Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Poslanec Thomka obvinil primátora Danka z ovplyvňovania (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Preklad

Môžme jeho vyjadrenie: "Jednal som s mnohými poslancami, nielen s jedným. Minimálne 17 - 18 poslancov som oslovil." čítať ako:
"Skúšal som to na mnohých poslancov, nielen na jedného. Minimálne 17 - 18 poslancov som oslovil." ?
 
Hodnoť

 

Ľudia podporujuci vystavbu lanovky z mestského rozpočtu sú kvalitne odtrhnuti od reality... načo bude mestu lanovka na hole, keď vysokohorsky terén máme na mestskych komunikáciách a chodníkoch ?
 
Hodnoť

 

Pán Thomka sa potrebuje za každú cenu zviditeľniť a možno si brúsi zubky na primátorske kreslo,alebo ešte vyššie.Pán Danko je príliš slušný na túto dobu,tak ho treba znemožniť.Teraz je doba farizejov a prospechárov,ktorí zapredajú aj vlastnú mater.
 

 

Aha, takze nie je dolezite zistit ako to v skutocnosti bolo, dolezite je, ze je uz teraz uplne jasne, ze jeden je prilis slusny a druhy sa potrebuje zviditelnit.
 
Hodnoť

 

Mne pride zcestne ze 12 poslancov bolo proti navrhu napriek tak vaznemu obvineniu. Wtf? :/
 
Hodnoť

...a ja som sa tešil

...a ja som sa tešil na novú nemocnicu. Skôr teda mala byť lanovka? Veru, moderná tu chýba už 30 rokov. Mesto za ňu zaplatilo v čudných zmenkách akési výpalné schválené Ticho-Kočnerovskou Mafiou, tak chodíme na Hole medzi medvedmi pešo. Bo cesta, je vraj už tiež nebezpečná. To "Švajčiarsko", sa nám tu akosi dlho naťahuje. Cesty D1 ale aj I18, býva vo veľkom kolapse tak často, že sa čudujem vláde, že nezadá dokončenie tunela Dubná Skala Višňové priamym zadaním, bez súťaže. Jedine tak sa dá niečo korektné pre tento národ urobiť. Skrátiť čas utrpenia.
 


Už ste čítali?