Gbeľany – Diviaky 1:1 (1:0)
Prvú šance mali hostia, ale prudký center M. Chovanca, ktorý tečoval jeden z brániaci hráčov a smeroval do brány, stihol v poslednej chvíli zneškodniť kvalitným zákrokom brankár. Následne namieril hlavičkou nad Sapieta. V 9. min z ničoho nič udreli domáci, keď center z ľavej strany doklepol do siete Sabo. Potom sa pri nepríjemnom zakončení Gbelian vyznamenal M. Vaclavík. Vzápätí vznikla na druhej strane poriadna skrumáž, no Horváth na dvakrát nepretlačil loptu za bránkovú čiaru. Potom po strate lopty podnikli domáci rýchly brejk, ale M. Vaclavík bol opäť na svojom mieste. V závere prvého dejstva vykopával súper z bránkovej čiary zakončenie P. Kolena a následne opäť podržal mužstvo M. Vaclavík.
V 54. min chýbal po dobrom centri M. Chovancovi väčší dôraz v koncovke. O šesť minút našiel Kašuba hlavu R. Ďanovského, ktorého pokus vytlačil brankár na roh. Vzápätí hráči Dynama nedotiahli do úspešného konca prečíslenie štyroch proti dvom.
Čo sa ešte dočítate:
- ako sa zmenil výkon Dynama v druhom polčase stretnutia v Gbeľanoch,
- ako Žabokreky zabojovali v záverečnej fáze súboja na pôde Švošova,
- čo vyzdvihol na výkone svojho tímu tréner Žabokriek Michal Fúčela.
V 73. min vyšla hosťom pekná kombinácia, Kollár našiel R. Ursínyho a po jeho prihrávke vyrovnal R. Ďanovský. V ďalšom priebehu zápasu malo Dynamo územnú prevahu, ale do vyloženej šance sa už jeho hráči nedostali.
Góly: 9. Sabo, resp. 73. R. Ďanovský. DIVIAKY: M. Vaclavík – Kašuba (89. Petráš), R. Ursíny, Peter Koleno, M. Chovanec – Horváth (68. M. Ižip), J. Kollár – Šarlina (46. J. Vaclavík), D. Koleno (68. Mucha), Sapieta – R. Ďanovský.