Streda, 23. október, 2019 | Meniny má Alojzia

Súboj o tretie miesto hokejistom nevyšiel

Spišiaci nás porazili aj druhýkrát v sezóne. Nový tréner Ernest Bokroš tím ešte len spoznáva a nechce robiť unáhlené závery.Roman Brezniak, 19. okt 2019, o 10:32

Martin si pripísal ďalšiu prehru.

Po víťazstve nad Trnavou úprimné slová Radovana Somíka + FOTO

Martin rozhodol o víťazstve nad Trnavou za desať minút. Úprimné slová Radovana Somíka na adresu Róberta Spišáka.Roman Brezniak, 17. okt 2019, o 11:01

Ivan Brezniak sa predviedol hetrikom.
Foto

Martin sa dohodol s Ernestom Bokrošom

Skúsený kormidelník prevezme trénerskú taktovku martinského mužstva vo štvrtok.Roman Brezniak, 16. okt 2019, o 11:59

Ernest Bokroš.

Martin vyhodil hlavného trénera

Kormidelník Róbert Spišák skončil na lavičke hokejového tímu HK Vitar Martin.Roman Brezniak, 14. okt 2019, o 10:43

Róbert Spišák už nie je trénerom Martina.

Topoľčany sme nezastavili

Rozbehnuté Topoľčany naposledy prehrali v Martine 1:4 a teraz nám navlas rovnakým pomerom vrátili požičané.Roman Brezniak, 12. okt 2019, o 11:20

V Topoľčanoch naši na víťazstvo nad Skalicou nenadviazali.

Skalicu sme zdolali aj druhýkrát v sezóne + FOTO

Martinčania pretrhli Záhorákom sériu troch víťazstiev. O zisku všetkých bodov rozhodli gólom v tretej tretine.Roman Brezniak, 10. okt 2019, o 10:50

Martin vo vyrovnanom súboji zdolal Skalicu 2:1.
Foto

Dofinancovanie tréningovej hokejovej haly už má viac možností

Pôvodne sa uvažovalo nad tým, že by mesto dokončilo výstavbu tréningovej haly z vlastných prostriedkov. Stálo by ho to viac ako 2 milióny eur.Roman Kopka, 9. okt 2019, o 7:49

Tréningová hokejová hala pri zimnom štadióne. Roky sa so stavbou nepohlo.

Hokejisti v Dubnici dobiehali zameškané

Keď sa Dubničania v prostrednej tretine ujali vedenia 4:2, vyzeralo to s Martinčanmi zle. Našim ale pomohla druhá prestávka, po nej vykorčuľovalo na ľad úplne iné mužstvo.Roman Kopka, 5. okt 2019, o 16:44

Michal Murček strelil Dubnici dva góly.

MIlan Skokan bol najmä dobrý človek a aj hokejový profesionál

Martinčania mali s trénerom Milanom Skokanom len tie najlepšie skúsenosti. Najmä pre jeho dobrú povahu.Roman Kopka, 3. okt 2019, o 12:00

Milan Skokan zomrel vo veku 77 rokov.

Šláger kola pre Bratislavu, Martin po prehre klesol na piatu priečku

Turčania prehrávali na začiatku tretej tretiny už 5:1, dokázali však nepríjemne vyzerajúci výsledok skorigovať.Roman Kopka, 2. okt 2019, o 21:19

Martin neuspel na ľade lídra súťaže.

Martinský tréner: Tento zápas sme mohli prehrať + FOTO

Martin viedol v polovici zápasu už trojgólovým rozdielom, no o náskok prišiel, pričom dva góly dostal počas svojej presilovky. Nakoniec z toho bola aspoň výhra po predĺžení.Roman Brezniak, 28. sep 2019, o 10:42

Lukáš Gavalier podržal mužstvo v ťažkých chvíľach.
Foto

Jaroslav Török tvrdí, že Martin určite patrí do Tipsportilgy

V charitatívnom stretnutí porazil výber martinských osobností český celok HC Olymp Praha 17:14. Výsledok však bol druhoradý.Roman Brezniak, 27. sep 2019, o 15:15

Na ľade sa diali zaujímavé veci.

Základ víťazstva, spoľahlivý Gavalier a využité presilovky +FOTO

Martin si po prehre z minulého týždňa napravil chuť víťazstvom v Leviciach. Po slabšej prvej tretine naši zabrali a nováčika zaslúžene zdolali.Roman Brezniak, 26. sep 2019, o 12:50

František Poliaček streli v Leviciach dva góly.
Foto

Spišiaci nám pripravili prvú prehru v sezóne + FOTO

Vyrovnávajúci gól na 3:3 desať sekúnd pred koncom druhej tretiny a štvrtý presný zásah hostí na začiatku tretej časti definitívne naklonili zápas na stranu Spišskej Novej Vsi.Roman Brezniak, 21. sep 2019, o 9:12

Spišiaci dokázali na Podháji vyhrať.
Foto

Martin má tretie víťazstvo, no pribudlo aj zranených

Hokejisti Martina zvládli aj tretí zápas sezóny a vyhrali v Trnave 8:5. Hetrikom sa blysol mladý Aurel Nauš.Roman Brezniak, 19. sep 2019, o 10:13

Martin v Trnave zvládol úlohu favorita.

Prvá liga zmenila názov, zväz jej finančne pomôže

Kluby Slovenskej hokjeovej ligy si môžu vylepšiť svoj rozpočet o 50 tisíc eur.Roman Brezniak, 18. sep 2019, o 15:25

Včera ste mohli na Podháji vidieť viaceré osobnosti - športové i herecké.Roman Kopka, 15. sep 2019, o 8:09

Rasťo Rovnianek opäť v martinskej bráne. Ten brankársky postoj sa ani po rokoch nezmenil.

Hokejová mládež už využíva modernejšie šatne

Na zimnom štadióne v Martine sa preinvestovalo 768 tisíc eur.Roman Kopka, 14. sep 2019, o 12:31

Mladí hokejisti sa konečne dočkali nových šatní.

Martin otočil aj zápas proti Topoľčanom + FOTO

Prvý domáci súboj sezóny hokejisti HK zvládli. Stretnutie zlomili vo svoj prospech v úvode druhej tretiny.Roman Brezniak, 14. sep 2019, o 9:00

Dôležitý tretí gól Martina strelil Matúš Rudzan.
Foto

Martin na úvod súťaže vyhral v Skalici + FOTO

Naši si zo Záhoria doviezli domov všetky body. Nastúpili aj čerstvo podpísaní hráči.Roman Brezniak, 12. sep 2019, o 10:17

Martinčania vstúpili do súťaže víťazstvom v Skalici.