Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Šéf mestskej polície: Agresivita mladých stúpa, spoločnosť zhrubla (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

pan vypada, ze mu chuti...
 
Hodnoť

:-)

Ja si nemyslím, že policajti nestriehnu na osvedčených miestach. Ja to tvrdím a viem to aj dokázať, že policajti naozaj striehnu na osvedčených miestach, kde môžu nezorientovaným vodičom udeliť blokovú pokutu. Je to oveľa ľahšia robota ako v špičke hliadkovať na notoricky upchatých križovatkách a okrem riadenia dopravy upozorňovať vodičov aby nevchádzali do križovatky, ktorú nebudú môcť včas opustiť a podobne...
 
Hodnoť

Nuž, čím to teda je ?

Agresivita mladých stúpa, spoločnosť zhrubla ... vďaka práci mocenskej vládnej štruktúry, sťa príkladná ukážka či vzor agresivity, výtržníctva a hrubého amorálneho správania priamo pred obyvateľstvom ... :)
 
Hodnoť

 

nic nerobia, len b5zer0ju tam kde nemaju
 
Hodnoť

komu za to poďakovať

že tu ľudia už neveria ničomu a nerešpektujú ani základné etické normy? Žeby to niekde videli?
 
Hodnoť

Je nejaký dôvod,

aby rovnakú činnosť vykonávali dve rôzne organizácie? Ak nedokážeme prinútiť príslušníkov PZ SR aby si dôsledne plnili svoje povinnosti, tak zriadime ďalšie polície, aby ich činnosť suplovali? Pamätám sa, ako som sa zúčastnil výberu uchádzačov o miesta v MP. Takmer všetkých uchádzačov zaujímalo či budú môcť zastavovať a kontrolovať vozidlá, pretože tak si predstavovali svoju budúcnosť. Na zabezpečenie bezpečnosti a plynulosti dopravy /včítane parkovania/ bola zriadená dopravná polícia, má na to zdroje finančné aj personálne a ak si povinnosti neplní, tak je potrebné vymeniť jej vedenie a nie zriaďovať ďalšie polície. Ak už nutne chce mať mesto /za drahé peniaze/ vlastnú políciu, tak tá nech sa venuje kontrole poriadku, čistoty, čiernym skládkam, obyvateľom v problémových komunitách a podobne. Ako jediný prínos v bezpečnosti obyvateľov mesta možno hodnotiť kamerový systém /samozrejme ak nie je primárne zameraný na parkoviská/, ten ale nemusí slúžiť MP, ale môže pomáhať v odhaľovaní priestupkov a tr. činov PZ SR.
 


Už ste čítali?