Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Vyžrebovanie futbalových súťaží

Jeseň 2002

III. liga - STRED

IV. liga - sever

V. liga - skupina B

I. trieda

II. trieda

dorast a žiaci

II. TRIEDA

Skupina A

Poznámky: Valča B odohrá domáce zápasy v sobotu v ÚHČ, Trebostovo B odohrá domáce zápasy v sobotu v ÚHČ vo Folkušovej.

1. kolo - 4. augusta o 16.30: Trebostovo B – Ďanová, Necpaly – Priekopa, Valča B – Podhradie, Príbovce – voľno.

2. kolo - 11. augusta o 16.30: Ďanová – Podhradie, Priekopa – Valča B, Trebostovo B – Príbovce, Necpaly – voľno.

3. kolo - 18. augusta o 16.00: Príbovce – Ďanová, Necpaly – Trebostovo B, Podhradie – Priekopa, Valča B – voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

4. kolo - 25. augusta o 16.00: Ďanová – Priekopa, Trebostovo B – Valča B, Príbovce – Necpaly, Podhradie – voľno.

14. kolo - 29. augusta (štvrtok) o 16.00 – predohrávka: Ďanová – Valča B, Necpaly – Podhradie, Príbovce – Priekopa, Trebostovo B – voľno.

5. kolo - 1. septembra 15.30: Necpaly – Ďanová, Valča B – Príbovce (16.00), Podhradie – Trebostovo B, Priekopa – voľno.

6. kolo - 8. septembra o 15.30: Trebostovo B – Priekopa, Príbovce – Podhradie, Necpaly – Valča B, Ďanová – voľno.

7. kolo - 15. septembra o 15.30: Valča B – Ďanová, Podhradie – Necpaly, Priekopa – Príbovce, Trebostovo B – voľno.

8. kolo - 22. septembra o 15.00: Ďanová – Trebostovo B, Priekopa – Necpaly, Podhradie – Valča B, Príbovce – voľno.

9. kolo - 29. septembra o 15.00: Podhradie – Ďanová, Valča B – Priekopa, Príbovce – Trebostovo B, Necpaly – voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

10. kolo - 6. októbra o 14.30: Ďanová – Príbovce, Trebostovo B – Necpaly, Priekopa – Podhradie, Valča B – voľno.

11. kolo - 13. októbra o 14. 30: Priekopa – Ďanová, Valča B – Trebostovo B, Necpaly – Príbovce, Podhradie – voľno.

12. kolo - 20. októbra o 14.00: Ďanová – Necpaly, Príbovce – Valča B, Trebostovo B – Podhradie, Priekopa – voľno.

13. kolo - 27. októbra o 14.00: Priekopa – Trebostovo B, Podhradie – Príbovce, Valča B – Necpaly, Ďanová – voľno.

Skupina B

Poznámka: Kláštor B odohrá domáce zápasy v sobotu v ÚHČ v Slovanoch.

1. kolo - 4. augusta o 16.30: Turček – Háj, Kláštor B - Horná Štubňa, Blatnica – Sklené, Slovenské Pravno – Blažovce.

2. kolo - 11. augusta o 16.30: Háj – Blažovce, Sklené – Slovenské Pravno, Horná Štubňa – Blatnica, Turček – Kláštor B.

Skryť Vypnúť reklamu

3. kolo - 18. augusta o 16.00: Kláštor B – Háj, Blatnica – Turček, Slovenské Pravno – Horná Štubňa, Blažovce – Sklené.

4. kolo - 25. augusta o 16.00: Háj – Sklené, Horná Štubňa – Blažovce, Turček – Slovenské Pravno, Kláštor B – Blatnica.

14. kolo - 29. augusta (štvrtok) o 16.00 – predohrávka: Háj – Slovenské Pravno, Blatnica – Blažovce, Kláštor B – Sklené, Turček – Horná Štubňa.

5. kolo - 1. septembra 15.30: Blatnica – Háj, Slovenské Pravno – Kláštor B, Blažovce – Turček, Sklené – Horná Štubňa.

6. kolo - 8. septembra o 15.30: Háj – Horná Štubňa, Turček – Sklené, Kláštor B – Blažovce, Blatnica – Slovenské Pravno.

7. kolo - 15. septembra o 15.30: Slovenské Pravno – Háj, Blažovce – Blatnica, Sklené – Kláštor B, Horná Štubňa – Turček.

8. kolo - 22. septembra o 15.00: Háj – Turček, Horná Štubňa – Kláštor B, Sklené – Blatnica, Blažovce – Slovenské Pravno.

9. kolo - 29. septembra o 15.00: Blažovce – Háj, Slovenské Pravno – Sklené, Blatnica – Horná Štubňa, Kláštor B – Turček.

10. kolo - 6. októbra o 14.30: Háj – Kláštor B, Turček – Blatnica, Horná Štubňa – Slovenské Pravno, Sklené – Blažovce.

11. kolo - 13. októbra o 14.30: Sklené – Háj, Blažovce – Horná Štubňa, Slovenské Pravno – Turček, Blatnica – Kláštor B.

12. kolo - 20. októbra o 14.00: Háj – Blatnica, Kláštor B – Slovenské Pravno, Turček – Blažovce, Horná Štubňa – Sklené.

13. kolo - 27. októbra o 14.00: Horná Štubňa – Háj, Sklené – Turček, Blažovce – Kláštor B, Slovenské Pravno – Blatnica.

III. LIGA - STRED

Poznámka: Turč. Teplice, Čadca, Žiar a Lipt. Mikuláš odohrajú svoje domáce zápasy v sobotu, Podbrezová B na ihrisku vo Valaskej, Ružomberok B v nedeľu o 10.30 h na ihrisku v Ľubochni, Žilina B v nedeľa o 10.30 h na ihrisku v Strážove.

1. kolo - 4. augusta o 16.30: Čadca - Kysucké Nové Mesto, Turčianske Teplice - Liptovský Mikuláš, Tomášovce - Bytča, Rakytovce - Žilina B, Podbrezová B - Kremnička, Žiar nad Hronom - Lučenec, Kysucký Lieskovec - Ružomberok B, Selce - Dolný Hričov.

2. kolo - 11. augusta o 16.30: Kysucké Nové Mesto - Dolný Hričov, Ružomberok B - Selce, Lučenec - Kysucký Lieskovec, Kremnička - Žiar nad Hronom, Žilina B - Podbrezová B, Bytča - Rakytovce, Liptovský Mikuláš - Tomášovce, Čadca - Turčianske Teplice.

3. kolo - 18. augusta o 16.00: Turčianske Teplice - Kysucké Nové Mesto, Tomášovce - Čadca, Rakytovce - Liptovský Mikuláš, Podbrezová B - Bytča, Žiar nad Hronom - Žilina B, Kysucký Lieskovec - Kremnička, Selce - Lučenec, Dolný Hričov - Ružomberok B.

4. kolo - 25. augusta o 16.00: Kysucké Nové Mesto - Ružomberok B, Lučenec - Dolný Hričov, Kremnička - Selce, Žilina B - Kysucký Lieskovec, Bytča - Žiar nad Hronom, Liptovský Mikuláš - Podbrezová B, Čadca - Rakytovce, Turčianske Teplice - Tomášovce.

15. kolo - štvrtok 29. augusta o 16.00: Selce - Kysucké Nové Mesto, Dolný Hričov - Kysucký Lieskovec, Ružomberok B - Žiar nad Hronom, Lučenec - Podbrezová B, Kremnička - Rakytovce, Žilina B - Tomášovce, Bytča - Turčianske Teplice, Liptovský Mikuláš - Čadca.

5. kolo - 1. septembra o 15.30: Tomášovce - Kysucké Nové Mesto, Rakytovce - Turčianske Teplice, Podbrezová B - Čadca, Žiar nad Hronom - Liptovský Mikuláš, Kysucký Liskovec - Bytča, Selce - Žilina B, Dolný Hričov - Kremnička, Ružom­berok B - Lučenec.

6. kolo - 8. septembra o 15.30: Kysucké Nové Mesto - Lučenec, Kremnička - Ružomberok B, Žilina B - Dolný Hričov, Bytča - Selce, Liptovský Mikuláš - Kysucký Lieskovec, Čadca - Žiar nad Hronom, Turčianske Teplice - Podbrezová B, Tomášovce - Rakytovce.

7. kolo - 15. septembra o 15.30: Rakytovce - Kysucké Nové Mesto, Podbrezová B - Tomášovce, Žiar nad Hronom - Turčianske Teplice, Kysucký Lieskovec - Čadca, Selce - Liptovský Mikuláš, Dolný Hričov - Bytča, Ružomberok B - Žilina B, Lučenec - Kremnička.

8. kolo - 22. septembra o 15.00: Kysucké Nové Mesto - Kremnička, Žilina B - Lučenec, Bytča - Ružomberok B, Liptovský Mikuláš - Dolný Hričov, Čadca - Selce, Turčianske Teplice - Kysucký Lieskovec, Tomášovce - Žiar nad Hronom, Rakytovce - Podbrezová B.

9. kolo - 29. septembra o 15.00: Podbrezová B - Kysucké Nové Mesto, Žiar nad Hronom - Rakytovce, Kysucký Lieskovec - Tomášovce, Selce - Turčianske Teplice, Dolný Hričov - Čadca, Ružomberok B - Liptovský Mikuláš, Lučenec - Bytča, Kremnička - Žilina B.

10. kolo - 6. októbra o 14.30: Kysucké Nové Mesto - Žilina B, Bytča - Kremnička, Liptovský Mikuláš - Lučenec, Čadca - Ružomberok B, Turčianske Teplice - Dolný Hričov, Tomášovce - Selce, Rakytovce - Kysucký Lieskovec, Podbrezová B - Žiar nad Hronom.

11. kolo - 13. októbra o 14.30: Žiar nad Hronom - Kysucké Nové Mesto, Kysucký Lieskovec - Podbrezová B, Selce - Rakytovce, Dolný Hričov - Tomášovce, Ružomberok B - Turčianske Teplice, Lučenec - Čadca, Kremnička - Liptovský Mikuláš, Žilina B - Bytča.

12. kolo - 20. októbra o 14.00: Kysucké Nové Mes­to - Bytča, Liptovský Mikuláš - Žilina B, Čadca - Kremnička, Turčianske Teplice - Lučenec, Tomášovce - Ružomberok B, Rakytovce - Dolný Hričov, Podbrezová B - Selce, Žiar nad Hronom - Kysucký Lieskovec.

13. kolo - 27. októbra o 14.00: Kysucký Lieskovec - Kysucké Nové Mesto, Selce - Žiar nad Hronom, Dolný Hričov - Podbrezová B, Ružomberok B - Rakytovce, Lučenec - Tomášovce, Kremnička - Turčianske Teplice, Žilina B - Čadca, Bytča - Liptovský Mikuláš.

14. kolo - 3. novembra o 13.30: Kysucké Nové Mesto - Liptovský Mikuláš, Čadca - Bytča, Turčianske Teplice - Žilina B, Tomášovce - Kremnička, Rakytovce - Lučenec, Podbrezová B - Ružomberok B, Žiar nad Hronom - Dolný Hričov, Kysucký Lieskovec - Selce.

IV. LIGA - SEVER

1. kolo - 4. augusta o 16.30: Martin - Liptovský Hrádok, Dolný Kubín - Lisková, Čierne - Valča, Stráňavy - Bánová, Tvrdošín - Trebostovo, Krásno - Istebné, Námestovo - Diviaky.

2. kolo - 11. augusta o 16.30: Liptovský Hrádok - Diviaky, Istebné - Námestovo, Trebostovo - Krásno, Bánová - Tvrdošín, Valča - Stráňavy, Lisková - Čierne, Martin - Dolný Kubín.

3. kolo - 18. augusta o 16.00: Dolný Kubín - Liptovský Hrádok, Čierne - Martin, Stráňavy - Lisková, Tvrdošín - Valča, Krásno - Bánová, Námestovo - Trebostovo, Diviaky - Istebné.

4. kolo - 25. augusta o 16.00: Liptovský Hrádok - Istebné, Trebostovo - Diviaky, Bánová - Námestovo, Valča - Krásno, Lisková - Tvrdošín, Martin - Stráňavy, Dolný Kubín - Čierne.

5. kolo - 1. septembra o 15.30: Čierne - Liptovský Hrádok, Stráňavy - Dolný Kubín, Tvrdošín - Martin, Krásno - Lisková, Námestovo - Valča, Diviaky - Bánová, Istebné - Trebostovo.

6. kolo - 8. septembra o 15.30: Liptovský Hrádok - Trebostovo, Bánová - Istebné, Valča - Diviaky, Lisková - Námestovo, Martin - Krásno, Dolný Kubín - Tvrdošín, Čierne - Stráňavy.

7. kolo - 15. septembra o 15.30: Stráňavy - Liptovský Hrádok, Tvrdošín - Čierne, Krásno - Dolný Kubín, Námestovo - Martin, Diviaky - Lisková, Istebné - Valča, Trebostovo - Bánová.

8. kolo - 22. septembra o 15.00: Liptovský Hrádok - Bánová, Valča - Trebostovo, Lisková - Istebné, Martin - Diviaky, Dolný Kubín - Námestovo, Čierne - Krásno, Stráňavy - Tvrdošín.

9. kolo - 29. septembra o 15.00: Tvrdošín - Liptovský Hrádok, Krásno - Stráňavy, Námestovo - Čierne, Diviaky - Dolný Kubín, Istebné - Martin, Trebostovo - Lisková, Bánová - Valča.

10. kolo - 6. októbra o 14.30: Liptovský Hrádok - Valča, Lisková - Bánová, Martin - Trebostovo, Dolný Kubín - Istebné, Čierne - Diviaky, Stráňavy - Námestovo, Tvrdošín - Krásno.

11. kolo - 13. októbra o 14.30: Krásno - Liptovský Hrádok, Námestovo - Tvrdošín, Diviaky - Stráňavy, Istebné - Čierne, Trebostovo - Dolný Kubín, Bánová - Martin, Valča - Lisková.

12. kolo - 20. októbra o 14.00: Liptovský Hrádok - Lisková, Martin - Valča, Dolný Kubín - Bánová, Čierne - Trebostovo, Stráňavy - Istebné, Tvrdošín - Diviaky, Krásno - Námestovo.

13. kolo - 27. októbra o 14.00: Námestovo - Liptovský Hrádok, Diviaky - Krásno, Istebné - Tvrdošín, Trebostovo - Stráňavy, Bánová - Čierne, Valča - Dolný Kubín, Lisková - Martin.

V. liga - SKUPINA B

Poznámka: Martin B a Vrútky odohrajú domáce stretnutia v sobotu.

1. kolo - 4. augusta o 16.30: Svätý Kríž - Závažná Poruba, Turčianska Štiavnička - Dúbrava, Draž­kovce - Palúdzka, Bešeňová - Martin B, Podbiel - Nižná, Oravská Jasenica - Bobrovec, Lokca - Vrútky.

2. kolo - 11. augusta o 16.30: Závažná Poruba - Vrútky, Bobrovec - Lokca, Nižná - Oravská Jasenica, Martin B - Podbiel, Palúdzka - Bešeňová, Dúbrava - Dražkovce, Svätý Kríž - Turčianska Štiavnička.

3. kolo - 18. augusta o 16.00: Turčianska Štiavnička - Závažná Poruba, Dražkovce - Svätý Kríž, Bešeňová - Dúbrava, Podbiel - Palúdzka, Oravská Jasenica - Martin B, Lokca - Nižná, Vrútky - Bobrovec.

4. kolo - 25. augusta o 16.00: Závažná Poruba - Bobrovec, Nižná - Vrútky, Martin B - Lokca, Palúdzka - Oravská Jasenica, Dúbrava - Podbiel, Svätý Kríž - Bešeňová, Turčianska Štiavnička - Dražkovce.

5. kolo - 1. septembra o 15.30: Dražkovce - Závažná Poruba, Bešeňová - Turčianska Štiavnička, Podbiel - Svätý Kríž, Oravská Jasenica - Dúbrava, Lokca - Palúdzka, Vrútky - Martin B, Bobrovec - Nižná.

6. kolo - 8. septembra o 15.30: Závažná Poruba - Nižná, Martin B - Bobrovec, Palúdzka - Vrútky, Dúbrava - Lokca, Svätý Kríž - Oravská Jasenica, Turčianska Štiavnička - Podbiel, Dražkovce - Bešeňová.

7. kolo - 15. septembra o 15.30: Bešeňová - Závažná Poruba, Podbiel - Dražkovce, Oravská Jasenica - Turčianska Štiavnička, Lokca - Svätý Kríž, Vrútky - Dúbrava, Bobrovec - Palúdzka, Nižná - Martin B.

8. kolo - 22. septembra o 15.00: Závažná Poruba - Martin B, Palúdzka - Nižná, Dúbrava - Bobrovec, Svätý Kríž - Vrútky, Turčianska Štiavnička - Lokca, Dražkovce - Oravská Jasenica, Bešeňová - Podbiel.

9. kolo - 29. septembra o 15.00: Podbiel - Závažná Poruba, Oravská Jasenica - Bešeňová, Lokca - Dražkovce, Vrútky - Turčianska Štiavnička, Bobrovec - Svätý Kríž, Nižná - Dúbrava, Martin B - Palúdzka.

10. kolo - 6. októbra o 14.30: Závažná Poruba - Palúdzka, Dúbrava - Martin B, Svätý Kríž - Nižná, Turčianska Štiavnička - Bobrovec, Dražkovce - Vrútky, Bešeňová - Lokca, Podbiel - Oravská Jasenica.

11. kolo - 13. októbra o 14.30: Oravská Jasenica - Závažná Poruba, Lokca - Podbiel, Vrútky - Bešeňová, Bobrovec - Dražkovce, Nižná - Turčianska Štiavnička, Martin B - Svätý Kríž, Palúdzka - Dúbrava.

12. kolo - 20. októbra o 14.00: Závažná Poruba - Dúbrava, Svätý Kríž - Palúdzka, Turčianska Štiavnička - Martin B, Dražkovce - Nižná, Beše­ňová - Bobrovec, Podbiel - Vrútky, Oravská Jasenica - Lokca.

13. kolo - 27. októbra o 14.00: Lokca - Závažná Poruba, Vrútky - Oravská Jasenica, Bobrovec - Podbiel, Nižná - Bešeňová, Martin B - Draž­kovce, Palúdzka - Turčianska Štiavnička, Dúbrava - Svätý Kríž.

I. trieda

1. kolo: 4. augusta o 16.30: Kľačany - Dubové, Turčianske Teplice B - Malý Čepčín, Košťany - Sučany, Mošovce- Krpeľany, Žabokreky - Sklabiňa, Turany – Kláštor, Bystrička - Lipovec.

2. kolo - 11. augusta o 16.30: Dubové - Lipovec, Kláštor - Bystrička, Sklabiňa -Turany, Krpeľany - Žabokreky, Sučany - Mošovce, Malý Čepčín - Košťany, Kľačany -Turčianske Teplice B.

3. kolo - 18. augusta o 16.00: Turčianske Teplice B - Dubové, Košťany – Kľačany, Mošovce - Malý Čepčín, Žabokreky – Sučany, Turany - Krpeľany, Bystrička - Sklabiňa, Lipovec - Kláštor.

4. kolo - 25. augusta o 16.00: Dubové - Kláš­tor, Sklabiňa - Lipovec, Krpeľany - Bystrička, Sučany - Turany, Malý Čepčín - Žabokreky, Kľačany - Mošovce, Turčianske Teplice B - Košťany.

5. kolo - 1. septembra o 15.30: Košťany – Dubové, Mošovce – Turčianske Teplice B, Žabokreky – Kľačany, Turany – Malý Čepčín, Bystrička – Sučany, Lipovec – Krpeľany, Kláštor – Sklabiňa.

6. kolo - 8. septembra o 15.30: Dubové – Sklabiňa, Krpeľany – Kláštor, Sučany – Lipovec, Malý Čepčín – Bystrička, Kľačany – Turany, Turčianske Teplice B – Žabokreky, Košťany – Mošovce.

7. kolo - 15. septembra o 15.30: Mošovce – Dubové, Žabokreky – Košťany, Turany – Turčianske Teplice B, Bystrička – Kľačany, Lipovec – Malý Čepčín, Kláštor – Sučany, Sklabiňa – Krpeľany.

8. kolo - 22. septembra o 15.00: Dubové – Krpeľany, Sučany – Sklabiňa, Malý Čepčín

– Kláštor, Kľačany – Lipovec, Turčianske Teplice – Bystrička, Košťany – Turany, Mošovce – Žabokreky.

9. kolo - 29. septembra o 15.00: Žabokreky – Dubové, Turany – Mošovce, Bystrička – Košťany, Lipovec – Turčianske Teplice B, Kláštor – Kľačany, Sklabiňa – Malý Čepčín, Krpeľany – Sučany.

10. kolo - 6. októbra o 14.30: Dubové – Sučany, Malý Čepčín – Krpeľany, Kľačany – Sklabiňa, Turčianske Teplice B – Kláštor, Košťany – Lipovec, Mošovce – Bystrička, Žabokreky – Turany.

11. kolo - 13. októbra o 14.30: Turany – Dubové, Bystrička – Žabokreky, Lipovec – Mošovce, Kláštor – Košťany, Sklabiňa – Turčianske Teplice B, Krpeľany – Kľačany, Sučany – Malý Čepčín.

12. kolo - 20. októbra o 14.00: Dubové – Malý Čepčín, Kľačany – Sučany, Turčianske Teplice B – Krpeľany, Košťany – Sklabiňa, Mošovce – Kláštor, Žabokreky – Lipovec, Turany – Bystrička.

13. kolo - 27. októbra o 14.00: Bystrička – Dubové, Lipovec – Turany, Kláštor – Žabokreky, Sklabiňa – Mošovce, Krpeľany – Košťany, Sučany – Turčianske Teplice B, Malý Čepčín – Kľačany.

Skupina A

Poznámka: Hracím dňom je nedeľa o 10.00 h. Martin C odohrá domáce zápasy o 9.00 h.

1. kolo - 18. augusta: Belá - Kľačany, Dražkovce - Bystrička, Necpaly - Krpeľany, Turany - Trebostovo, Martin C - Lipovec, Žabokreky - voľno.

2. kolo - 25. augusta: Kľačany - Lipovec, Trebostovo - Martin C, Krpeľany - Turany, Bystrička - Žabokreky, Belá - Dražkovce, Necpaly - voľno.

3. kolo - 1. septembra: Dražkovce - Kľačany, Žabokreky - Belá, Necpaly - Bystrička, Martin C - Krpeľany, Lipovec - Trebostovo, Turany - voľno.

4. kolo - 8. septembra: Kľačany - Trebostovo, Krpeľany - Lipovec, Bystrička - Turany, Belá - Necpaly, Dražkovce - Žabokreky, Martin C - voľno.

5. kolo - 15. septembra: Žabokreky - Kľačany, Necpaly - Dražkovce, Turany - Belá, Martin C - Bystrička, Trebostovo - Krpeľany, Lipovec - voľno.

6. kolo - 22. septembra: Kľačany - Krpeľany, Bystrička - Lipovec, Belá - Martin C, Dražkovce - Turany, Žabokreky - Necpaly, Trebostovo - voľno.

7. kolo - 29. septembra: Necpaly - Kľačany, Turany - Žabokreky, Martin C - Dražkovce, Lipovec - Belá, Trebostovo - Bystrička, Krpeľany - voľno.

8. kolo - 6. októbra: Bystrička - Krpeľany, Belá - Trebostovo, Dražkovce - Lipovec, Žabokreky - Martin C, Necpaly - Turany, Kľačany - voľno.

9. kolo - 13. októbra: Turany - Kľačany, Martin C - Necpaly, Lipovec - Žabokreky, Trebostovo - Dražkovce, Krpeľany - Belá, Bystrička - voľno.

10. kolo - 20. októbra: Kľačany - Bystrička, Dražkovce - Krpeľany, Žabokreky - Trebostovo, Necpaly - Lipovec, Turany - Martin C, Belá - voľno.

11. kolo - 27. októbra: Martin C - Kľačany, Lipovec - Turany, Trebostovo - Necpaly, Krpeľany - Žabokreky, Bystrička - Belá, Dražkovce - voľno.

Skupina B

Poznámka: Hracím dňom je nedeľa o 10.00 h. Blažovce odohrajú domáce zápasy na ihrisku v Príbovciach.

1. kolo - 18. augusta: Diviaky - Dubové, Ďanová - Malý Čepčín, Mošovce - Háj, Blatnica - Horná Štubňa, Slovenské Pravno - Kláštor, Blažovce - voľno.

2. kolo - 25. augusta: Dubové - Kláštor, Horná Štubňa - Slovenské Pravno, Blažovce - Blatnica, Malý Čepčín - Mošovce, Diviaky - Ďanová, Háj - voľno.

3. kolo - 1. septembra: Ďanová - Dubové, Mošovce - Diviaky, Blatnica - Háj, Slovenské Pravno - Blažovce, Kláštor - Horná Štubňa, Malý Čepčín - voľno.

4. kolo - 8. septembra: Dubové - Horná Štubňa, Blažovce - Kláštor, Háj - Slovenské Pravno, Malý Čepčín - Blatnica, Ďanová - Mošovce, Diviaky - voľno.

5. kolo - 15. septembra: Mošovce - Dubové, Blatnica - Diviaky, Slovenské Pravno - Malý Čepčín, Kláštor - Háj, Horná Štubňa - Blažovce, Ďanová - voľno.

6. kolo - 22. septembra: Dubové - Blažovce, Háj - Horná Štubňa, Malý Čepčín- Kláštor, Diviaky - Slovenské Pravno, Ďanová - Blatnica, Mošovce - voľno.

7. kolo - 29. septembra: Blatnica - Mošovce, Slovenské Pravno - Ďanová, Kláštor - Diviaky, Horná Štubňa - Malý Čepčín, Blažovce - Háj, Dubové - voľno.

8. kolo - 6. októbra: Dubové - Háj, Malý Čepčín - Blažovce, Diviaky - Horná Štubňa, Ďanová - Kláštor, Mošovce - Slovenské Pravno, Blatnica - voľno.

9. kolo - 13. októbra: Blatnica - Dubové, Kláštor - Mošovce, Horná Štubňa - Ďanová, Blažovce - Diviaky, Háj - Malý Čepčín, Slovenské Pravno - voľno.

10. kolo - 20. októbra: Dubové - Malý Čepčín, Diviaky - Háj, Ďanová - Blažovce, Mošovce - Horná Štubňa, Blatnica - Slovenské Pravno, Kláštor - voľno.

11. kolo - 27. októbra: Slovenské Pravno - Dubové, Kláštor - Blatnica, Blažovce - Mošovce, Háj - Ďanová, Malý Čepčín - Diviaky, Horná Štubňa - voľno.

I. trieda DORASTU

Skupina A

Poznámka: Hracím dňom je sobota. Martin B a Vrútky hrajú domáce zápasy v nedeľu o 10.30 h.

1. kolo – 3. augusta o 16,30: Vrútky – Dražkovce, Lipovec – Sklabiňa, Turany – Bystrička, Martin B – Štiavnička.

2. kolo – 10. augusta o 16.30: Dražkovce – Štiavnička, Bystrička – Martin B, Sklabiňa – Turany, Vrútky – Lipovec.

3. kolo – 17. augusta o 16.00: Lipovec – Dražkovce, Turany – Vrútky, Martin B – Sklabiňa, Štiavnička – Bystrička.

4. kolo – 24. augusta o 16.00: Dražkovce – Bystrička, Sklabiňa – Štiavnička, Vrútky – Martin B, Lipovec – Turany.

14. kolo – 29. augusta (štvrtok) o 16.00 – predohrávka: Dražkovce – Martin B, Turany – Štiavnička, Lipovec – Bystrička, Vrútky – Sklabiňa.

5. kolo – 31. augusta o 16.00: Turany – Dražkovce, Martin B – Lipovec, Štiavnička – Vrútky, Bystrička – Sklabiňa.

6. kolo – 7. septembra o 15.30: Dražkovce – Sklabiňa, Vrútky – Bystrička, Lipovec – Štiavnička, Turany – Martin B.

7. kolo – 14. septembra o 15.30: Martin B – Dražkovce, Štiavnička – Turany, Bystrička – Lipovec, Sklabiňa – Vrútky.

8. kolo – 21. septembra o 15.00: Dražkovce – Vrútky, Sklabiňa – Lipovec, Bystrička – Turany, Štiavnička – Martin B.

9. kolo – 28. septembra o 15.00: Štiavnička – Dražkovce, Martin B – Bystrička, Turany – Sklabiňa, Lipovec – Vrútky.

10. kolo – 5. októbra o 14.30: Dražkovce – Lipovec, Vrútky – Turany, Sklabiňa – Martin B, Bystrička – Štiavnička.

11. kolo – 12. októbra o 14.30: Bystrička – Dražkovce, Štiavnička – Sklabiňa, Martin B – Vrútky, Turany – Lipovec.

12. kolo - 19. októbra o 14.00: Dražkovce – Turany, Lipovec – Martin B, Vrútky – Štiavnička, Sklabiňa – Bystrička.

13. kolo – 26. októbra o 14.00: Sklabiňa – Dražkovce, Bystrička – Vrútky, Štiavnička – Lipovec, Martin B – Turany.

Skupina B

Poznámka: Hracím dňom je sobota. Valča odohrá domáce zápasy 150 min pred UHČ.

1. kolo - 3. augusta o 16.30: Blatnica - Dubové, Košťany - Kláštor, Valča - Belá, Diviaky - voľno.

2. kolo - 10. augusta o 16.30: Dubové - Belá, Kláštor - Valča, Blatnica - Diviaky, Košťany - voľno.

3. kolo - 17. augusta o 16.00: Diviaky - Dubové, Košťany - Blatnica, Belá - Kláštor, Valča - voľno.

4. kolo - 24. augusta o 16.00: Dubové - Kláštor, Blatnica - Valča, Diviaky - Košťany, Belá - voľno.

14. kolo - 29. augusta (štvrtok) o 16.00 - predohrávka: Dubové - Valča, Košťany - Belá, Diviaky - Kláštor, Blatnica - voľno.

5. kolo - 31. augusta o 16.00: Košťany - Dubové, Valča - Diviaky, Belá - Blatnica, Kláštor - voľno.

6. kolo - 7. septembra o 15.30: Blatnica - Kláštor, Diviaky - Belá, Košťany - Valča, Dubové - voľno.

7. kolo - 14. septembra o 15.30: Valča - Dubové, Belá - Košťany, Kláštor - Diviaky, Blatnica - voľno.

8. kolo - 21. augusta o 15.00: Dubové - Blatnica, Kláštor - Košťany, Belá - Valča, Diviaky - voľno.

9. kolo - 28. septembra o 15.00: Belá - Dubové, Valča - Kláštor, Diviaky - Blatnica, Košťany - voľno.

10. kolo - 5. októbra o 14.30: Dubové - Divia­ky, Blatnica - Košťany, Kláštor - Belá, Valča - voľno.

11. kolo - 12. októbra o 14.30: Kláštor - Dubové, Valča - Blatnica, Košťany - Diviaky, Belá - voľno.

12. kolo - 19. októbra o 14.00: Dubové - Košťany, Diviaky - Valča, Blatnica - Belá, Kláštor - voľno.

13. kolo - 26. októbra o 14.00: Kláštor - Blatnica, Belá - Diviaky, Valča - Košťany, Dubové - voľno.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  2. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  3. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  5. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  6. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  7. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  8. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  9. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  10. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  2. Väčšina fajčiarov dala deťom cigarety, ak si vypýtali
  3. Podcast: Jeden lístok, veľa tratí
  4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  5. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  9. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  10. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 749
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 12 592
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 673
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 633
  5. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 271
  6. Aká je chémia vôní 9 049
  7. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 669
  8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 636
  9. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy 8 585
  10. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 8 075
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Turiec - aktuálne správy

Od koláčika k veľkému snu

Šikovná mamina dvoch detí neraz vypeká aj do polnoci. Ženie ju túžba po splnenom sne.

Veronika si túži vo Valči otvoriť svoju vlastnú cukrárničku.

Bylinkárka Thurzová bola svetoznáma

Kniha bylinkárky z Martina bola preložená na 23 svetových jazykov.

Pamätná izba Ľudmily Thurzovej dýcha históriou aj silou, ktorú v sebe táto výnimočná žena mala.

Neskôr, ale predsa

V Socovciach napriek pandémii stihli každoročnú brigádu.

Cintorín v Socovciach je pripravený na zimu.

Deti vyučovali známe osobnosti, Vinczeová, Piško či Fischer

Hodinu so žiakmi základnej školy v Kláštore pod Znievom mala aj moderátorka Adela Vinczeová či novinárka Zuzana Kovačič Hanzelová. Na hodine, ktorú viedol kardiochirurg Fischer, nedýchali nielen žiaci, ale ani učitelia.

Netradičné vyučovanie v Kláštore pod Znievom.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na stanici v Nitre napadli muža po tom, ako upozornil na rúško

Incident sa stal v čakárni na autobusovej stanici.

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

AKTUÁLNE: V Čadci našli ďalších utečencov

Ich strastiplná cesta sa skončila na Kysuciach.

V Jasnej spustia lyžovačku už v sobotu

Do strediska pustia len obmedzený počet lyžiarov.

Už ste čítali?