Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Koronavírus v hokejovej kabíne, zostalo len päť zdravých

Takmer celý hokejový tím HK Martin musel ísť do karantény. V prvoligovom mužstve sa objavilo 23 pozitívnych testov na koronavírus.Roman Brezniak, 23. okt 2020, o 15:04

Martinská hokejová kabína je už aktuálne prázdna.

Hokejisti by mohli dostať peniaze do dvoch týždňov

Spojenie dvoch najvyšších hokejových súťaží zväz nepodporil. Nedovoľujú to normy.Roman Brezniak, 20. okt 2020, o 12:47

Na ľade naraz trénuje len päť hráčov a brankár.

Škoda, Samuel Hlavaj na Richarda Pánika nenadviazal

Po brankárovi Samuelovi Hlavajovi nesiahol v drafte NHL žiadny klub prestížnej profiligy.Roman Brezniak, 16. okt 2020, o 10:28

Samuel Hlavaj.

Poliaček: Každé víťazstvo si treba vážiť

Po dvojtýždňovej prestávke bez zápasu sa Martinčania v stretnutí proti reprezentačnej osemnástke rozbiehali pomalšie. O svojom víťazstve definitívne rozhodli gólom do prázdnej brány.Roman Brezniak, 8. okt 2020, o 11:35

Martin vstúpil do sezóny víťazstvom.

Nová sezóna má veľa otáznikov, no hokejisti zajtra začínajú

V novej sezóne sa môže stať, že sa budú udeľovať body aj za neodohrané duely.Roman Brezniak, 6. okt 2020, o 14:51

Na Martinčanov čaká sezóna, v ktorej nebude nič isté.

Važan porozprával o pomeroch v Nemecku, časoch v Martine i dôvodoch konca kariéry

Martinský odchovanec Michal Važan musel po nepríjemných zraneniach hlavy ukončiť kariéru. „Hokej ma bavil a chcel som pokračovať ďalej, no hrotiť to tak, že si ohrozím zdravie, nemalo cenu,“ vysvetlil svoje…Roman Brezniak, 3. okt 2020, o 16:21

Michal Važan.
Foto

Generálka sa zmenila na prestrelku

Zápas s Levicami sa od druhej tretiny premenil na divokú prestrelku. Naši v záverečnej fáze duelu nevyužili presilovku o dvoch hráčov a následne súper strelil víťazný gól.Roman Brezniak, 25. sep 2020, o 9:57

V divokej prestrelke Martin podľahol Leviciam.
Foto
HOKEJ, PRÍPRAVA

Pred bránou musíme byť dôraznejší

V zápase proti Spišskej Novej Vsi dostali niektoré opory voľno. Mladíci, ktorí tak mali na ľade viac priestoru ukázali potenciál, ale nevyhli sa ani slabším chvíľam.Roman Brezniak, 23. sep 2020, o 10:37

Jakub Burzík sa gólom a prihrávkou podieľal na dvoch góloch Martina.
Foto

Víťazstvo v Leviciach vybavili mladíci

Martin zdolal Levice 5:3, pričom výrazným dielom sa pod to podpísali mladí hráči.Roman Brezniak, 19. sep 2020, o 14:40

Martin vyhral v Leviciach.

Zatiaľ sa zo súťaže nikto neodhlásil

Možnosť, že sa prvá hokejová liga nerozbehne, je však stále reálna.Roman Brezniak, 17. sep 2020, o 10:34

Milan Murček, riaditeľ HK Martin.

Druhý extraligista už našim neodolal

Po nešťastnej prehre s Detvou sa v druhom zápase pohárovej súťaže Martinčania tešili z trojbodového zásahu. O víťazstve nad Liptovským Mikulášom rozhodol Martin Barto.Roman Brezniak, 11. sep 2020, o 10:08

Martinčania porazili Liptovský Mikuláš.

Od víťazstva nad Detvou nás delili štyri sekundy

Naši v zápase proti Detve trikrát viedli, no vždy o náskok prišili a nakoniec prehrali po predĺžení. Vyrovnávajúci gól na 3:3 inkasovali štyri sekundy pred koncom riadneho hracieho času.Roman Brezniak, 9. sep 2020, o 10:26

Tomáš Pokrivčák: Po tréningu sa ponáhľam do roboty

Priemerný prvoligový hráč sa dnes hokejom prakticky nemôže uživiť. Tomáš Pokrivčák už musí zabezpečiť aj vlastnú rodinu, a tak sa po tréningu vždy ponáhľa do roboty.Roman Brezniak, 2. sep 2020, o 9:43

Tomáš Pokrivčák (v bielom) má z novovznikajúcej partie dobrý pocit.

Naši takmer vymazali štvorgólové manko

Martinčanom nevyšla v Žiline prvá tretina, počas ktorej sa pripravili o lepší výsledok. Ich vystúpenie v derby stretnutí však malo i pozitíva.Roman Brezniak, 28. aug 2020, o 11:03

V prvom prípravnom stretnutí naši podľahli Žiline.
Foto

Prvý prípravný zápas odohrajú hokejisti zajtra v Žiline

Nová americká posila HK Martin priletí na Slovensko začiatkom septembra a premiéru v martinskom drese pravdepodobne zažije v televíznom zápase.Roman Brezniak, 26. aug 2020, o 10:32

Do Martina príde americký hokejista

Prvoligový klub HK Martin sa dohodol na spolupráci s americkým útočníkom Ryanom Markerom.Roman Brezniak, 19. aug 2020, o 15:28

Ryan Marker.

Všetky testy hokejistov na koronavírus boli negatívne

Martinskí hokejisti už zarezávajú na ľade.Roman Brezniak, 18. aug 2020, o 18:19

Hokejisti Martina už naplno zarezávajú na ľade.
Foto

Prvoligový hokejový tím HK Martin má za sebou úvodný tréning.Roman Brezniak, 14. aug 2020, o 14:42

Martinčania dnes vykorčuľovali na ľad.

Miroslav Mosnár pôjde prvýkrát do roboty na svoje narodeniny

Tréner Miroslav Mosnár si myslí, že tak mladému, ako aj staršiemu hráčovi by nemala chýbať chuť na sebe pracovať.Roman Brezniak, 8. aug 2020, o 16:25

Milan Murček a Miroslav Mosnár pri podpise zmluvy.

Hokejová kabína sa postupne zapĺňa

Na tohtosezónnu martinskú hokejovú súpisku pribúdajú ďalšie mená.Roman Brezniak, 7. aug 2020, o 10:20

Na spolupráci s klubom sa dohodol aj útočník Andrej Jurášek.