HOKEJ MLADÝCH
Extraliga juniorov, 29. a 30 kolo
Martin – Slovan 4:3 SN (1:2, 1:1, 1:0 – 0:0, 1:0)
Góly: 10:35 Sleziak (Likhachev, Siakeľ), 31:45 Volček (Khuzhin, Fázik), 55:00 Volček a rozh. sam. nájazd O. Grega, resp. 5:17 Pisarovič (Královič, Dej), 19:54 Bubica (Dej, Pisarovič) a 24:48 Sárossy (Dej, Trubač). MARTIN: Maťovčík – Belica, Pažický, Čatloš, Štekláč, Bohunčák, Nagy - Siakeľ, Sleziak, Fázik – Markovič, Stročka, Likhachev – Fázik, Khuzhin, Volček – Kukla, Michnáč.
Martin – Slovan 5:2 (1:0, 1:0, 3:2)
Góly: 19:46 Stročka (O. Grega, Siakeľ), 35:46 Likhachev (Nagy), 48:08 Michnáč (Khuzhin, Volček), 58:25 Sleziak (O. Grega, pažický) a 58:49 Fázik (Belica, Likhachev), resp. 47:46 Polák (Gregor) a 58:35 Pisarovič (Olos, Morong). MARTIN: Dlugolinský – Belica, Pažický, Čatloš, Štekláč, Bohunčák, Nagy - Siakeľ, Sleziak, O. Grega – Likhachev, Stročka, Markovič – Fázik, Khuzhin, Volček - Kukla, Michnáč.
Dohrávka 27. kola: Martin – Banská Bystrica 5:4 (1:3, 2:1, 2:0) – Siakeľ 3, Sleziak a O. Grega.
1. Poprad 30 21 2 0 7 132:66 67
2. Košice 27 17 2 2 6 103:59 57
3. Trenčín 29 14 5 5 5 114:93 57
4. Nitra 27 16 1 2 8 99:80 52
5. B. Bystrica 28 11 3 4 10 87:94 43
6. Skalica 29 9 4 1 15 87:104 36
7. Slovan 27 9 0 2 16 84:100 29
8. SR 18 11 6 1 1 3 37:23 21
9. Žilina 21 4 2 4 11 50:73 20
10. Martin 24 5 2 1 16 57:107 20
11. Zvolen 27 4 2 2 19 66:117 18
Extraliga dorastu 23. a 24. kolo
Martin – Poprad 0:8 (0:2, 0:2, 0:4)
Góly: 3:02 Božoň (Petras), 3:16 Maliňák (Kožuch), 27:43 Maliňák (Božoň), 28:50 Tomas (Gonda), 43:56 Semančík (Božoň), 45:23 Semančík (Vaverčák, Božoň), 51:51 Semančík (Petras) a 59:39 Božoň (Vaverčák). MARTIN: Lednický – Bučkuljak, Záborský, Kosturský, Malecký, Š. Kalnický, Blizniak - Mišík, Korman, R. Chrastina – Simonides, Sabo, Tabaček – Bašťovanský, Fadieiev, S. Fedor – Jesenský, Ľ. Fedor.
Martin – Poprad 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Góly: 36:38 R. Chrastina (Záborský), 40:50 Malecký (Simonides) a 59:26 Mišík, resp. 28:32 Horváth (Božoň, Petras). MARTIN: Kanás – Bučkuljak, Záborský, Malecký, Kosturský, Blizniak, Š. Kalnický – Simonides, Mišík, R. Chrastina – Sabo, Korman, Tabaček – Fedor, Bašťovanský, Fadieiev – Jesenský, Ľ. Fedor.
Predohrávka 40. kola: Trenčín – Martin 5:2 (1:0, 3:1, 1:1) – Volček 2.
1. Slovan 31 22 4 0 5 138:63 74
2. B. Bystrica 26 17 3 3 3 109:57 60
3. Nitra 26 16 4 1 5 92:56 57
4. Púchov 27 16 2 1 8 89:64 53
5. Zvolen 30 15 2 3 10 97:78 52
6. Trenčín 32 14 2 3 13 122:107 49
7. Poprad 26 15 0 3 8 105:64 48
8. Skalica 29 11 5 2 11 111:96 45
9. Michalovce 26 9 2 2 13 77:80 33
10. Košice 22 6 4 3 9 76:88 29
11. Trnava 30 8 1 2 19 74:132 28
12. Žilina 29 7 1 4 17 69:122 27
13. Martin 26 4 2 3 17 67:131 19
14. Sp. N. Ves 24 0 0 2 22 37:125 2
Liga kadetov, skupina B, 3. a 6. kolo
Košice – Martin 1:3 (1:2, 0:0, 0:1) – A. Chrastina, Fúčela a Pekarčík, Spišská Nová Ves - Martin 2:7 (0:1, 1:4, 1:2) – Matúša a Fúčela po 2, Lazárik, Pekarčík a Poláček.
1. Poprad 6 4 0 2 34:16 8
2. Zvolen 6 4 0 2 26:28 8
3. Martin 4 3 1 0 19:7 7
4. B. Bystrica 5 2 1 2 15:16 5
5. Košice 5 2 0 3 17:14 4
6. Žilina 4 2 0 2 16:20 4
7. Michalovce 3 0 1 2 6:12 1
8. Sp. N. Ves 5 0 1 4 11:31 1
Liga starších žiakov, skupina stred, 4. a 5. kolo
7. ročník: Ružomberok – Martin 3:9 (2:1, 0:4, 1:4) – Mihálik, Pšenka a Rusnák po 2, Miľan, Gonšor a Augustín, Martin – Žilina 11:3 (3:1, 6:1, 2:1) – Mihálik 4, Augustín 2, Gonšor, Marček, Miľan, O. Pažický a Šulovský.
1. Martin 5 3 0 2 35:24 6
2. L. Mikuláš 4 3 0 1 27:16 6
3. Ružomberok 4 2 0 2 20:30 4
4. B. Bystrica 2 1 0 1 9:7 2
5. Zvolen 2 1 0 1 12:13 2
6. Žilina 5 1 0 4 21:34 2
Liga starších žiakov, skupina stred, 4. kolo
6. ročník: Martin (Rytieri) – Púchov 3:3.
5. ročník: Ružomberok – Martin 4:2, Martin – Žilina 3:3.
FLORBAL
Turčianska liga, 7. kolo
Immortals – Medvede 6:14 (1:4, 4:4, 1:6)
Góly: Purda a Remeň po 2, Vašš a O. Kubička, resp. Sakál 4, Jurečka 3, Gelačák a A. Šimko po 2, Ujček, P. Šimko a Černák.
FbK Storm – Bernoláčik 3:16 (0:5, 2:5, 1:6)
Góly: Hužvár 2 a P. Sabó, resp. Taraba a Labaš po 4, J. Kubička 2, Baráni, Czirjak, Noga, Kralovanský, Štrba a Štrbák.
1.Bernoláčik 6 5 0 1 0 55:20 16
2.Medvede 6 3 1 0 2 49:34 11
3.FbK Storm 7 2 0 0 5 41:67 6
4.Immortals 5 1 0 0 4 25:49 3
STOLNÝ TENIS
1. liga, skupina východ
STO Valaliky – STO Valča 3:11 – Róbert Valuch 3,5, René Reho 3, Jeremiáš Straka 2,5, Jakub Babušík 1, Daniel Hrčka 1.
STK Lokomotíva Košice – STO Valča 13:1 – Jakub Babušík 1.
Martin Ďuračík, manažér STO Valča
Základným cieľom bolo uspieť na pôde klubu Valaliky a to sa podarilo. Potvrdila sa naša vyššia herná kvalita, pomerne rýchlo sme dostali veci pod kontrolu a bez zásadnejších problémov sa chalani dopracovali k dôležitému víťazstvu.
V druhom súboji proti Lokomotíve bolo cítiť, že proti nám stojí popredný celok súťaže. V úvodných štvorhrách sme mali šancu priebeh zamotať, ale to nevyšlo. Hráči Lokomotívy získali potrebné sebavedomie a potvrdili papierové predpoklady.
1. Nižná B 7 7 0 0 74:24 21
2. Lok. Košice 7 6 0 1 66:32 19
3. Mária Huta 7 6 0 1 62:36 19
4. Valča 7 4 0 3 57:41 15
5. St. Ľubovňa/Jakubany 7 3 1 3 49:49 14
6. Krupina 7 3 0 4 53:45 13
7. Tvrdošín 7 3 0 4 38:60 13
8. Žilina 6 3 0 3 48:36 12
9. Ružomberok B 5 3 0 2 39:31 11
10. Stránske 6 1 0 5 34:50 8
11. Valaliky 7 0 1 6 22:76 8
12. Or. Lesná 7 0 0 7 18:80 7