Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Futbalisti Necpál nachytali favorita na hruškách

Víťazom II. triedy sa stal tím M. Čepčína. Posledná priečka patrí futbalistom Turčeka.

Hráči Malého Čepčína sa už možu tešiť na vyššiu súťaž.Hráči Malého Čepčína sa už možu tešiť na vyššiu súťaž. (Zdroj: ĽUDO LETTRICH)

II. QUICK TRIEDA

Blatnica - Lipovec 3:2 (2:1)

Góly: Popluhár, Kalnický a Lončík, resp. Kovalčík a Matiaško.

V zápase v ktorom prakticky o nič nešlo sa hral otvorený futbal. Viackrát sa vyznamenali obidvaja brankári, pričom hráči na ihrisku mysleli viac na útok ako defenzívu. Hostia sa síce dostali do vedenia, no domáci ešte v prvom polčase zvrátili priebeh. Lipovec v druhom dejstve dokázal vyrovnať, ale o výhre favorita rozhodol v závere duelu Kalnický.

Malý Čepčín - Necpaly 1:2 (0:0)

Góly: T. Ďanovský, resp. Kňazko a Roháčik.

Necpalčania zaskočili favorita už v prvom polčase v ktorom s ním dokázali hrať vyrovnanú partiu. Na začiatku druhého polčasu sa síce domáci dostali do vedenia, ale potom ovládol dianie na ihrisku hosťujúci tím. Jeho hráči boli aktívnejší aj pohyblivejší a dvomi presnými zásahmi naklonili misky váh na svoju stranu. Za pred vedený výkon si Necpaly víťazstvo zaslúžili.

Priekopa - Slovenské Pravno 4:2 (2:1)

Góly: Kľučinec, Végh, Moravčík a Holdoš, resp. M. Ličko st., M. Ličko ml.

V zápase proti snaživému súperovi podali Priekopčania dobrý výkon. Počas celého duelu boli lepším tímom a okrem momentu keď sa hosťom podarilo vyrovnať na 1:1, neustále viedli. Ich jediným problémom bola nepresná koncovka. Z množstva vyložených šanci dokázali premeniť len štyri. Práve vychýlená muška ich pripravila o výraznejšie víťazstvo.

Horná Štubňa - Háj 8:2 (4:0)

Góly: Garaj 4 (jeden z pok. kopu), Stricz 3 a Helegda, resp. Dudáš a Lettrich (pok. kop).

Od začiatku bolo jasné, kto bude v tomto zápase ťahať za dlhší koniec povrazu. Domáci futbalisti výrazne predčili svojho súpera vo väčšine herných činností. Háj navyše pôsobil veľmi odovzdaným dojmom. Už v prvom polčase si dokázala Horná Štubňa vytvoriť štvorgólový náskok. Svoje vedenie si po zmene strán poistila ďalšími presnými zásahmi.

Turček - Kláštor B (Slovany) 1:4 (0:4)

Góly: Bošacký, resp. Krkoška, Grauzel, Škoda a Videnský.

Domáci odohrali smolný zápas a najmä tri góly, ktoré inkasovali v prvom polčase patrili do kategórie smolných. Po zmene strán sa snažili s výsledkom duelu ešte niečo urobiť, ale šťastie im v tomto stretnutí neprialo. Z množstva šancí premenili len jednu a to bolo na zisk čo i len bodu málo.

Sklené - Mošovce 5:0 - nedohraté

Hostia pricestovali do Skleného len s ôsmimi futbalistami. V 25. min za stavu 5:0 pre domáci tím sa im zranili ďalší dvaja a stretnutie muselo byť z dôvodu nedostatočného počtu hráčov na strane Mošoviec ukončené.