Streda, 23. október, 2019 | Meniny má Alojzia

V. LIGA: Súboj dvoch namočených skončil remízou + FOTO

Vrútky aj Sučany potrebovali bodovať naplno, no ich vzájomný súboj víťaza nespoznal. Štiavnička nestačila na Bešeňovú, Teplice zvládli dôležitý zápas proti Nižnej.Roman Brezniak, 21. okt 2019, o 17:00

Duel Sučany – Vrútky skončil remízou 1:1.
Foto

Ani Kalinovo nepretrhlo sériu Fomatu + FOTO

V Kalinove síce futbalistom Fomatu prvý polčas nevyšiel podľa predstáv, ale po zmene strán zverenci Pavla Šuhaja zabrali a doviezli do Turca všetky body.Roman Brezniak, 21. okt 2019, o 10:30

Fomat má ďalšie tri cenné body.
Foto

II. TRIEDA: Ďanová sa v predstihu stala jesenným majstrom

Po víťazstve na pôde posledného Hája si Ďanovčania v predstihu vybojovali titul jesenného šampióna.Roman Brezniak, 20. okt 2019, o 21:20

Ilustračné foto

I. TRIEDA: Dražkovce zas zakopli, v tabuľke ich preskočila Bystrička + FOTO

Futbalisti Dražkoviec prehrali druhý zápas po sebe a prišli o prvé miesto v tabuľke. Košťany sa revanšovali za prehru proti Bystričke, Slovany získali druhý bod v sezóne.Roman Brezniak, 20. okt 2019, o 21:15

Lipovec doma zmazal dvojgólové manko.
Foto

Fomat získal ďalší plusový bod do tabuľky pravdy

Aj keď Liptovská Štiavnica strelila gól už v druhej minúte futbalistov Fomatu o sezónnu neporaziteľnosť nepripravila.Roman Brezniak, 17. okt 2019, o 12:35

Martin Boďa (vpravo) sa postaral o obidva góly Martina.

V. LIGA: Chlebnice nenašli recept na Štiavničku + FOTO

Futbalisti Turčianskej Štiavničky po takticky výbornom výkone obrali o body vedúce Chlebnice. Teplice boli tri minúty od remízy, Vrútky inkasovali päťku.Roman Brezniak, 14. okt 2019, o 20:50

Štiavnička obrala o body silné Chlebnice.
Foto

IV. LIGA: Belá príjemne šokovala výhrou v Stráňavách

Dynamo pokračuje vo víťaznom ťažení a v nedeľu doma naložilo Závažnej Porube sedmičku. Belá zosadila Stráňavy z čela tabuľky, len Žabokreky sa stále trápia.Roman Brezniak, 14. okt 2019, o 10:21

I. TRIEDA: Dražkovce aj Košťany už tiež prehrali + FOTO

O svoju sezónnu neporaziteľnosť prišli v tomto kole Dražkovce aj Košťany. Slovany konečne strelili gól na domácom ihrisku.Roman Brezniak, 13. okt 2019, o 22:36

Slovenské Pravno si z Necpál odviezlo všetky body.
Foto

Víkendový futbalový program

Martinčania v Žabokrekoch privítajú Námestovo.Roman Kopka, 11. okt 2019, o 19:45

Martinčania hostia Námestovo.

Fomat si prvé miesto v Bánovej nedal vziať

Martinčania zobrali súperovi vietor z plachiet na začiatku oboch polčasov, kedy dokázali skórovať. Naši mali šláger kola pod absolútnou kontrolou, vyhrali úplne zaslúžene.Roman Kopka, 9. okt 2019, o 13:44

Martin zvládol súboj v Bánovej na jednotku.

V. LIGA: Vrútky nezvládli duel v Trstenej + FOTO

Turčianske celky opäť zažili čiernu nedeľu, keď ani jeden z nich nedokázal získať bod. Vo veľmi ťažkej situácii sa nachádzajú predovšetkým Vrútky, ktoré sú už posledné.Roman Brezniak, 30. sep 2019, o 12:21

Turčianska Štiavnička napriek zlepšenému výkonu v druhom polčase doma nestačila na Vavrečku.
Foto

IV. LIGA: Dynamo nadalo šancu Makovu

Diviaky po výbornom výkone doma zdolali lídra tabuľky a sériu štyroch prehier pretrhli futbalisti Belej. Blízko k dobrému výsledku mali aj Žabokreky, no ponúknutú šancu nevyužili.Roman Brezniak, 30. sep 2019, o 10:10

II. TRIEDA: Ďanová zachránila víťazstvo až v závere

Podhradie až do 84. minúty zápasu v Ďanovej siahalo po bode. Háj sa stále nemôže chytiť.Roman Brezniak, 29. sep 2019, o 23:55

I. TRIEDA: V Košťanoch priletela na ihrisko fľaša + FOTO

V súboji dvoch neporazených tímov remizovali Košťany z Dražkovcami. Turany neinkasovali gól už v troch zápasoch po sebe.Roman Brezniak, 29. sep 2019, o 23:40

Jaroslav Súkeník strelil do siete Slovenského Pravna dva góly.
Foto

Fomat predviedol kanonádu a potom ho diváci vytlieskali + FOTO

Po zápase s Rimavskou Sobotou celá hlavná tribúna štadióna v Žabokrekoch vstala a za výkon odmenila tím Fomatu veľkým potleskom. Viac k tomu asi nie je čo dodať.Roman Brezniak, 29. sep 2019, o 13:58

Milan Vajagič potvrdil, že sa z bieleho bodu nezvykne mýliť.
Foto

V. LIGA: Štiavnička ovládla derby v Sučanoch + FOTO

Derby v Sučanoch rozhodol dvomi gólmi kapitán Štiavničky Martin Kostra. Naplno zabrali aj Teplice a v tabuľke sa vytvoril od siedmeho po deviate miesto turčiansky trojblok.Roman Brezniak, 23. sep 2019, o 11:30

Martin Kostra strelil obidva góly Turčianskej Štiavničky.
Foto

IV. LIGA: Žabokreky obrali o body ašpiranta na postup

Futbalisti Žabokriek príjemne prekvapili svojich fanúšikov, keď doma porazili silný Staškov. Cennú remízu uhrali Diviaky v Tepličke. Belá natiahla sériu prehier na päť.Roman Brezniak, 23. sep 2019, o 9:00

II. TRIEDA:Ďanová pokračuje bez prehry, Háj bez víťazstva

V druhej triede favoriti nezakopli.Roman Brezniak, 22. sep 2019, o 22:09

I. trieda, súhrn výsledkov: Favoriti brali body + foto

Zaujímavosťou 8. kola bol strelecký koncert M. Krnáča, ktorý Slovanom strelil päť gólov z desiatich.Roman Brezniak, 22. sep 2019, o 20:28

K najlepším hráčom na ihrisku v zápase Dražkovce - Trebostovo patril domáci Marián Rapan (pri lopte).
Foto

Fomat ťahá šnúru trinástich zápasov bez prehry + FOTO

Martinčanom sa nepodarilo prekonať hlboký defenzívny blok Zvolena aj vďaka tomu, že v úvode súboja nepremenili penaltu. Bod zvonku však má svoju cenu.Roman Brezniak, 22. sep 2019, o 10:20

Cez defenzívu Zvolena sa našim predieralo ťažko.