Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky
II. TRIEDA

Necpalom šanca žije

pera zo Slovenského Pravna. Víťazstvom Kláštora v Podbieli, žije aj necpalská šanca na postup.

V II. triede dopadli všetky stretnutia podľa predpokladov. Fomat potvrdil úlohu vedúceho mužstva tabuľky, ale aj ostatní favoriti jednoznačne zvíťazili. Najvyrovnanejšie stretnutie sa hralo v Slovanoch, vďaka ktorému sa domáci bodovo dotiahli na svojho súpera zo Slovenského Pravna. Víťazstvom Kláštora v Podbieli, žije aj necpalská šanca na postup.

Sklené – Necpaly 1:6 (0:2)
Góly: Bulík, resp Roháčik 4 a Keveš 2. Necpaly boli od začiatku stretnutia lepším mužstvom a v polčase viedli zaslúžene nad domácimi 0:2. Domáci síce tri razy nastrelili žrď, ale skórovať sa im podarilo iba raz zásluhou Bulíka. Hostia mali vývoj stretnutia jasne pod kontrolou a zaslúžene v ňom zvíťazili.
Malý Čepčín
– Fomat Martin 2:6 (1:4)
Góly: Boďa a Kmeť, resp. Kučera 3, Schmidt 2 a Kramár. Hostia boli lepším mužstvom a v Malom Čepčíne zaslúžene zvíťazili. Nešťastný prvý gól vzal domácim sebavedomie a hostia veľmi rýchlo viedli 0:3. Domáci strelili prvý gól až v 37. min. V druhom polčase dostali dvaja domáci hráči červené karty za nešportové správanie sa a hostia potom ešte zvýšili svoje vedenie.
Kláštor B (Slovany)
– Slov. Pravno 3:2 (2:1)
Góly: Sobol 2 a Grauzel, resp. Petráň a Budiský. Korektné stretnutie, ktoré pískal laik Vladimír Mucha z Valče, začali lepšie hostia. V 10. min otvoril skóre Petráň. Domáci potom zvýšili obrátky a v v 30. min vyrovnali zásluhou Sabola. V 45. min prekonal strelou pomedzi nohy brankára hostí Grauzel. V 2. polčase „šmýkačkou“ dorazil loptu do brány opäť Sobol. Hostia už iba skorigovali výsledok na konečných 2:3.
Diviaky B (Háj)
– Horná Štubňa 5:0 (2:0)

Góly: Kviatkovský 3, Lejtrich a Marián Haľama. Hostia nastúpili na stretnutie iba desiati, ale napriek tomu si vypracovali niekoľko gólových šancí, ktoré, nepremenili. Domáci mali počas celého stretnutia prevahu a mali oveľa viac šancí ako hostia. Najlepším hráčom na ihrisku bol mladý Kviatkovský, ktorý za domácich dosiahol hetrik.
Turek – Lipovec 0:2 (0:1)
Góly: Košťan 2. Hostia boli kombinačne lepším mužstvom a domáci, aj keď nedosahovali technickú úroveň súperových hráčov, boli dravší a bojovnejší a vypracovali si niekoľko gólových príležitostí. Tie ale nevyužili, a tak vyhrali hostia. Divákom sa aj napriek daždivému počasiu stretnutie páčilo.