Štvrtok, 15. november, 2018

Pozrite si, proti komu hrajú hokejisti v prvých kolách

Tím HK Martin začne sezónu súbojom proti výberu SR 20. Potom pocestuje do Topoľčian.

Držíme chalanom palce, aby gólových osláv bolo čo najviac. (Zdroj: JÁN KLESKEŇ)

VYŽREBOVANIE, PRVÁ ŠTVRTINA

Nedeľa, 9. septembra

Martin – SR 20 o 17. h.

Utorok, 11. septembra

Humenné – Považská Bystrica.

Streda, 12. septembra

Topoľčany – Martin (o 18. h),Dubnica – Michalovce, HC Bratislava – Trnava, Prešov – Spišská Nová Ves, Nové Zámky B – Skalica.

Piatok, 14. septembra

Martin – Humenné (o 18. h), Skalica – Považská Bystrica, Michalovce – Topoľčany, Trnava – Dubnica, Spišská Nová Ves – HC Bratislava, Nové Zámky B – Prešov.

Nedeľa, 16. septembra

Prešov – SR 20.

Streda, 19. septembra

Považská Bystrica – Martin (o 18. h), Prešov – Skalica, HC Bratislava – Nové Zámky B, Dubnica – Spišská Nová Ves, Topoľčany – Trnava, Humenné – Michalovce.

Piatok, 21. Septembra

Skalica – Martin (o 17. h),Michalovce – Považská Bystrica, Trnava – Humenné, Spišská Nová Ves – Topoľčany, Prešov – HC Bratislava, Dubnica – Nové Zámky B.

Nedeľa, 23. septembra

Topoľčany – SR 20.

Streda, 26. septembra

Martin – Michalovce (o 18. h), HC Bratislava – Skalica, Dubnica – Prešov, Topoľčany – Nové Zámky B, Humenné – Spišská Nová Ves, Považská Bystrica – Trnava.

Piatok, 28. septembra

Trnava – Martin (o 18. h), Skalica – Michalovce, Spišská Nová Ves – Považská Bystrica, Prešov – Topoľčany, HC Bratislava – Dubnica, Humenné – Nové Zámky B.

Nedeľa, 30 septembra

Humenné – SR 20.

Pondelok, 1. októbra

Michalovce – SR 20.

Streda, 3. októbra

Martin – Spišská Nová Ves (o 18. h), Dubnica – Skalica, Topoľčany – HC Bratislava, Humenné – Prešov, Michalovce – Trnava, Nové Zámky B – Považská Bystrica.

Piatok, 5. októbra

Martin – Nové Zámky B (o 17. h), Skalica – Trnava, Spišská Nová Ves – Michalovce, Prešov – Považská Bystrica, HC Bratislava – Humenné, Dubnica – Topoľčany.

Nedeľa, 7. októbra

Skalica – SR 20.

Streda, 10. októbra

Martin – Prešov (o 18. h), Topoľčany – Skalica, Humenné – Dubnica, Považská Bystrica – HC Bratislava, Trnava – Spišská Nová Ves, Nové Zámky B – Michalovce.

Piatok, 12. októbra

HC Bratislava – Martin (o 18. h),Skalica – Spišská Nová Ves, Prešov – Michalovce, Dubnica – Považská Bystrica, Topoľčany – Humenné, Trnava – Nové Zámky B.

Nedeľa, 14. októbra

Dubnica – SR 20.

Streda, 17. októbra

Martin – Dubnica (o 18. h), Humenné – Skalica, Považská Bystrica – Topoľčany, Michalovce – HC Bratislava, Trnava – Prešov, Spišská Nová Ves – Nové Zámky B.