Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kauza Martinské hole nás zrejme bude stáť deväť miliónov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

kolko z toho dostane transparentný Andrejko - ked bola pohladavka predajná za 400 000 €, Andrejko sa nám zašprajcoval a dotiahol to až na nútenú správu a zo 400 000 € vyrobil spolu so svojou zločineckou skupinou teraz už najmenej 9 000 000 € - čiže Hrnčiar so svojou klikou pripravil mesto Mrtin najmenej o 8 600 000 € - no je sa o čo deliť a Andrejko to dojednáva
 

 

ale ved aj on musi z niecoho zit ...
 
Hodnoť

Prokuratúra, NAKA, súdy.

50 tisíc ľudí v Martine vie, že to je vymyslená pohľadávka pomocou vymyslenej zmenky. NAKA radšej rieši 20 eurové úplatky, jeden prokurátor zvráti 6 dní pred padnutím lehoty celý vyhratý proces, súdy hľadajú také výklady paragrafov, aby to vyhrali vagabundi a ignorujú podstatu sporu.
Spoločná firma s mestom nikdy nepodnikala, zisky neboli a zrazu niekto z nuly dostane 10 miliónov eur. A vláda (koalícia) sa tvári, že nemá dosah ani na prokuratúru, ktorú priamo (cez GP) menuje a ovláda. Tak potom asi treba vymeniť vládu.

Pár článkov o spore http://www.belak.sk/category/p...
 
Hodnoť

Stále mi nie je jasné, keď sa podnik

Stále mi nie je jasné, keď sa podnik nepodaril, že má mesto znášať všetky dôsledky. Ako že banka má požičať peniaze, mne môj zámer krachne, ale banka peniaze musí vyplatiť, lebo dvaja spoločníci si to tak prajú a vytvoria zmenku s notárom a bohvie ešte s kým. Zámerom bolo, že do podniku vložia majetky určité subjekty a nevložil nikto nič. Podnik skončil, to vidíme všetci, je to horšie ako za komunistov. Tým to trvalo 12 rokov a týmto ani 27 rokov nestačilo na jednu lanovku zo Stráni. A to ešte starú stihli predať na šrot. Je to podvod na obyvateľoch mesta, ako vyšitý!!!
 
Hodnoť

Však primátor to môže zatiahnuť

A ma aj z coho, ta kopa kamena z dubnej skaly pri Sucanoch, ktoru vykupuje ako odpad a predava kde kade po EU štrk mu vynesie dost peňazí. Treba začať splácať dlhy. Je až neuveriteľné ako sa v tejto krajine darí cele roky rôznym špekulantom a zlodejom, pritom nikto nie je nikdy potrestaný. Keby sa im v 98 Černák sa neprišiel udať, tak aj ten by ešte behal na slobode ak by ho konkurencia neodstranila.
 


Už ste čítali?