Pravý záložník, Martin Kijonka (Turčan Košťany) - 56 bodov
Iba 21-ročný záložník začal svoju futbalovú kariéru ako žiak v športových triedach MŠK Fomat Martin, v ktorom pôsobil do svojich 15 rokov. Ako dorastenec jednu sezónu pôsobil vo Valči a nasledujúcu v Dubovom. Už v 17-tich rokoch občas nastupoval aj za dospelých. V roku 2009 mladý futbalista odišiel na hosťovanie do Koštian, potom bol opäť hráčom Dubového. Na po polovičke sezóny sa vrátil na Dubové, aby nakoniec zakotvil v Košťanoch.
Martin je bojovník na pohľadanie, navyše je technicky zdatný, o čom svedčí najmä jeho dobrá kľučka. Tréneri ho chvália aj za presnú streľbu, ktorou často ohrozuje súperových brankárov. Miluje loptu a možno aj preto ju niekedy drží viac ako je treba. Na tréningoch je usilovný a ctižiadostivý, čo bymohlo znamenať, že má pred sebou ešte peknú športovú kariéru.
Martin Kijonka je slobodný a do jedenástky roka sa dostal prvý raz. V ankete získal 56 bodov.
Pravý vnútorný záložník, Ľubomír Lukášik (FK Trebostovo) - 69 bodov
Ikona trebostovského futbalu sa vo svojich 42 rokoch stal najstarším členom futbalovej jedenástky. Svoju dlhú športovú kariéru odštartoval v domácom prostredí v Trebostove, neskôr svoj nesporný talent rozvíjal v Martine, v ktorm prešiel od žiakov až k dospelým. Dvojročnú vojenskú službu absolvoval Ľubomír Lukášik v RH Sušice, po jej skončení sa vrátil znovu do Martina. Futbal hral aj v Prievidzi, Žabokrekoch a samozrejme v Trebostove.
Futbaloví odborníci sa o Ľubomírovi vyjadrujú len v superlatívoch. Oceňujú jeho vodcovskú povahu, prehľad v hre, výbornú kopaciu techniku i schopnosť dať dôležitý gól.
Ľubomír Lukášik je otcom dvoch detí a do jedenástky turčianskych futbalových súťaží sa dostal vôbec po prvý raz. Všetci vedia, že to bolo preto, lebo dlho pôsobil v najmä v republikových, resp. krajských ligách.
Ľavý vnútorný záložník, Milan Koleník (Družba Malý Čepčín) - 73 bodov
Prvé futbalové kroky urobil Milan Koleník v Malom Čepčíne, vtedy mal osem rokov. Jeho talent si všimli aj mládežnícki tréneri a v roku 2001 ho nominovali do žiackeho turčianskeho výberu na zápas proti Topoľčanom. Po ňom ho určili za najlepšieho hráča stretnutia.
Milan Koleník by nemal problém presadiť sa aj v mužstvách, ktoré hrajú vyššie súťaže, no odchovanec Malého Čepčína dal prednosť štúdiám a je absolventom Slovenskej technickej Šikovný záložník vyniká nielen nesmiernou bojovnosťou a húževnatosťou, ale aj výbornou kopacou technikou. Jeho spoluhráči sú od neho zvyknutí na dlhé a presné prihrávky, brankári sa zas obávajú jeho štipľavej ľavačky.
Milan Koleník je jedným z posledných futbalových obojživelníkov v Turci. Nehrá len futbal, ale v zime aj hokej. Má 24 rokov a zatiaľ je slobodný. V športovej činnosti ho však podporuje priateľka Zdenka. V jedenástke roka je prvýkrát.
Ľavý záložník, Alan Lukášik (FK Trebostovo) - 74 bodov
Patrí do futbalovej rodiny Lukášikovcov, ktorí dlhé roky tvorili, resp. stále tvoria kostru tímu z Trebostova.
Alan okrem svojho materského klubu dlho pôsobil aj v Martine, predovšetkým v mládežníckych mužstvách. Futbalovú dospelosť potom strávil v Trebostove, ktorému popri trénerskej práci vypomáha i v súčasnosti, pokiaľ mu to zamestnanie v rýchlej zdravotnej služby dovoľuje.
Skúsený futbalista má povesť nesmierneho bojovníka, ktorý svojim odhodlaním vyhrávať dokáže do správnej prevádzkovej teploty dostať i svojich spoluhráčov. Futbalová včelička je známa aj svojou schopnosťou vyhrávať aj navonok stratené súboje.
Známy diskdžokej má 38 rokov, je ženatý a má jedno dieťa. Do jedenástky roka sa dostal prvýkrát.
Útočník, Marián Rapan (Družstevník Dražkovce) - 90 bodov
Kanonier z Dražkoviec si ako jedený z minuloročnej jedenástky dokázal obhájiť svoj post. Vďačí za to najmä svojej streleckej pohotovosti, na jeho 40 gólov z predchádzajúcej sezóny sa len tak ľahko nezabudne.
Paradoxne vychýrený strelec začal svoju futbalovú kariéru v Dražkovciach medzi žrďami, až postupne sa prepracoval na útočníka. brán
Marián okrem svojho súčasného mužstva ako vojak hrával v Ľubochni, nejaký čas pôsobil aj vo Valči. Je typickým zakončovateľom. Vie si nájsť vhodné miesto na zakončenie a vystreliť. Miluje brejkové situácie, z nich dáva najviac gólov.
Marián Rapan má 29 rokov, je slobodný a v jedenástke roka sa objavuje po druhý raz.
Útočník, Richard Privitzer (Družstevník Blatnica) - 84 bodov
Skúsený harcovník si miesto v najlepšej jedenástke vyslúžil krátkym pôsobením v Blatnici, v ktorej od prvej minúty patril k lídrom tímu. Výborný útočník je futbalovej verejnosti známy najmä z pôsobenia v teplickej Aque, s ktorou prešiel od štvrtej až po prvú ligu. Richarda hráčsky formovali najprv v Turčeku, neskôr v Hornej Štubni. Keď futbalovo dospel, skúšal ho Ružomberok, Púchov i Olomouc. Vrcholom jeho futbalovej kariéry bolo ročné pôsobenie v Malajzii – v klube Telecom Nallaca si ho nevedeli vynachváliť. Bodaj by nie, veď s 23 gólmi sa stal tretím najlepším strelcom najvyššej súťaže. Ďalším jeho vrcholom bola účasť na majstrovstvách Európy amatérov. Ako reprezentant Slovenska sa pričinil svojimi gólmi o tretie miesto a stal sa najlepším strelcom šampionátu.
Futbaloví tréneri charakterizujú Richarda ako rýchleho a dravého útočníka, ktorý nemá problém presadiť sa aj v súboji jeden na jedného. Navyše, vyzdvihujú jeho vodcovské schopnosti a snahu vydať pre mužstvo maximum. V neposlednom rade ho možno označiť za výborného strelca, o čom sa presvedčili viacerí brankári, ktorí po jeho presnom zakončení lovili lopty zo siete.
Richard Privitzer má 35 rokov, dcéru Dáriu a syna „Bubka". Do jedenástky roka sa dostal po prvý raz.