Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kritici primátora Martina zbierajú podpisy na referendum za jeho odvolanie (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Priznám sa, neviem kto je Soukup. Ale meno Hrnčiar mi niečo hovorí. Kedysi som ho volila, lebo som mu dôverovala. Dnes si kladiem otázku, čo pre nás, občanov Martina, viditeľne dokázal urobiť. Okrem presklenených dverí na výbore asi nič. Aha, pripravil mesto o 10 miliónov a za to si ešte poslanci odklepli pol milióna na odmeny. A tak ako aj rímsky cisár Caligula pochopil ako pozdvihnúť dobrú náladu upadajúcej ríši aj mesto Martin pripravilo veľkolepé Svätomartinské hody. Dajte ľuďom chlieb a hry...predsa len, 17.november sa blíži.
 
Hodnoť

DÔLEŽITĚ DOPLNENIA INFORMÁCIÍ

Nižšie uvedené informácie obsahujú všetky dôvody na odvolávanie, vyvrátenie primátorových klamstiev a manipulácií a pod. Je možné , že sa v diskusii objavia falošné profily, ktoré budú útočiť na organizátorov petície, pričom je v podstate úplne jedno kto petíciu organizuje. Ide len o technickú záležitosť a poskytnutie možnosti Martinčanom, aby konečne dali svoje mesto do poriadku.
Všetky hárky a ich zákonné požiadavky boli preskúmané a dokonca sme niektoré, ktoré nespĺňali požiadavky, vyhodili pre jej dôveryhodnosť. Nie je to aktivita pána Sukupa, ale aktivita celého občianskeho združenia a tímu dobrovoľníkov.
 
Hodnoť

VYKRÁDANIE PETIČNÝCH HÁRKOV

Všetky hárky a ich zákonné požiadavky boli preskúmané a dokonca sme niektoré, ktoré nespĺňali požiadavky, vyhodili pre dôveryhodnosť petície. Nie sme kritici, ale konštruktívni kritici, vždy sa snažíme nájsť čo najlepšie riešenie a presadiť ho. Referendum sme chceli spojiť s voľbami do VÚC , pričom sa nám podarilo vyzbierať prekvapivých cez 8 tisíc podpisov ! a to bez akejkoľvek kampane. Boli dôsledne vyletákované všetky martinské schránky, v piatok ešte úspešne, ale akonáhle niekto zistil, že sa spustila petičná vlna a má problém tak v sobotu a nedeľu došlo k takému masívnemu vykrádaniu, že distribútor povedal, že to nezažil za 10 rokov! Naša snaha však bola zmarená jednak masívnym vykrádaním Vám Martinčanom určených petičných hárkov, takže nás niekto pripravil o naše ústavné petičné právo! Máme svedkov a ďalšie dôkazy a vyjadrenia a momentálne pracujeme na trestnom oznámení.
 
Hodnoť

PREČO BUDE PETÍCIA ÚSPEŚNÁ?

Voľby nie sú už o rok, ale až o rok čo je strašne veľa času, za ktorý sa dá mesto dať do poriadku t.j. začať naozaj efektívne šetriť, nastaviť a naštartovať. Navyše je pointa úplne inde. Nie je absolútne vylúčené, že primátor bude kandidovať opäť. Už minulé voľby boli všetci oklamaní a to tým, že tretí krát už primátor kandidovať nebude a nakoniec kandidoval a dokonca vyhral, pričom ho 70 percent Martinčanov nechcelo. Naposledy zase povedal, že odstúpi po konci nútenej správy a čo? Zaše všetkých oklamal a zostal tu, teda formálne, z čoho je evidentné, že sa tu bude drzať zubami nechtami. Petícia navyše nie je len o odvolávaní primátora, ale zároveň aj o kontrole mesta a jeho naštartovaní. Najväčší problém je v princípe, a to že Slováci stále na niečo a na niekoho čakajú. Pokiaľ sa konečne nepreberieme a naozaj nezačneme starať o naše mesto tak za nikdy nič nezmení, už včera bolo neskoro.
 
Hodnoť

Pri Andrejovi platí,

jedno staré príslovie keď vtáčka lapajú , pekne mu spievajú ...
 
Hodnoť

 

Tie mínusky na karmu miesto faktov a argumentov sú dojemné :))
 
Hodnoť

 

Rakovinu a jej metastazy z radnice v Martine treba odstrániť, naši radní na čele s Andrejkom kradnú ako straky, pripravili nás o 10 000 000 €, chceli ukradnúť dalšie 2 000 000 € (neviem prečo prokuratúra nekoná) a môžeme sa tešiť na krádež dalších 10 000 000 € a ešte sú nejaké zmenky - takže Hrnčiar, Kašuba a spol. si nadelili za rozkrádačky stedre odmeny
 
Hodnoť

 

Rakovinu a jej metastazy z radnice v Martine treba odstrániť, naši radní na čele s Andrejkom kradnú ako straky, pripravili nás o 10 000 000 €, chceli ukradnúť dalšie 2 000 000 € (neviem prečo prokuratúra nekoná) a môžeme sa tešiť na krádež dalších 10 000 000 € a ešte sú nejaké zmenky - takže Hrnčiar, Kašuba a spol. si nadelili za rozkrádačky stedre odmeny
 
Hodnoť

Hrnčiar je falošný a nehovorí

pravdu. A to som slušne povedal. Stačí si spomenúť ako sa mu krútil nos, keď sa po voľbách "náhodou" stretol s Ficom, a náhodou sa prechádzal po nábreží v Bratislave.
 
Hodnoť

 

Andrejko, voda sa na teba už varí, padne Fico, padneš aj ty a aj vražda Korchana bude vyšetrená, neboj sa, skončia aj tvoji ochrancovia na polícii
 


Už ste čítali?