Sobota, 19. jún, 2021 | Meniny má AlfrédKrížovkyKrížovky
FUTBAL - II. TRIEDA

Necpaly stále nemôžu nájsť svoju tvár

Necpaly prekvapivo zakopli na pôde Príboviec. V súboji o tretiu priečku Horná Štubňa zdolala Lipovec. V zápasoch tímov z dolnej polovice tabuľky sa zrodili dve remízy.

Príbovce - Necpaly 1:0 (1:0)

*Gól: Garlík.

Nevyspytateľní Príbovčania nachytali mierneho favorita duelu a jedného z ašpirantov na postup na hruškách. V obojstranne útočnom stretnutí neboli Necpaly horším tímom, no nepodarilo sa im streliť gól a tak nemohli vyhrať. V pohode hrajúci domáci udreli v 35. min, keď po rohu v šestnástke súpera najvyššie vyskočil Garlík a hlavou nezadržateľne skóroval.

Po zmene strán hostia otvorili hru a mysleli predovšetkým na útok. Museli si však dávať pozor na rýchle brejky protivníka. V druhom polčase aj napriek viacerým príležitostiam zostali obidvaja brankári neprekonaní, a tak sa zápas skončil nečakaným víťazstvom Príboviec.

Horná Štubňa - Lipovec 5:3 (3:0)

*Góly: Hríbik 3, Garaj a Štricz, resp. Haľama 2 a Chabada.

Domáci mali od úvodného hvizdu rozhodcu výraznú prevahu. V prvom dejstve z piatich vyložených šancí premenili tri a vytvorili si pohodlný náskok.

Po zmene strán Horná Štubňa kontrolovala priebeh duelu. Najskôr zvýšili jej hráči vedenie na 4:0 a po znížení Lipovca aj na 5:1. V posledných piatich minútach sa ešte hosťom dvomi presnými zásahmi podarilo skorigovať výsledok.

Háj - Sklené 2:2 (1:0)

*Góly: M. Haľama a Svitač, resp. Durdík a Masaryk.

V prvom dejstve mali domáci viacero šancí, no z územnej prevahy dokázali vyťažiť len jednogólové vedenie. Ich súper trpezlivo čakal na svoju príležitosť a nevzdával sa myšlienky na zisk bodov.

Tesne po zmene strán síce posledný celok tabuľky poistil svoj náskok, no v 60. min udreli hostia a Ďurdík znížil na 2:1. Potom mohli hráči Hája definitívne zlomiť odpor protivníka, ale svoje tutovky nevyužili. V nadstavenom čase tak prišiel trest a M. Masaryk peknou strelou spoza šestnástky rozhodol o deľbe bodov.

Slov. Pravno - Kláštor 2:2 (0:0)

*Góly: Budiský a M. Ličko, resp. Sobol 2.

Vo vyrovnanom stretnutí začali padať góly až po zmene strán. V prvom polčase mali obidva tímy viacero šancí, ale gólmani boli pozorní.

Po prestávke síce domáci dvakrát viedli, no hostia nakoniec dokázali získať bod. O remízu sa postaral päť minút pred koncom duelu Sobol, ktorý vyrovnal na 2:2.

2. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  3. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  4. Crème de la crème po slovensky
  5. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  7. Po Slovensku na motorke
  8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  8. Zázračná škola so zelenou strechou
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?

Dobré správy z MY

V tomto článku nájdete: Cukrovku úspešne liečia bez liekov. Obnovujú viac ako storočný zámok. Dva tipy na výlety s deťmi, nádherné fotky, ktoré dobyli svet a mnoho iného ;)

4 h
Martinčan Braňo Šimko, zakladateľ projektu Turčianska záhradka, zorganizoval výstup na Lysec.

Na kopci sa stretlo takmer sto ľudí.

8 h
Herci zo Žabokreckého ochotníckeho divadla v lete natočia detektívny seriál.

Herci zo Žabokreckého ochotníckeho divadla idú skúšať niečo celkom nové. Natočia seriál.

Víťazná záhradka v Kláštore pod Znievom.

Okrem najkrajšej predzáhradky sa v dedine súťažilo aj o najkrajšiu záhradku a najlepšiu premenu.