Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky
„MILUJEME VÁS A POMÁHAME VÁM. PODPIS VESMIRNÍ LIDÉ.„

Lietajú nad Ľadovňou vesmírne taniere?

Milujeme vás a pomáhame vám. Podpis Vesmirní lidé.„ Tento odkaz na nálepkách po celej slovenskej a českej zemi rozširuje Ivan Benda, Čech, ktorý sa stal vyvoleným. Ľudia z vesmíru si ho vraj vybrali, aby rozšíril na Zemi ich posolstvo. Nepáči sa im, že ná

„m vládne čipová totalita, že sa meníme na pracujúcich robotov, ktorí žijú v akejsi vojne a chcú nás pred tým uchrániť. Ivan Benda tak robí naplno už deväť rokov, čím sústavne čerí hladinu mienky širokej verejnosti. Niektorí navštevujú jeho prednášky s presvedčením, že sú v spojení aj oni, no viacerí si ťukajú po čele. Muž, ktorého ľahko spoznáte podľa českého jazyka, žltého odevu, obrázkov zvláštnych tvárí s veľkými očami a reči o čakrách, vesmírnych lodiach, pseudotvorcoch alebo jašteroch, zachádza vo svojej „osvete„ ďalej, než si myslíte. Objavuje sa v médiách, kde odborníkov v oblasti astronómie neuve-
riteľne vytáča do krajností a oslovil v minulosti, na pokyn „zhora„, aj bývalých i terajších prezidentov oboch republík a navrhol im stretnutie. Od leta jeho nálepky a aj jeho osobne môžete vídať aj v Martine. Presťahoval sa na Ľadoveň preto, lebo ho tak viedli „zhora„. Prečo ho doviedli práve tu, prezradiť vraj nemôže.
Akým spôsobom a prečo sa spojili práve s vami?
Oslovili ma ako prví, no človek sa musí sám dostať do pozície, keď ich hľadá a aj nájde. Ja som ich hľadal od detstva, vedel som, že ten vesmír nie je prázdny, neobývaný. Od deväťdesiateho druhého už o nich existujú aj knižky v češtine, ktoré som čítal, a neskôr som sa s nimi spojil, trvá to už deväť rokov.
Čo by mal záujemca o stretnutie s nimi robiť?
Žiť láskyplným životom, milovať Stvoriteľa, nepiť alkohol, nefajčiť, nejesť mäso, nečítať a nepozerať negatívne noviny a filmy o erotike, vojnách a negatívnych mimozemšťanoch, nemať prebytočný majetok. Pri nadviazaní kontaktu je potrebné, aby mal záujemca najčistejšie myšlienky a v srdci lásku.
Ako to po prvýkrát prebiehalo?
Bol to veľmi krásny pocit, lebo v duchu vám „idú“ slová, ale vy viete, že nie sú vaše, ale ich. Prvý kontakt je vždy v srdci, druhou fázou je mentálny kontakt, to znamená, že si títo vesmírni ľudia s ľuďmi zo Zeme mentálnym zrakom prenášajú informácie, v poslednej ide už o fyzický kontakt. Je tam však zastretá pamäť, lebo ten rozdiel oboch svetov je taký veľký, že obyčajný smrteľník by to neuniesol a zvyčajne by chcel z ich sveta rýchlo preč.
Vy ste však napísali niekoľko tisícstranovú knihu o tom, ako to vyzerá v ich svete. Ako to, že ste si to pamätali?
Tú knihu som nenapísal celú sám. Sú v nej informácie od viac ako 100 ľudí, ktorí sú tiež v kontakte s mimozemšťanmi, ja som ich len prepisoval. Z môjho stretnutia vznikla iba štvrtina z knihy. Pamätám si všetko, čo mi vesmírni ľudia povedali, lebo si to zapisujem bezprostredne po našom stretnutí.
Ako často s nimi komunikujete?
Prakticky k nim chodím každú noc. Berú si ma už asi štyri roky. Prichádzajú okolo jedenástej, dvanástej a práve vtedy sú na oblohe najviditeľnejší.
Ako to tam u nich hore vyzerá?
Treba rozlišovať lode a materské planéty. Na palube lode majú školiace alebo meditačné programy a jej steny žiaria, ale nie preto, že by tam boli bodové svetlá. Kým sme na lodi, rozprávame sa. Na planéte bývajú školenia, slávnosti, exkurzie k rodinám, aby som videl, ako žijú. Príroda je tam krásna, harmonicky rozmiestnené domy, žiadne nahustené mestá. Nad každým domom je loď, ktorá sa veľmi rýchlo premiestňuje.
Ako vyzerajú?
Zvyčajne sú mladí, majú okolo 20 až 25 rokov. Sú to krásne bytosti, a to cítite aj vnútorne. Viete, že sú dobrí, že vám neublížia. Majú veľké oči, z ktorých im svietia iskričky. Vlastne, z nich celých vyžaruje svetlo. Mladí zostávajú po celý život. Zostarnú, až keď majú okolo tisíc rokov. Aj to sa prejavuje nejakým jedným šedivým vlasom, inak ich tvár je stále mladistvá. U nich je tiež zvláštne to, že nezomierajú, len odkladajú svoje telá. Nerodia sa ako bábätká, ale už niekoľkoroční. Napríklad u Plejáďanov, istej rasy vesmírnych ľudí, platí, že čím je ich spoločnosť vyspelejšia, tým sa rodia dospelejší.
Oni majú ľudskú podobu?
Áno, tieto rasy áno. Existujú aj iné rasy, ale s nimi sa ľudia nekontaktujú, lebo je to náročnejšie.
Takže sa mýlime, keď si ich predstavujeme ako sivých alebo zelených marťankov?
Práve preto robím informačné prednášky, aby ľudia vedeli, že sú dva druhy vesmírnych ľudí. Že sú anjeli, ako o tom hovorí aj história, a že sú aj takí, ktorí pochádzajú z temných svetov. Tí majú čierne oči a ak ľudia majú záujem, môžu sa s nimi spojiť.
Často na prednáškach spomínate Stvoriteľa. Akým spôsobom sú vesmírni ľudia spojení s Bohom?
Oni so Stvoriteľom vedome spolupracujú. V podstate preňho pracujú. Nepracujú však pre seba, ako ľudia tu na Zemi, a to je to bratie energie, čo sa im nepáči.
Chcete povedať, že vesmírni ľudia sú božskí anjeli?
Dá sa to tak povedať. Buď sú to duchovia alebo duša, alebo majú fyzické telo. Tí, čo sa so mnou kontaktujú, majú telo. Nemá veľký zmysel ich takto rozlišovať, lebo dôležité je, že každému, i tomu menej dobrému človeku pomáhajú.
Nebodaj ste videli aj Stvoriteľa?
No samozrejme, veď chodím k nim na loď. Pohybuje sa medzi nimi, predstavuje energiu, vibrácie.
Áno? A čo hovorí na spochybňovanie Biblie na zemi?
Tak to je prirodzená záležitosť negatívneho stavu, ale hranice stráži on. Lebo každé zlo má hranice a tie udáva Stvoriteľ a vesmírni ľudia. Pretože samo nie je nič, bez hraníc by bol svet rýchlo zlikvidovaný. Mimochodom, on sám tvrdí, že z Biblie je pravda iba 30 percent. Dokonca mi povedal, že ho nikdy neukrižovali.
Ako to teda podľa vás bolo?
Najťažší kríž zažil v Getsemanskej záhrade, a potom ho vymenili za trestanca, ktorý zabil človeka. Ježiš Kristus nikoho nezabil, ale žil v láske, preto nemohol ani byť ukrižovaný.
Čo vám na to povedala cirkev?
Posielal som pred tromi rokmi 40 veľkých obálok s letákmi všetkým ôsmim arcibiskupom v Českej republike. Žiadnu odpoveď som od nich doposiaľ nedostal.
Odkedy sú tu?
Odjakživa. Ale v tomto väčšom počte – 100 tisíc lodí – od roku 1998, odkedy trvá kritické obdobie. Jednak tu vrcholia negatívne veci, ktoré sú dobre zakamuflované, ale vieme ich rozpoznať. Pozitívni ľudia potrebujú pred nimi ochranu, ktorú im poskytujú priatelia z vesmíru. Hlavným dôvodom je evakuačná pohotovosť, čo znamená, že majú rozdelené sektory, a tiež sú tu preto, aby pomohli planéte Zem. Čistia ju a starajú sa o ňu, aby vôbec prežila ako bytosť.
Sú teraz medzi nami?
Stoja tu všade nahusto. Vidím ich. A tí na lodiach zasa vidia na monitoroch nás cez naše oči.
Určite?
Časť ľudí verí, lebo majú s nimi osobne zážitky a kontakty.
Aha, tak prečo sa neukážu aj nám? Hanbia sa?
Keby sa zviditeľnili, vystavili by sa riziku, lebo akákoľvek negatívna myšlienka od ľudí na niekoho by im ublížila. Priamo sa s nimi môže pozemšťan stretnúť na konci duchovnej cesty, keď má všetky svoje emócie a myšlienky pod kontrolou. Oni sami sa snažili už svoje myšlienky rozširovať aj verejne, ale ich snahu zmarili FBI a ostatné spravodajské služby či štátne zložky, ktoré veľmi dobre vedia, že niekto vo vesmíre existuje, ale nechcú, aby sa táto pravda dostala von. Veď aj v roku 1949 sa stretli s prezidentmi, máme to aj na internete a oni zas v archívoch, sejfoch. Keď som mal prednášku v Rožňave vo vojenskom protileteckom útvare, prišiel za mnou cez prestávku veliteľ a povedal mi, že vesmírne lode monitorujú a majú v predpisoch zákaz po nich strieľať, lebo jedna raketa stojí milióny a ostali by bez nich.
Ak sú vesmírni ľudia alebo mimozemšťania dobrí, prečo vykonávajú na ľuďoch výskumy?
Robia to ovládači, negatívne bytosti. Avšak tí pozemšťania, na ktorých robia výskumy, si to zaslúžia, lebo vykonali za svojho života niečo zlé. Pokiaľ majú ľudia v sebe lásku a vyžarujú pozitívne myšlienky, tak im nič nehrozí. Majú prepojenú energiu s pozitívnymi bytosťami. Druhú stranu táto energia lásky u človeka bolí a nemôže sa k nemu priblížiť.
Ako vyzerajú tie negatívne sily?
Sú rafinované. Ich normálna prirodzená podoba je ohavná. Ale niektorí na seba dokážu vziať krásnu podobu a dokážu dokonca aj žiariť. Kamufláž je základná metóda ich fungovania podvodu. Rozdiel je aj v lodiach. Pozitívne sily ich majú zásadne guľaté a negatívne iba špicaté a hranaté, v nich sú disharmónie energie. V rámci podvodu používajú niekedy aj guľaté.
Do akej miery plníte ich myšlienky poslania?
Moji priatelia sú so mnou veľmi spokojní. Plním ich asi na 90 percent a snaží sa o to aj moja rodina. Pracujem teda 4 až 8 hodín. Podľa nich je ideálne pre celú spoločnosť, ak by pracovala iba 4 hodiny. Lenže to by tu muselo inak vyzerať. Ale dá sa pracovať aj 8 hodín ako teraz, len by si to ľudia mali rozdeliť do viacerých etáp, pomedzi to chodiť na prestávky, urobiť si voľno. Predtým som pracoval 4 roky v „Škodovke„ a ostatných 13 rokov tiež vo fabrikách so systémom kvality vo výrobách. Z práce som odišiel, lebo som nechcel pracovať na tom ovládacom systéme, na ktorý poukazujú aj moji priatelia z vesmíru. Keď som dal výpoveď, naplno som sa venoval tej knihe.
Z čoho potom žijete, keď nepracujete? Čím sa živíte?
Chodím po Čechách a Slovensku a robím pre ľudí prednášky, na ktorých ich vysvetľujem, kto sú vesmírni ľudia a že nie sú ich nepriatelia. Robím túto prácu ako umelec od roku 1998. Žijem z peňazí, ktoré som získal pri predaji mojich kníh. Kúpilo ich vyše 5 tisíc ľudí.Miroslava Dírerová

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
 2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
 4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
 5. Kupujte originálne tonerové kazety HP
 6. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
 7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
 8. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
 9. Zelená Bratislava
 10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
 1. Kupujte originálne tonerové kazety HP
 2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
 3. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
 4. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
 5. Bezbariérové vozidlo
 6. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
 7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
 8. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 9. Zelená Bratislava
 10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
 1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 101
 2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 16 161
 3. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 15 083
 4. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 750
 5. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 12 710
 6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 359
 7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 397
 8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 247
 9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 169
 10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 8 925
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Turiec - aktuálne správy

Turčania takmer týždeň zápasili s povodňami

V Turčianskych Tepliciach sa liala voda z polí od Dolnej Štubne, na Dubovom museli pre zaliatu cestu meniť dopravné značenie, v Blažovciach živel ohrozoval príbytky, v Rakove ratovali gazdovstvá a v Košťanoch sa rieka Turiec vyliala na rozsiahle územia.

Aj v Blažovciach sa už chystali vrecia s pieskom.

Hokejisti by mohli dostať peniaze do dvoch týždňov

Spojenie dvoch najvyšších hokejových súťaží zväz nepodporil. Nedovoľujú to normy.

Na ľade naraz trénuje len päť hráčov a brankár.
V nemocnici pribudlo ďalšie odberové miesto, testy už robia dva tímy.

Prezidentka Zuzana Čaputová v Martine, vyjadrila sa aj k celoplošnému testovaniu

So zdravotným personálom nemocnice sa rozprávala o tom, ako zvládajú nápor nových pacientov nakazených ochorením Covid –19, ale aj o tom, či sú personálne i lôžkové kapacity nemocnice dostačujúce.

Prezidentka Zuzana Čaputová dnes v Martine poďakovala všetkým lekárom aj zdravotníckemu personálu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

V nemocnici v Čadci zomrel pacient na COVID-19

Čadca je červeným okresom, Kysucké Nové Mesto ostáva oranžovým.

Už ste čítali?