Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

„Béčko„ má nového (už tretieho) lídra

Tento týždeň už posledné dohrávky: Ďanová - Príbovce a Horná Štubňa - Sklené

Čierny týždeň zažili vedúce celky oboch skupín. Podhradčania si po tretiu prehru sezóny prišli do Necpál, ale nijako ich to nemusí trápiť, lebo na čele majú stále ešte veľký – 13-bodový náskok. V skupine B je situácia zamotanejšia. Po Hornej Štubni sa na prvú priečku vyhuplo Sklené, lenže minulý týždeň zaznamenalo dve straty (prehra v Slovenskom Pravne a remíza v Slovanoch) a „béčko„ má v poradí už tretieho lídra – Slovenské Pravno. Pravňania teraz čakajú, ako dopadne dohrávka Horná Štubňa – Sklené (15. mája)

PRIEKOPA 3 (2)

Góly: Matúš (pok. kop), resp. Krištofík, J. Lukašík a R. Lukašík. Domáci mali spočiatku prevahu, svoje šance však nepremenili, a tak prevzali iniciatívu hostia a do prestávky dali dva góly. V II. polčase bola hra vyrovnaná, hostia pridali tretí gól a domácim sa podarilo už len skorigovať.

NECPALY 2 (1)

PODHRADIE 1 (0)

Góly: Hanzel a P. Bobrovský, resp. D. Bella (pok. kop). Hostia hrali uvoľnene, nemali čo stratiť, lebo postup majú už prakticky zaistený. Domáci preto zvyšovali svoju útočnú aktivitu a viac bojovali o víťazstvo, ktoré napokon aj získali.

VALČA B 3 (1)

ĎANOVÁ 1 (1)

Góly: Tomčány (pok. kop), Mucha (pok. kop) a Krkoša, resp. Boďa. Vo vyrovnanom a nervóznom stretnutí kopali domáci tri pokutové kopy, jeden z nich nepremenil Tomčány. Hostia bojovali, ale domáci si víťazstvo nedali vziať.

HORNÁ ŠTUBŇA 3 (2)

Góly: Špirka, resp. Hufka, Tomahogh a Garaj. Slušný zápas, v ktorom nebolo zbytočných faulov, zato viac pekných akcií. Hostia mali o čosi viac šťastia pri zakončovaní a preto zaslúžene vyhrali.

HÁJ 1 (0)

SLOV. PRAVNO 2 (1)

Góly: Lejtrich, resp. Erteľ a Žila. Zápas sa odohrával väčšinou medzi šestnástkami. Súperi sa dobre strážili, takže diváci veľa šancí nevideli. Domáci sa ujali vedenia po priamom kope, ale hostia lepším pohybom a dôrazom v II. polčase otočili výsledok vo svoj prospech.

BLATNICA 0 (0)

BLAŽOVCE 3 (2)

Góly: Lukač, Cíger a Chreno. V priemernom stretnutí mali hostia stálu prevahu. O víťazstve rozhodli už v I. polčase, keď sa im podarilo streliť v priebehu troch minút dva góly.

SLOVANY 2 (1)

SKLENÉ 2 (1)

Góly: Burgan a Rendek (pok. kop), resp. Masaryk a Demitra. Stretnutie začali lepšie hostia, ktorí po hrubej chybe domácej obrany strelili prvý gól. Domáci vyrovnali po sóle Burgana. V II. polčase mali domáci miernu prevahu a viedli 2:1, ale hostia 5 min pred koncom vyrovnali.

1. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  2. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!