Utorok, 10. december, 2019 | Meniny má Radúz

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nekonečný príbeh s opravami poškodenej dlažby pokračuje (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Tak isto ako pri článku o Miléniu

stav je takýto. Dáme tam takúto záplatu.
Otázky: Prečo je takýto stav? Chyba projektu? Nekvalitný materiál? Kto je zodpovedný? Bol použitý ten istý materiál ako na ostatných častiach rozpadávajúcej sa pešej zóny? Bol použitý ten istý materiál, ako na schodoch do SNM?
Priestor pre Vašu odpoveď....
 

Ked kohút zakikiríka!

Tiež sa nad dlažbou zamýšľam, vždy keď na ňu vstúpim. Myslím ako sa za 1.čsl. republiky všade stavalo a dláždilo čadičom 5x5,8x8, 10x10cm, niekde len tú pôvodnú dlažbu preliali asfaltom, slúži ako dobrý podklad stále. Jamka sa vedela rýchlo opraviť, materiál bol v podstate stále neporušený na mieste, bolo treba len podsypať..Sem tam sa prebehnem aj po starých rímských cestách a to je tiež už pár rokov a stále sú, existujú....Ktosi vymyslel, že je to však veľa medzier, zapadajú tam dámam opätky, zrejme sa veľa sťažovali mužíčkom a Tí dnes "fušujú" do dlažby. Systém je nadstavený na menšiu kvalitu, ľudia majú stále robotu.
 

mačacie halvy

a pod. sú problém aj pre vozíčkarov a tak... do tohto by som moc nevŕtal. Ale inak máš pravdu. Čo by robilo 7 mld. ľudí, keby všetko vydržalo 15-20 rokov....
 

Väčšina z tých 7mld. nemusí robiť!

No malo by robiť aspoň tých 25% nezamestnaných Slovákov a mali by sme všetky nespevnené komunikácie vydláždené, ak s dozorom, tak v kvalite aj pre vozíčkárov!!!
 
Hodnoť

... v Martine sa MUSÍ

bezpodmienečne vytvoriť ďalší parlament, ktorý bude "dozerať" na tieto práce, lebo ten mestský na to nemá čas !... Samozrejme, že za patričné poslanecké platy ... :-O
 
Hodnoť

Transparentný zlodej na radnici

Toť nedávno, pred volbami súdruh najtransparentnejší zlodej a podvodník v Turci mal v televízii , kde je "redaktorom" skorumpovaný Lechan šot o tom aké dlaždice sú najlepšie na dlažbu na ulici A Kmeťa. Súdruh najtransparentnejší trulo tam vystupoval ako expert na stavebné práce a super expert na dlažbu a kladenie dlažby.
No o čo väčšie bolo prekvapenie, ked miesto dlažby v rámci špinavej predvolebnej kampane supermafianskeho transparentného mafiana , tam nejakí pošukovia davali beton, velmi zlý beton, obdobný beton ako na schody k Múzeu, beton, ktorý sa drolí a praská. mafian najtransparentnejší primátor, rozumej vagabund škodiaci mestu Martin zasa spôsobil mestu Martim velké škody, hlavne že súdruh mafian s pomocou štátnej a mestskej polície šikanuje oprevádzkovatelov Martinských striel a ich cestujúcich a fedruje peniaze z mesta súdruhovi Trabelsimu v Žiline.
Referendum na odvolanie škriatka pôsobiaceho na radnici je načase, bude to úspešné referendum.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Už ste čítali?