Šport

Martin Kostra strelil obidva góly Turčianskej Štiavničky.
Foto

V. LIGA: Štiavnička ovládla derby v Sučanoch + FOTO

Derby v Sučanoch rozhodol dvomi gólmi kapitán Štiavničky Martin Kostra. Naplno zabrali aj Teplice a v tabuľke sa vytvoril od siedmeho po deviate miesto turčiansky trojblok.23. sep 2019, o 11:30

IV. LIGA: Žabokreky obrali o body ašpiranta na postup

Futbalisti Žabokriek príjemne prekvapili svojich fanúšikov, keď doma porazili silný Staškov. Cennú remízu uhrali Diviaky v Tepličke. Belá natiahla sériu prehier na päť.23. sep 2019, o 9:00

II. TRIEDA:Ďanová pokračuje bez prehry, Háj bez víťazstva

V druhej triede favoriti nezakopli.22. sep 2019, o 22:09

I. trieda, súhrn výsledkov: Favoriti brali body + foto

Zaujímavosťou 8. kola bol strelecký koncert M. Krnáča, ktorý Slovanom strelil päť gólov z desiatich.22. sep 2019, o 20:28

K najlepším hráčom na ihrisku v zápase Dražkovce - Trebostovo patril domáci Marián Rapan (pri lopte).
Foto

Po vydarenej premiére malo úspech aj druhé pokračovanie.22. sep 2019, o 14:33

Pod drobnohľadom Michala Franeka.
Foto

Fomat ťahá šnúru trinástich zápasov bez prehry + FOTO

Martinčanom sa nepodarilo prekonať hlboký defenzívny blok Zvolena aj vďaka tomu, že v úvode súboja nepremenili penaltu. Bod zvonku však má svoju cenu.22. sep 2019, o 10:20

Cez defenzívu Zvolena sa našim predieralo ťažko.
Foto

Spišiaci nám pripravili prvú prehru v sezóne + FOTO

Vyrovnávajúci gól na 3:3 desať sekúnd pred koncom druhej tretiny a štvrtý presný zásah hostí na začiatku tretej časti definitívne naklonili zápas na stranu Spišskej Novej Vsi.21. sep 2019, o 9:12

Spišiaci dokázali na Podháji vyhrať.
Foto

Futbalový program na víkend

V sobotu sa hrá prestížne derby medzi Sučanymi a Turčianskou Štiavničkou. V nedeľu si to zas rozdajú susedia z Príboviec a Koštian.20. sep 2019, o 15:46

Pelotón pretekov Okolo Slovenska dnes navštívil Turiec + FOTO

Tretia etapa pretekov Okolo Slovenska viedla aj cez osemnásť turčianskych obcí a mesto Turčianske Teplice.20. sep 2019, o 15:30

Juraj Sagan v drese slovenského šampióna zavítal aj do Turca.
Foto

Raci výborne načasovali formu

Na svetovom šampionáte sa pretekári Plaveckého klubu masters Turčianski Raci nestratili. Všetci plávali na hranici svojich najlepších osobných výkonov.20. sep 2019, o 13:03

Členovia martinskej výpravy.

Martin má tretie víťazstvo, no pribudlo aj zranených

Hokejisti Martina zvládli aj tretí zápas sezóny a vyhrali v Trnave 8:5. Hetrikom sa blysol mladý Aurel Nauš.19. sep 2019, o 10:13

Martin v Trnave zvládol úlohu favorita.

Prvá liga zmenila názov, zväz jej finančne pomôže

Kluby Slovenskej hokjeovej ligy si môžu vylepšiť svoj rozpočet o 50 tisíc eur.18. sep 2019, o 15:25

Hádzaná: Mladíci dostávajú šancu v seniorskom tíme

Martinskí hádzanári vstúpili do sezóny dvomi zápasmi na ihriskách súperov, pričom jeden vyhrali a druhý prehrali. Sezónnou prioritou je systematická práca na generačnej výmene.17. sep 2019, o 14:42

Ladislav Bíro, tréner Martina.

Výsledkový servis malého futbalu + FOTO

V šlágri prvej ligy Bambariaci remizovali s celkom Citron 4:4. Zel má tak na čele trojbodový náskok.17. sep 2019, o 11:41

Šláger Bambariaci - Citron skončil remízou.
Foto

V. LIGA: Vrútky siahali v Bešeňovej po bode

Vrútky boli v Bešeňovej kúsok od veľkého prekvapenia. Štiavnička uhrala cennú remízu so silnou Oravskou Porubou. Teplice a Sučany sa z ihrísk súperov vrátili bez bodu.16. sep 2019, o 12:44

Sučanom sa v aktuálnom kole nepodarilo bodovať.

IV. LIGA: Belá si komplikuje život + FOTO

Turčianske derby lepšie zvládlo Dynamo, ktoré doma porazilo Žabokreky 3:1. Tretí zápas po sebe prehrala Belá a v tabuľke sa prepadla na pozície,na ktorých už dlho nebola.16. sep 2019, o 10:07

V derby zdolali Diviaky súpera zo Žabokriek 3:1.
Foto

II. TRIEDA: Čepčín aj Krpeľany parádne zabojovali

Valča aj Kláštor stratili trojgólové náskoky. bez bodu je už len Háj.15. sep 2019, o 22:49

ilustračné foto

I. TRIEDA: Dražkovce vystriedali na čele Bystričku + FOTO

V zápase o prvé miesto v súťaži porazili domáce Dražkovce pred tristo divákmi Bystričku. Horn Štubňa rozdrvila Slovenské Pravno 8:0, pričom sedem gólov dala v druhom polčase.15. sep 2019, o 22:30

Mošovce zdolali Lipovec 3:0.
Foto

Futbalisti Fomatu zvládli skúšku charakteru

Po náročnom pohárovom zápase si futbalisti Fomatu museli v zápase proti Liptovskému Hrádku siahnuť až na dno síl. Odpor húževnatého súpera zlomili v nadstavenom čase.15. sep 2019, o 14:30

Tibor Ďungel po príchode na ihrisko oživil hru Martina.

Martin otočil aj zápas proti Topoľčanom + FOTO

Prvý domáci súboj sezóny hokejisti HK zvládli. Stretnutie zlomili vo svoj prospech v úvode druhej tretiny.14. sep 2019, o 9:00

Dôležitý tretí gól Martina strelil Matúš Rudzan.