Pondelok, 14. jún, 2021 | Meniny má VasilKrížovkyKrížovky
II. TRIEDA

Nevyspytateľný Háj ozbíjal Necpaly o dôležité body

Necpaly nečakane zakopli na ihrisku posledného Hája. Ich zaváhanie využili Mošovce a na čele tabuľky si vytvorili mierny náskok.

V Príbovciach sa hral svižný futbal so šancami na obidvoch stranách. Vyrovnaný duel rozhodol Kláštorčan Smik v 70. min, keď sa dostal k odrazenej lopte a nezadržateľne skóroval. Domáci potom vrhli všetky sily do útoku, no vyrovnať sa im už nepodarilo.

Mošovce mali v stretnutí proti Slovenskému Pravnu celozápasovú prevahu. Stretnutie definitívne zlomili na konci prvého a v úvode druhého polčasu. V tejto fáze hry strelili štyri góly. Hostia síce znížili na 4:2, no záver opäť patril domácim.

Necpaly boli na ihrisku Hája aktívnejším tímom, no doplatili na nevýraznú koncovku. V druhom polčase sa síce ujali vedenia, ale domáci dvomi presnými zásahmi M. Svitača otočili priebeh duelu. O deľbe bodov rozhodol v 83. min Dolník.

Lipovec privítal na svojom ihrisku Sklené a od úvodu išiel pevným krokom za ziskom troch bodov. V 30. min otvoril skóre Páleš. Potom domáci zahodili niekoľko tutoviek. Ich zaslúžené víťazstvo poistil až v predposlednej minúte svojím druhým presným zásahom v stretnutí Páleš.

* Výsledky 12. kola: Príbovce - Kláštor 0:1 (0:0) - Smik, Mošovce - Slov. Pravno 6:2 - Ertel 3, Hyčko 2 a Záborský, resp. Budinský a Hanus, Háj - Necpaly 2:2 (0:0) - M. Svitač 2, resp. Grajciar a Dolník, Lipovec - Sklené 2:0 (1:0) - Páleš 2, Horná Štubňa mala voľno.

6. Hudbou proti holorubom.
  7. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  8. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  9. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  10. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  1. Ako sa mení dynamika firiem?
  2. Hudbou proti holorubom.
  3. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  4. Pečeň je priamo zodpovedná za stav vášho imunitného systému
  5. Ako kedysi vyzerali bratislavské mýta? Bol tam cintorín aj sady
  6. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  7. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  8. P. Lednický: Koronavírus tu už zostane, musíme si na to zvyknúť
  9. Čo robiť v Tatrách, keď počasie pokazí plány?