Streda, 11. december, 2019 | Meniny má Hilda

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pred budovu pošty tentoraz položia hrubšiu dlažbu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

ktorý projektant

tam navrhol tenšiu, kto ten projekt odsúhlasil a komu bude nevhodná dlažba vyúčtovaná?
 

pešia zona

Možno nie je chyba v projektantovi. Ak by si bol projektant a v zadaní budeš mať dlažbu pre peších budeš dávať do projektu dlažbu pre nákladné autá? Pokiaľ viem, tak už pred poštou začína pešia zóna ale áut tade jazdí dosť a dosť. Možno stačilo projektantovi povedať, že skutočná pešia zóna začína až pri SKD a nie pri pošte. Potom by sme tu neriešili problém komu bude nevhodná dlažba vyúčtovaná.
 

OK

potom sa neadekvátne zmenilo využitie komunikácie. Takže od projektanta sa treba obrátiť na toho, kto to povolil....?
 

pošta

Asi tak ako píšeš...
 

pošta povolila

aj to platené parkovisko?
 

parkovisko

Nie som pracovník pošty ani mestského úradu aby som ti na tvoju otázku vedel odpovedať. Na druhej strane - prečo by mala pošta povoľovať alebo zakazovať platené parkovisko? Podľa môjho názoru toto pošta vôbec neriešila.
 

prepáč, vyjadrujem sa skratkovito

sú tam dva hlavné problémy (podľa mňa) - poštárske autá a autá chodiace na platené parkovisko. Otázka znie: rátal projekt s týmto zaťažením? Ak áno, ako, keď treba meniť dlažby? Ak nie, prečo? Zmenili sa požiadavky? Ako, prečo a za čo? Tieto požiadavky boli pred tým, ale neboli zahrnuté do projektu?
 

autá

Neviem aký je tvoj prehľad o poštárskych autách ale podľa mňa tieto autá vôbec na tento problematický úsek nevchádzajú. Poštárske autá vchádzajú do dvora pošty z Mudroňovej ulice a nie z ulice A.Kmeťa.
 
Hodnoť

Transparentný tliachaj z Radnice

No toť nie tak dávno súdruh transparentný zlodej v spolupráci s jeho dvornym šašom s Markízy mal televízny šot spred Pošty, kde transparentný zlodej nás poučal ako ON tú dlažbu dobre vymyslel a , že je lepšia ako tá čo robil jeho predchodca tiež zlodej. Takže ak niekto má tu dlažbu zaplatiť, tak je to máš martinský transparentný mafian s Radnice
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Už ste čítali?