Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky
TLAČIARI NEUSPELI V PÄŤSETOVEJ DRÁME

Čakanie na prvé víťazstvo pokračuje

Extraliga muži TJ Neografia Martin – VK Nové Mesto nad Váhom 2:3 (-24, -14, 16, 22, -6) Vo vynikajúcom stretnutí pred výbornou diváckou kulisou predviedli Martinčania kvalitný výkon.

Extraliga muži
TJ Neografia Martin – VK Nové Mesto nad Váhom 2:3 (-24, -14, 16, 22, -6)
Vo vynikajúcom stretnutí pred výbornou diváckou kulisou predviedli Martinčania kvalitný výkon. Vo vyrovnanom prvom sete im v napínavej koncovke chýbalo viac šťastia. Druhá časť mala v úvode podobný priebeh, no postupne prevzali iniciatívu hostia a získali vo svoj prospech aj druhý set. Následne domáci tréner pozmenil zostavu, tlačiari ožili a oduševneným výkonom dokázali stretnutie doviesť až do tajbrejku. V ňom mal ich súper navrch, hlavne preto, že hráči Neografie sa zľakli možného úspechu, čo volejbalisti Nového Mesta nad Váhom dokonale využili.
n MARTIN: Blizniak, Mančák, Kujan, Hroznár, Dekan, Noll. Libero: Kysela. Striedali: Kováčik, Minárik, Bereš, Šaliga.

MVK VAV Lokomotíva Zvolen - TJ Neografia Martin 3:1 (21, 21, -24, 15)
V prvých dvoch setoch sa hral vyrovnaný volejbal a o ich osude sa rozhodovalo až v samom závere, pričom domáci preukázali v ich koncovkách vyššiu psychickú odolnosť. Najlepší volejbal sa hral v štvrtom dejstve, počas ktorého Martinčania pridali a dokázali set dotiahnuť do víťazného konca. Škoda, že svoj výkon nezopakovali aj v nasledujúcej časti. Nezachytili úvod, stratili koncentráciu a až do konca zápasu nenašli stratený rytmus. Volejbalisti Neografie odohrajú najbližšie stretnutie v sobotu o 18. h, keď privítajú na palubovke ZŠ Aurela Stodolu celok TJ Slávia Svidník.
n MARTIN: Blizniak, Hroznár, Kováčik, Mančák, Kujan, Šaliga. Libero: Kysela. Striedali: Noll, Minárik, Bereš.
1. liga ženy – skupina západ
VK TASK Martin - VTC Pezinok B 3:0 (12, 11, 21)
V prvom zápase sa Martinčanky opierali hlavne o kvalitný servis a nepriestrelné bloky. Hru v defenzíve veľmi dobre organizovala libero Storožková a spolu so svojimi spoluhráčkami nedovolili svojim súperkám počas celého duelu takmer nič.
n MARTIN: Zuzkinová, Kováčiková, Kyselicová, Červíková, Slezáková, Karafová. Libero: Storožková. Striedali: Stachová, Kadlecová, Blahutová, Babejová.
VK TASK Martin - VTC Pezinok B 3:0 (16, 12, 20)
Aj v druhom stretnutí jasne dominovali domáce hráčky. Pozmenená zostava bola dôrazná najmä v útoku, pričom dievčatá sa dokázali presadzovať hlavne stredom siete. V zlomových okamihoch podržal Martinčanky kvalitný servis a treba vyzdvihnúť aj výkon Kováčikovej na bloku.
n MARTIN: Babejová, Blahutová, Kováčiková, Kyselicová, Červíková, Kadlecová. Libero: Storožková. (RB)

1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  2. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 998

Autá boli zaparkované pod kalváriou. Sú zo stretnutia ľudí, ktorí si boli uctiť pamiatku Milana Lučanského.

Starostka Kláštora pod Znievom bude situáciu riešiť osadením zákazových značiek.

2 h
V Nolčove prebieha testovanie len dnes.

V Nolčove a na Vrícku prebieha testovanie hladko.

5 h
Karol Bayer, vedúci Odboru krízového riadenia Okresného úradu Martin.

Povzbudivé čísla v regióne sa ešte môžu meniť.

7 h
Počas osláv majstrovského titulu v roku 2010 spolu s Dominikom Hašekom. V pozadí vidno aj Radovana Somíka.

Skúsený útočník Rastislav Špirko chce pomôcť materskému klubu k vytúženému postupu do extraligy. V rozhovore potvrdil, že o možnej spolupráci sa v lete bavil aj so Žilinčanmi a tiež sme sa dozvedeli, aké to je sedieť v kabíne s Dominikom Hašekom či lietať ruským strojom JAK.