Zábojník, Kolčák, Galamboš, Černiansky, Jančovič, Kočvara, Malatín, Vojtas, Červený, J. Šugár, M. Šugár, Cíger.
Jaromír Dragan, tréner: - Proti Zvolenu sme držali krok na začiatku stretnutia, ale individuálnymi chybami sme vyspelému súperovi ponúkli iniciatívu, a ten nás potom predčil po všetkých stránkach. V stretnutí s Detvou sme sa ťažšie rozbiehali, ale v druhej tretine sme už mali jasne navrch a v záverečnej sme sa dokázali strelecky presadiť. Mali sme výraznú prevahu a súper sa už na odpor nezmohol.

16. Detva 47 3 3 41 81:247 9

Žiaci – 9. ročník: Martin – Detva 15:0 (10:0,2:0,3:0) – Murček 6, Dírer 5, Daubner 2, Kováč a Zámečník,
8. ročník: Zvolen – Martin 3:5 (0:3,2:1,
1:1) – Paulovič 2, Dírer, Turček a Svrček, 6. ročník: Zvolen – Martin 2:5
(0:1,1:3,1:1) – Török 2, Minko, Baňas a Hriňa.

Hokej
v Turčianskych Tepliciach
Stredoslovenská divízia mužov

Turčianske Teplice – Revúca 5:4 (1:1,2:2, 2:1) – Koleník 2, Zachar, Kurhajec a Miroslav Budoš. Zostava Turčianskych Teplíc: Maťko – Hyčko, Mejstrík, Budiský, Truchlík, Svitek, Veterník, Zachar, Koleník, Nátny, Cyprich, Kurhajec, Hanus, Valocký, Michal Budoš, Miroslav Budoš, Hazucha, Enderla.
Turčianske Teplice sú päť kôl pred koncom súťaže na treťom mieste tabuľky, v závese za Ružomberkom a Revúcou.(jk)

1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  7. Hygge ako životný štýl
  8. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 000

Autá boli zaparkované pod kalváriou. Sú zo stretnutia ľudí, ktorí si boli uctiť pamiatku Milana Lučanského.

Starostka Kláštora pod Znievom bude situáciu riešiť osadením zákazových značiek.

10 h
V Nolčove prebieha testovanie len dnes.

V Nolčove a na Vrícku prebieha testovanie hladko.

13 h
Karol Bayer, vedúci Odboru krízového riadenia Okresného úradu Martin.

Povzbudivé čísla v regióne sa ešte môžu meniť.

15 h
Počas osláv majstrovského titulu v roku 2010 spolu s Dominikom Hašekom. V pozadí vidno aj Radovana Somíka.

Skúsený útočník Rastislav Špirko chce pomôcť materskému klubu k vytúženému postupu do extraligy. V rozhovore potvrdil, že o možnej spolupráci sa v lete bavil aj so Žilinčanmi a tiež sme sa dozvedeli, aké to je sedieť v kabíne s Dominikom Hašekom či lietať ruským strojom JAK.