Pondelok, 21. január, 2019 | Meniny má Vincent

Naši hráči si zaslúžia dostať plnohodnotnú šancu

O aktuálnom dianí v martinskom hokejovom klube sme sa rozprávali s jeho riaditeľom Milanom Murčekom.Roman Brezniak, 20. jan 2019, o 15:50

Martinčania si bez problémov zaistili miestenku do play off.
I. ST. NICOLAUS LIGA

Aj zápas na Spiši sa premenil na gólovú kanonádu

Počas stretnutia v Spišskej Novej Vsi prekročili Martinčania hranicu 200 strelených gólov za sezónu. Po zisku troch bodov sme sa priblížili druhým Topoľčanom.Roman Brezniak, 19. jan 2019, o 13:27

František Poliaček dal gól aj v Spišskej Novej Vsi a vedie poradie kanonierov.

Gólová prestrelka očami trénerov + FOTO

V zápase Martin – Trnava jednoznačne vyhrali ofenzívy nad defenzívami, a tak mohli diváci vidieť pätnásť gólov.Roman Brezniak, 17. jan 2019, o 10:10

V zápase Martin - Trnava padlo pätnásť gólov.

Najväčší favorit na postup potvrdil svoju silu

Líder tabuľky nám veľa šancí myslieť na dobrý výsledok nedal. Prvý gól sme mu strelili až v druhej tretine a to už viedol 6:0.Roman Brezniak, 13. jan 2019, o 21:05

V Michalovciach sa hralo podľa nôt favorita.

Martin a Skalica predviedli ďalšiu parádnu bitku + FOTO

Duel medzi Martinom a Skalicou bol jeden z tých, ktorý sa oplatí vidieť. Ešte pár sekúnd pred koncom sa zdalo, že Záhoráci si domov odvezú všetky body, no získali len jeden.Roman Brezniak, 12. jan 2019, o 12:15

Martin vyrovnal jedenásť sekúnd pred treťou sirénou.
HOKEJ, I. ST. NICOLAUS LIGA

Z hetriku Urbánka mala radosť aj klubová kasa

Martin po dvoch prehrách zabodoval naplno. Zápas proti nepríjemnej Považskej Bystrici sa vydaril talentovanému Urbánkovi, ktorý strelil tri góly.Roman Brezniak, 10. jan 2019, o 10:40

Trojgólový Jakub Urbánek (v bielom).
1. ST. NICOLAUS LIGA

Humenné nás opäť udržalo na nule

Martinčania aj druhý zápas v novom roku prehrali. Humennému nestrelili gól už 120 minút.Roman Brezniak, 6. jan 2019, o 21:00

Gólovú radosť si Martinčania v zápasoch proti Humennému neužili už dosť dlho.

Topoľčany udreli vždy, keď bolo treba + FOTO

Martin po prehre s Topoľčanmi prišiel o sériu šiestich víťazstiev a zároveň si pokazil vzájomnú bilanciu s bezprostredným konkurentom o popredné priečky tabuľky.Roman Brezniak, 5. jan 2019, o 14:35

Topoľčany vyhrali v Martine zaslúžene.

Róbert Spišák: Po zlých desiatich minútach sme ovládli hru

Martin prehrával po necelých deviatich minútach zápasu v Bratislave 0:2. Potom však dávali góly už len Turčania.Roman Brezniak, 28. dec 2018, o 8:00

Martin vyhral ďalší zápas na ľade súpera.

Rozhoduje sa o zložení tímov na Zápas hviezd

Zápas hviezd prvej hokejovej ligy sa bude hrať v Michalovciach. O zložení otváracích formácií rozhodnú fanúšikovia.Roman Brezniak, 26. dec 2018, o 16:16

Zápas hviezd prvej ligy bude v januári.

Hlasy hráčov po zápase Martin – Prešov

Martinčania sa tešili, že si môžu zahrať na tri päťky. Prešovčania vedia, že doplácajú najmä na školácke chyby.Roman Brezniak, 22. dec 2018, o 15:15

Tomáš Pokrivčák.

Martin je opäť druhý, zrejme mu ubudne jeden súper

Martin naplno bodoval aj v štvrtom stretnutí po sebe a po zaváhaní Topoľčian poskočil na druhú priečku tabuľky.Roman Brezniak, 22. dec 2018, o 11:31

Martinčania sa vrátili na druhé miesto tabuľky.

Tréner Spišák o zápase v Nových Zámkoch

Rezervu Nových Zámkov sme zdolali tretíkrát v sezóne. Druhýkrát dvojciferným rozdielom.Roman Brezniak, 19. dec 2018, o 22:00

Mužom zápasu proti Spišskej bol Ján Tabaček

Martin dal góly v presilovkách o jedného i dvoch hráčov a dokonca i v oslabení. Obrancu Jána Tabačeka obrala o hetrik tyčka.Roman Brezniak, 16. dec 2018, o 20:15

Ján Tabaček bol v nedeľu mužom zápasu.

Tréner Spišák o zápase v Trnave

Martin výrazným spôsobom nakročil za víťazstvom nad Trnavou už v prvej tretine. Za necelých deväť minút si vytvoril trojgólový náskok.Roman Brezniak, 15. dec 2018, o 9:15

Branislav Bernát: Len víťazstvami vrátime ľudí do hľadiska

Martin odohral proti Michalovciam podobný zápas ako v Skalici, no tentoraz sa z víťazstva tešil súper. Východniari síce inkasovali ako prví, no vývoj otočili.Roman Brezniak, 13. dec 2018, o 11:15

Juniori okúsili chuť rumunskej hokejovej školy

V Martine odohrala prípravný zápas rumunská reprezentácia do 20 rokov. Porazila v ňom našu juniorku.Roman Brezniak, 12. dec 2018, o 14:32

Proti Michalovciam môžeme zložiť reparát za Humenné

Martinský kapitán Jaroslav Markovič tvrdí, že keď nejdú veci podľa predstáv, tak mladších chalanov musia usmerniť starší hráči.Roman Brezniak, 12. dec 2018, o 10:13

Tabaček: Povedali sme si, že zle už hrať nebudeme

Martinčania v Skalici pretrhli trojzápasovú sériu prehier a Záhorákov nepustili pred seba ani v tabuľke.Roman Brezniak, 9. dec 2018, o 21:20

Ivan Brezniak vyrovnal v Skalici na 1:1.

Tréner Spišák: Ťažkú situáciu musíme ustáť predovšetkým v hlavách

Prvýkrát v sezóne prehral Martin tri stretnutia po sebe. Okrem výsledkového doľahol na mladý tím aj herný útlm.Roman Brezniak, 8. dec 2018, o 13:30