Utorok, 20. november, 2018 | Meniny má Félix
II. QUICK TRIEDA

Kolo hostí pokazilo len domáce víťazstvo Hornej Štubne

V troch dueloch 16. kola druhej triedy sa z víťazstva tešili hostia. Na mále však mal líder tabuľky z Hája, ktorý vydrel víťazstvo na ihrisku Skleného.

Futbalisti Hája to nemali na ihrisku Skleného vôbec jednoduché. Agresívna hra protivníka im vôbec nesedela, a tak si nedokázali vytvoriť hernú prevahu. Diváci tak mali možnosť vidieť absolútne vyrovnané stretnutie. Obraz hry sa nezmenil ani po tom, ako domáci hráč dostal tesne pred prestávkou červenú kartu. Vykúpenie pre favorita priniesla 55. min, keď T. Ižip presnou strelou rozhodol o osude duelu.

Do bláznivého stretnutia na pôde Hornej Štubne lepšie vstúpili hráči Slovenského Pravna, keď V 8. min otvoril skóre Mikeš. Ešte pred prestávkou sa však druhému celku tabuľky podarilo otočiť priebeh zápasu. Po zmene strán videli diváci až osem gólov. Náskok si udržiavali domáci, ktorí nakoniec zvíťazili hokejovým výsledkom 7:4.

Derby medzi Turčianskymi Teplicami a Turčekom začalo lepšie pre hostí. V 5. min im vyšla rýchla akcia a M. Gavorník otvoril skóre. Potom začali domáci dobýjať bránu protivníka, no tá bola pre nich akoby začarovaná. Keďže sa im nepodarilo využiť ani najväčšie príležitosti, nakoniec sa z najtesnejšieho víťazstva radoval ich súper.

Prvý polčas súboja Slovany – Podhradie bol absolútne vyrovnaný. Obidva celky si vytvorili po dve gólové šance, ale skóre sa nezmenilo. Po prestávke boli o niečo aktívnejší domáci, no zlyhali v koncovke. V 87. min sa navyše dopustili zbytočnej chyby, ktorú potrestal víťazným presným zásahom hosťujúci T. Katrák.

Výsledky 16. kola: Sklené – Háj 0:1 (0:0) – T. Ižip, Horná Štubňa – Slovenské Pravno 7:4 (2:1) – Hríbik 3, Kopecký 2, Garaj a Lukáč, resp. M. Ličko ml. 2, Mikeš a Menich (pok. kop), Turčianske Teplice – Turček 0:1 (0:1) – M. Gavorník, Slovany – Podhradie 0:1 (0:0) – T. Katrák, Valča – voľno.

9. Slovany 13 0 2 11 5:41 2

1. Kupujete alebo predávate byt? Týchto 5 vecí si skontrolujte!
  2. 4 konkrétne tipy, ako získať peniaze na rozvoj podnikania
  3. Slovákom na účtoch leží 17 miliárd. Ako ich zhodnotiť?
  4. S mobil bankingom nosíte banku vo vrecku
  5. Cena elektriny rastie, čo to znamená pre firmy?
  6. Boli ste v Novembri 89 na námestí? Patrí vám verejná vďaka!
  7. Spoločenská zodpovednosť je súčasťou podnikania
  8. Hodnotenie profesionála: Dovolenka na Seycheloch
  9. Ľudia si už neuvedomujú, že ich svet nekončí na vlastnom prahu
  10. Televízor s 8K rozlíšením je realitou. Kúpiť či čakať?
  1. S mobil bankingom nosíte banku vo vrecku
  2. Slovákom na účtoch leží 17 miliárd. Ako ich zhodnotiť?
  3. Deti z Kľušova už vedia zachraňovať životy
  4. Vyberáme správny názov firmy
  6. 4 konkrétne tipy, ako získať peniaze na rozvoj podnikania
  7. Manažment a svet v pohybe, výzvy, príležitosti a hrozby
  8. Boli ste v Novembri 89 na námestí? Patrí vám verejná vďaka!

Riaditelia zo škôl sa pretekajú, kto získa najviac hlasov

Riaditelia škôl pozor! Viete o tom, že môžete veľmi ľahko a jednoducho získať pre svoju školu výpočtovú techniku v hodnote viac ako 7 000 €?

Predčasne narodené deti potrebujú veľa času i prístrojov

​​​​​​​Ďalší set na záchranu i zlepšenie kvality predčasne narodených bábätiek putoval aj do martinskej nemocnice.

HOKEJBAL

Povinné body vrátili Martin na čelo tabuľky

Hokejbalisti Martina bez väčších problémov zdolali posledný celok tabuľky z Třinca. Vrútky si svoj zápas v Nitre odložili.