Utorok, 15. október, 2019 | Meniny má Terézia
II. QUICK TRIEDA

Necpalom odpočítali body

Futbalistom Koštian sa do tretice konečne podarilo vyhrať, aj keď vo Valči začali katastrofálne. V súboji dvoch posledných tímov tabuľky sa pod Drienkom zrodila remíza.

Košťanci ani svoje tretie jarné vystúpenie nezačali dobre a už v 7. min prehrávali vo Valči dvojgólovým rozdielom. Potom ešte mohol rozhodca v prospech domácich odpískať penaltu, no jeho píšťalka zostala nemá. Hostí vrátil do stretnutia v 31. min Kionka, keď využil zaváhanie súperovej defenzívy a znížil. Hneď na začiatku druhého polčasu líder tabuľky vyrovnal a získal prevahu, ktorú následne korunoval ďalšími tromi presnými zásahmi.
Skóre zaujímavého merania síl medzi Trebostovom a Slovenským Pravnom otvoril v 36. min A. Lukášik, keď bezpečne premenil pokutový kop. Sympaticky bojujúci hostia však nezložili zbrane a snažili sa favorita zaskočiť. Domácich tak definitívne upokojil ažv 68. min Marguš, ktorý sa presadil v šestnástke a strelou popod padajúceho gólmana upravil na konečných 2:0.
Súboj Necpaly – Horná Štubňa bol v prvom dejstve vyrovnaný a priebežný remízový výsledok 1:1 zodpovedal dianiu na ihrisku. Po prestávke však domáci prepli na vyššie obrátky a svoju prevahu dokázali korunovať aj gólmi. Okrem troch presných zásahov ešte zahodili ďalšie šance, a tak sa nakoniec zaslúžene tešili z jednoznačného víťazstva 4:1.
O víťazstve Skleného nad Slovanmi 4:0 rozhodla najmä výborná efektivita domácich a slabá agresivita hostí v ofenzíve. Domáci si už v pred prestávkou vybudovali dvojgólový náskok, ktorý po zmene strán ešte ďalšími dvomi ranami do čierneho navŕšili. O najkrajšiu situáciu stretnutia sa postaral v 69. min J. Masaryk, ktorý nádhernou strelou z diaľky spečatil výhru Skleného.
V prvom polčase boli pod Drienkom aktívnejší Podhradčania. Z viacerých šancí však premenili len jednu, keď v 30. min Hradil strelou z hranice šestnástky vymietol pravý horný roh brány súpera. Potom sa hosťom darilo kontrolovať priebeh stretnutia až do 70. min. Počas nej Mošovčania nebezpečne zacentrovali do šestnástky protivníka a Kučera i s prispením šťastia vyrovnal. V závere ešte mohli domáci strhnúť víťazstvo na svoju stranu, no trafili len žrď.

Výsledky 14. kola: Valča – Košťany 2:5 (2:1) – 4. Válek a 7. Červeň, resp. 31. Kionka, 50. Kopiš a 87. Kopiš a 77. a 80. Kotleba, Trebostovo – Slovenské Pravno 2:0 (1:0) – 36. A. Lukášik (pok. kop) a 68. Marguš, Necpaly – Horná Štubňa 4:1 (1:1) – 20. a 48. Ďanovský, 57. J. Keveš a 85. R. Hanzel, resp. 41. Barčiak, Sklené – Slovany 4:0 (2:0) - 19. M. Masaryk, 36. a 69. J. Masaryk a 48. T. Ďurdík, Mošovce B – Podhradie 1:1 (0:1) – 70. Kučera, resp. 30. Hradil, Turček – Turčianske Teplice – odložené na 8. mája.

Výsledok 12. kola: Necpaly - Slovenské Pravno 0:3 – domáci síce duel vyhrali 1:0, no výsledok dosiahnutý na ihrisku bol dodatočne kontumovaný v prospech Slovenského Pravna pre neoprávnený štart hráča Necpál.

12. Podhradie 14 2 3 9 17:27 9

1. Čo na aute vymyslela žena a čo výrobca telefónov?
  2. 5 rád Ľudmily Kolesárovej, ako napísať projekt a získať grant
  3. Tieto signály prezradia nesprávne zateplenie strechy
  4. Vysokoškoláci zarobia už o 587 eur viac ako stredoškoláci
  5. Týmto trikom sa dajú v aute umiestniť tri autosedačky
  6. Podnikateľský úver, s ktorým ušetríte
  7. Emília Jányová Lopušníková: Nebojte sa, updatujte sa!
  8. Aj s SUV môžete jazdiť ekologicky a ekonomicky
  9. Nový Ružinov: Skutočný rozvoj ešte len príde
  10. Lidl je odteraz všade! Vitajte v Lidl e-shope
  1. Zľavnené študentské lístky na dopravu s ISIC už aj cez mobil
  2. Lidl je odteraz všade! Vitajte v Lidl e-shope
  3. Kto vyhrá súboj medzi prírodnými a syntetickými diamantmi?
  4. Otvorenie nového sídla DELTA sprevádzala virtuálna realita
  5. Podnikateľský úver, s ktorým ušetríte
  6. Limitovaná ponuka: balík SME.sk + DIGI GO so zľavou až 52 %
  7. Výskumný park v Rakúsku zistil, ako sa býva najzdravšie
  8. Nestarnú, ale dozrievajú
  10. Emília Jányová Lopušníková: Nebojte sa, updatujte sa!

Výsledkový servis malého futbalu + FOTO

V prvej lige Zel porazil Bambariakov a spravil veľký krok k celkovému víťazstvu. Druhá liga už skončila, pričom prvenstvo si vybojoval Newbies

V II. mestskej lige sa cez víkend hralo záverečné kolo.

Bez tímovej jednotky to nešlo ideálne

Z východu si Valčanai žiadne body domov nepriviezli.

Pred zápasom v Michalovciach.

Martinčania očarili Prahu

Slovenské komorné divadlo v Martine uviedlo na festivale úspešnú inscenáciu Zem pamätá.

 Ďakovačka po úspešnom predstavení.

Hádzanári vyzvú v pohári silné Košice

Martinskí hádzanári utrpeli v Pezinku druhú prehru v ročníku. V stredu na nich čaká súboj Slovenského pohára. Doma privítajú Crows Košice, ktoré v extralige ešte neprehrali.