Šport

František Poliaček dal gól aj v Spišskej Novej Vsi a vedie poradie kanonierov.
I. ST. NICOLAUS LIGA

Aj zápas na Spiši sa premenil na gólovú kanonádu

Počas stretnutia v Spišskej Novej Vsi prekročili Martinčania hranicu 200 strelených gólov za sezónu. Po zisku troch bodov sa dostali na druhú priečku tabuľky.19. jan 2019, o 13:27

Ťažké nohy Martinčania postupne rozbehali

Futbalisti Fomatu odohrali na sústredení v Tatrách prvý prípravný duel, v ktorom podľahli rezerve Popradu 1:2. O gól sa postaral Martin Boďa.18. jan 2019, o 15:48

Futbalisti Fomatu rozbehli zimnú prípravu.

Do Fomatu sa mali vrátiť traja odchovanci, prídu len dvaja

Futbalisti Fomatu vstúpili do zimnej prípravy sústredením v Tatrách. Mužstvo by mali posilniť odchovanci Matej Siva, Filip Moďoroši a Daniel Cvik. Prvý menovaný nakoniec zostáva v Sučanoch.18. jan 2019, o 10:45

Pavol Šuhaj, tréner Fomatu.

Gólová prestrelka očami trénerov + FOTO

V zápase Martin – Trnava jednoznačne vyhrali ofenzívy nad defenzívami, a tak mohli diváci vidieť pätnásť gólov.17. jan 2019, o 10:10

V zápase Martin - Trnava padlo pätnásť gólov.

Sezóna v bielej stope začala veľmi úspešne

Pretekári martinského klubu bežeckého lyžovania majú za sebou prvé dve kolá Slovenského pohára. Získali na nich sedem cenných kovov.16. jan 2019, o 10:40

Úspešní martinskí pretekári.
STOLNÝ TENIS, EXTRALIGA

Vo Valči dostal šancu paralympionik z Japonska

Valčanom vstup do skupiny o záchranu nevyšiel. Z dvoch domácich zápasov vyťažili len remízu.15. jan 2019, o 10:00

Náš extraligista z Valče stratili doma cenné body.

Najväčší favorit na postup potvrdil svoju silu

Líder tabuľky nám veľa šancí myslieť na dobrý výsledok nedal. Prvý gól sme mu strelili až v druhej tretine a to už viedol 6:0.13. jan 2019, o 21:05

V Michalovciach sa hralo podľa nôt favorita.

Martin a Skalica predviedli ďalšiu parádnu bitku + FOTO

Duel medzi Martinom a Skalicou bol jeden z tých, ktorý sa oplatí vidieť. Ešte pár sekúnd pred koncom sa zdalo, že Záhoráci si domov odvezú všetky body, no získali len jeden.12. jan 2019, o 12:15

Martin vyrovnal jedenásť sekúnd pred treťou sirénou.
HOKEJ, I. ST. NICOLAUS LIGA

Z hetriku Urbánka mala radosť aj klubová kasa

Martin po dvoch prehrách zabodoval naplno. Zápas proti nepríjemnej Považskej Bystrici sa vydaril talentovanému Urbánkovi, ktorý strelil tri góly.10. jan 2019, o 10:40

Trojgólový Jakub Urbánek (v bielom).

Nohejbalová trofej putovala do Vrakune

Víťazom nohejbalového podujatia „Senior 55+“ v Diakovej sa stalo bratislavské družstvo Vrakuňa.9. jan 2019, o 16:13

V Diakovej sa opäť hral kvalitný nohejbal.

Slovenská ženská golfová jednotka je z Martina

Talentovanej Martinčanke Anike Bolčíkovej pomohol golf k tomu, aby dostala štipendium na americkej univerzite. Za oceánom už vyhrala i svoj prvý turnaj.9. jan 2019, o 9:45

Talentovaná slovenská golfistka v akcii.
1. ST. NICOLAUS LIGA

Humenné nás opäť udržalo na nule

Martinčania aj druhý zápas v novom roku prehrali. Humennému nestrelili gól už 120 minút.6. jan 2019, o 21:00

Gólovú radosť si Martinčania v zápasoch proti Humennému neužili už dosť dlho.

Topoľčany udreli vždy, keď bolo treba + FOTO

Martin po prehre s Topoľčanmi prišiel o sériu šiestich víťazstiev a zároveň si pokazil vzájomnú bilanciu s bezprostredným konkurentom o popredné priečky tabuľky.5. jan 2019, o 14:35

Topoľčany vyhrali v Martine zaslúžene.

Konkurencia sa už poriadne dlho díva len na Šarkanov chrbát

Silvestrovský beh vo Vrútkach vyhral šiestykrát po sebe Branislav Šarkan.4. jan 2019, o 12:53

Víťaz behu Branislav Šarkan (č. 90).

Obľúbená športová akcia prilákala včera do Vrútok opäť veľa milovníkov behu. Veď šlo v poradí o 38. ročník Silvestrovského behu. Bežcov neodradil ani dážď, vietor či sneženie.1. jan 2019, o 10:50

Róbert Spišák: Po zlých desiatich minútach sme ovládli hru

Martin prehrával po necelých deviatich minútach zápasu v Bratislave 0:2. Potom však dávali góly už len Turčania.28. dec 2018, o 8:00

Martin vyhral ďalší zápas na ľade súpera.

Rozhoduje sa o zložení tímov na Zápas hviezd

Zápas hviezd prvej hokejovej ligy sa bude hrať v Michalovciach. O zložení otváracích formácií rozhodnú fanúšikovia.26. dec 2018, o 16:16

Zápas hviezd prvej ligy bude v januári.

Nohejbalisti sa zo starým rokom rozlúčia v Diakovej

Posledná sobota v roku bude v Diakovej patriť nohejbalu.26. dec 2018, o 13:06

Fafrák s Hlavajom mieria na juniorský šampionát

Brankár Samuel Hlavaj a útočník Miloš Fafrák majú veľkú šancu okúsiť atmosféru juniorského hokejového šampionátu, ktorý štartuje v stredu.23. dec 2018, o 17:49

Slovenským hokejistom chýbali na juniorskom šampionáte v Kande rozdieloví hráči.

Roman Krajniak: Éra, keď klub finančne ťahal jeden mecenáš, pomaly končí

Šialené peniaze, ktoré sa točia okolo Ronalda, Realu či Bayernu ani zďaleka nie sú náš prípad. Hovorí špecialista na športový marketing Roman Krajniak.23. dec 2018, o 8:32